Future Competitions
GrAnt zkoušky prosinec Friday 03.12.2021
9.Zimní pohár 2 Saturday 04.12.2021
Mikulášské dvojzkoušky Sunday 05.12.2021

Finished Competitions
Jahodová BOWLE 2021 Saturday 27.11.2021
Odpolední dvojzkoušky Strážiště Thursday 25.11.2021
Fofr zkoušky 7 Saturday 20.11.2021
Beroun - Sváteční zkoušky Wednesday 17.11.2021
Královice - Svatomartinský závod družstev Saturday 13.11.2021
Listopadové zkoušky a jumpingy Friday 12.11.2021
9.Zimní pohár 1 Saturday 06.11.2021
Odpolední dvojzkoušky Friday 05.11.2021
Memoriál Františka Superpsa Sunday 31.10.2021
Nejaknyt podzimní trojzkoušky Saturday 30.10.2021
Aktijácké dvojzkoušky V/21 Saturday 30.10.2021
Dvojzkoušky Toulcův Dvůr říjen 2021 Saturday 30.10.2021
Sváteční zkoušky Thursday 28.10.2021
3x jumpingy Strážiště Sunday 24.10.2021
Trojzkoušky Úžasné Agiplochy (neděle) Sunday 24.10.2021
Jumping přebor s JK Animals 2021 Saturday 23.10.2021
Trojzkoušky Úžasné Agiplochy (sobota) Saturday 23.10.2021
6. Mistrovství republiky seniorů v agility Saturday 23.10.2021
Odpolední zkoušky Strážiště Friday 22.10.2021
Patnácterák aneb závod o Jelena 3 Sunday 17.10.2021
Dvojzkoušky Hrádek u Pardubic Saturday 16.10.2021
Jelení trojzkoušky 3 Saturday 16.10.2021
Aktijácké mini dvojzkoušky IV/21 Friday 15.10.2021
Říjnové CANVIŤácké dvojzkoušky Friday 15.10.2021
O kutnohorský groš - podzimní edice + MČR KKCHŠ Saturday 09.10.2021
Chlumec - dvojzkoušky Saturday 09.10.2021
PLZEŇSKÉ DVOUZKOUŠKY Saturday 09.10.2021
Fofr zkoušky 6 Saturday 09.10.2021
Dolní Počernice - Podzimní dvojzkoušky 2 Saturday 09.10.2021
Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT a BRT Saturday 09.10.2021

zobraz dalších 30 závodů