Mistrovství České republiky Border Kolií 2019
Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123) - RESULTS INDIVIDUALS

← Pá. - Power & Speed (Agility A1) | Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123) | Pá. - Tachyon Trophy A1 (Jumping A1) →

referee: Hausnerová, Vendula (SK) | number of hurdles: 22 | length: 209 m | standart time: 56.00 s | maximum time: 100.00 s | speed: 3.73 m/s | jumping L A123 | 169 teams in run

# Grade St. p. Handler Dog Breed Cat. RAG Mistakes Refusals Time PP m/s Points Team
1 V 122 Brabcová Eliška Awesome Lady "Lay" Neverending Force border kolie L A2 České Budějovice 0 0 34.69 0.00 6.02 Expecto Prosecco
2 V 89 Kaniová Tereza Bombardino "Jess" Bohemia Grant border kolie L A2 USK Dog Academy 0 0 35.90 0.00 5.82 Expecto Prosecco
3 V 142 Půdová Kristina Jasmine "Kite" from Let's border border kolie L A2 0 0 36.31 0.00 5.76 Šprtky
4 V 70 Millan Pierre Yves Daphie "Duffy" Astra border kolie L A2 Quick angel team 0 0 36.40 0.00 5.74 Tragedi
5 V 177 Jirásek Milan Accelerated Caddy "Caddy" Breembark border kolie L A2 ForPes 0 0 36.59 0.00 5.71 Plzeňský ForPes
6 V 80 Podloucká Michaela Yasper "Yasper" Lucky summer border kolie L A2 KK VFU Brno 0 0 36.78 0.00 5.68
7 V 51 Faustová Kristýna DREAMER "Toxic" Hardy Origin border kolie L A1 Agi Lounky 0 0 37.53 0.00 5.57 Pohni prdelí
8 V 139 Millan Pierre Yves Fantastic Eshai "Eshai" Quick angel border kolie L A2 Quick angel team 0 0 37.75 0.00 5.54 Quick angel
9 V 94 Žáková Dagmar Will to Please "Willi" Dajavera border kolie L A2 Brno 0 0 38.37 0.00 5.45 Amulet
10 V 77 Pospíšil Ivan Qviniela Granda Bohemia Alké "Qventy" Alexandra Grygarová border kolie L A2 0 0 38.75 0.00 5.39 My3
11 V 116 Jírová Martina Bree "Bree" Czech Imp border kolie L A2 ForPes 0 0 38.90 0.00 5.37 Plzeňský ForPes
12 V 69 Růžičková Radana Aready "Ready" Bohemia Grant border kolie L A2 Pš na Ostrově Brno 0 0 38.93 0.00 5.37 Grant´sky
13 V 149 Ondrušová Ivana Ace "Ace " Wallachian Flower border kolie L A2 Haf Beskydy 0 0 38.96 0.00 5.36 Cuvée borders
14 V 96 Rychlíková Daniela Ann Fleurette "Flérinka" from Their Hearts border kolie L A2 0 0 39.40 0.00 5.30 Black merle girls
15 V 4 Lustyková Kateřina Cipísek "Cori" Jane's dogs border kolie L A1 ZKO Vysoké Mýto 0 0 40.40 0.00 5.17 Mladý a neklidný
16 V 167 Fricová Aneta Delia Dream Thiwahe "Dreamy" Thiwahe border kolie L A2 Fun4Dogs 0 0 40.72 0.00 5.13 DVD
17 V 121 Mandíková Barbora Atlas Wookiee "Wookiee" Simple Elegance border kolie L A2 Jumpingdogs Lednice 0 0 41.21 0.00 5.07 Cuvée borders
18 V 111 Matulová Soňa AISHA "AiA" z Krojčenku border kolie L A2 Agility klub Kamzík Poprad 0 0 42.16 0.00 4.96 Cezhraničná spolupráca
19 V 92 Zezulová Eliška Alabama of "Lexi" Redfest border kolie L A2 Bestagility 0 0 44.16 0.00 4.73 Freestyle
20 V 154 Galbavá Kristýna Kiss From Arose Of Green Borderline "Kissy" Green Borderline border kolie L A2 ZKO Žamberk 0 0 45.38 0.00 4.61 BOCoco
21 V 126 Václavíková Gabriela Amoletka "Molly" Ninuland border kolie L A2 1 0 35.00 5.00 5.97 CCA Ninuland
22 V 90 Havlíčková Olga Azulay "Zuli" Ninuland border kolie L A2 Fun4Dogs 1 0 35.93 5.00 5.82 Ninulandi
23 V 62 Schreierová Kristýna Bestseller "Temi" Lovelenia border kolie L A2 Sportdogs Jakubčovice nad Odrou 1 0 36.34 5.00 5.75 PST
23 V 67 Fiala Jan Aiyta "Too Czech" Sapanaska border kolie L A2 Plzeňský pes 1 0 36.34 5.00 5.75 Plzeňský ForPes
24 V 176 Půdová Kristina S'Cheers "Choice" NNL border kolie L A2 1 0 36.50 5.00 5.73
25 V 86 Haberzettlová Jana AINII "Ready" Ninuland border kolie L A2 AGI Forte Praha 1 0 36.72 5.00 5.69 Ninulandi
26 V 147 Baláková Lucie Beckie "Beka" Jane´s dogs border kolie L A2 1 0 37.38 5.00 5.59 Ultimate
27 V 135 Vyskoc Matej Crash "Crash" Quick Angel border kolie L A2 Quick angel team 1 0 38.13 5.00 5.48 Tragedi
28 V 5 Novotná Zuzana Drum'n'Bass "And" Bohemia Grant border kolie L A1 SpokojenýPes.cz 1 0 39.12 5.00 5.34 Velký špatný
29 V 31 Huml Tomáš Affra Beaunty "Sunny" Monpeja border kolie L A1 Agility klub Rokycany 1 0 39.18 5.00 5.33 BOCoco
30 V 110 Zapletal Matěj Diamond Fizzy "Fizzy" Wonderfull Dream border kolie L A2 1 0 39.34 5.00 5.31 Team Pro
31 V 114 Bělunek Adam Ergo "Ergo" Z Lantíkova border kolie L A2 USK Dog Academy 1 0 39.56 5.00 5.28 Last Minute
32 V 172 Matušíková Petra All Stars for Luisa "Lujza" Devilkin Bohemia border kolie L A2 Agility AllStars Bratislava 0 1 39.62 5.00 5.28 2+1
33 V 76 Kutová Michaela I'm Alone "Maya" Deabei border kolie L A2 Agility Praha 1 0 39.72 5.00 5.26 Vopravdu výbornej tým
34 V 1 Galbavá Kristýna Garret Braveheard Fitmin "Garry" Fitmin border kolie L A1 ZKO Žamberk 1 0 39.93 5.00 5.23 Všude a nikde
35 V 93 Šišková Simona Berezi "Beky" Z Nefritu border kolie L A2 Osa Brandýs 1 0 40.31 5.00 5.18 Blackmadness
36 V 109 Kubánková Zuzana Dagny "Tajenka" Ballarat border kolie L A2 0 1 40.44 5.00 5.17 Princezny
37 V 78 Považan Miroslav Aamos "Aamos" Gulden Land border kolie L A2 Karlovy Vary 1 0 41.78 5.00 5.00 My3
38 V 34 Svobodová Eva Atypic Solution "Typi" Agility LifeStyle border kolie L A1 AK Sokolíci 0 1 46.37 5.00 4.51 fPoho
39 VD 175 Millan Pierre Yves Safir "Zafi" Astra border kolie L A2 Quick angel team 2 0 36.87 10.00 5.67 Quick angel
40 VD 66 Zapletalová Monika Afrodite Mayby "Mayby" Simple Elegance border kolie L A2 2 0 37.25 10.00 5.61 Team Pro
41 VD 186 Byrtusová Eliška Blue Berry Wallachian Flower "Berry" Wallachian Flower border kolie L A2 Jablunkov 2 0 37.45 10.00 5.58 Black merle girls
42 VD 178 Šišovská Natálie Alla Marcia "Taira" Z Údolí květin border kolie L A2 Agi Lounky 2 0 37.50 10.00 5.57 Furious
43 VD 136 Brodová Jana A3Ch Quiet Riot "Annie" z Černobílých border kolie L A2 2 0 37.81 10.00 5.53 JUST RUNNING
44 VD 108 Listopadová Petra Dallin Ballarat "Raven" Ballarat border kolie L A2 OSA Dingo 2 0 38.43 10.00 5.44 Velký špatný
45 VD 152 Vošahlíková Ivana Ozzy Happy "Ozzy " Bohemia Alké border kolie L A2 Grant agility Praha 2 0 38.66 10.00 5.41 FURIOUS
46 VD 106 Snášilová Tereza Aithra Star "Lays" Simple Elegance border kolie L A2 Agility Zlechov 2 0 38.78 10.00 5.39 Say hello Say brownies
47 VD 58 Krpcová Lucie Banshee "Odye" Mobilis in mobile border kolie L A1 1 1 39.46 10.00 5.30 Princezny
48 VD 158 Štihlová Anežka Farro od Knínické studánky "Farro" Od Knínické studánky border kolie L A2 2 0 40.44 10.00 5.17 Hranolky s kečupem
49 VD 101 Grygarová Aneta A3CH. Hestii Grant "Hess" Bohemia Alké border kolie L A2 Grant Agility 1 1 40.75 10.00 5.13 Grant´sky
50 VD 150 Millan Kralova Renata A3CH. Earl Ziggy "Ziggy" dei Matiblu border kolie L A2 Quick angel team 1 1 41.53 10.00 5.03 Quick angel
51 VD 27 Honomichlová Klára Autem Alba from Their Hearts "Scary" from Their Hearts border kolie L A1 OSA Karlovy Vary 1 1 42.09 10.00 4.97 Run for Fun
52 VD 146 Vacíková Gabriela Shadow of aier My Destiny "Destiny" Shadow of aier border kolie L A2 Ultimate Agility Brno 2 0 42.75 10.00 4.89 Ultimate
53 VD 107 Nováková Eva Bobi "Bobi" Queen of Garden border kolie L A2 Česká Lípa 1 1 44.50 10.00 4.70 Queen of Garden
54 VD 174 Jirková Kateřina Cofi "Coffee" Bohemia Grant border kolie L A2 1 1 46.54 10.00 4.49 Queen of Garden
55 VD 25 Konečná Lucie Ice Wow "Cute" Alkyra border kolie L A1 1 1 55.68 10.00 3.75 Blue panters
56 VD 119 Hamšíková Petra Free "Grejsa" Czech Imp border kolie L A2 2 1 39.34 15.00 5.31 Šprtky
57 VD 38 Mlčochová Michaela Ducati "Ducati" Hvězda Els border kolie L A1 Agility Olomouc 2 1 40.03 15.00 5.22 ZKÁZA TITANIKU
58 VD 79 Liebichová Ilona Vince Gulden Land "Vince" Gulden Land border kolie L A2 Lomáci 2 1 41.09 15.00 5.09 My3
59 VD 13 Králová Nikola Cider "Say" Ninuland border kolie L A1 Svitavy 3 0 41.43 15.00 5.04 CCA Ninuland
60 VD 161 Máčková Jiřina Paige Blue "Pejka" Fatranský sen border kolie L A2 Sportdogs 3 0 42.31 15.00 4.94 PST
61 VD 180 Hurdálková Eliška Lady B von Brunn "Jamie " Hardy Horde border kolie L A2 Liberec 2 1 42.50 15.00 4.92 Lady a Tramps
62 VD 125 Smoček Jan Jet Rider "Pipin" Rubínové Srdce border kolie L A2 Praha 3 0 44.13 15.00 4.74 Tři bratři
63 VD 74 Zapletal Pavel Arwen "Amálka" Pack of white paw border kolie L A2 Mostkovice 3 0 44.71 15.00 4.67 Amulet
64 VD 188 Havlíček Karel Dewey Arapaho "Deví" Thiwahe border kolie L A2 Fun4Dogs 2 1 45.16 15.00 4.63 DVD
65 D 164 Lerlová Barbora Onyx "Nyx" Rubínové srdce border kolie L A2 Tři sestry 4 0 40.85 20.00 5.12 Tři bratři
66 D 15 Zavřelová Klára MyZAK Ferenčík "Zak" Ferenčík border kolie L A1 Dogs in Action 3 1 43.00 20.00 4.86 Pohni prdelí
67 D 181 Novotná Zuzana Aqua Limpia "Mája" Locolindo border kolie L A2 SpokojenýPes.cz 3 1 46.06 20.00 4.54 Run For Fun
68 D 9 Mikurdová Eva Baffy "Baffy" Wallachian flower border kolie L A1 Ostrava 2 2 57.09 21.09 3.66 jedničky
69 D 60 Bělunek Adam A Dream Comes True "Lee" Wallachian Flower border kolie L A1 USK Dog Academy 5 0 38.03 25.00 5.50 jedničky II.
70 D 85 Lerl Tomáš O'Quark "Quark" Rubínové srdce border kolie L A2 3 2 44.25 25.00 4.72 Tři bratři
71 D 88 Mlčoch Jiří Annie "Annie" z Kosteleckých Humen border kolie L A2 Agility Olomouc 4 1 50.25 25.00 4.16 Cezhraničná spolupráca
DIS BO 2 Slezáková Adriana Zirk "Zirka" Aibara border kolie L A1 Bestagility DIS DIS DIS DIS DIS Best-rebels
DIS BO 3 Knoppová Martina Only You "Olly" Dajavera border kolie L A1 Amonra DIS DIS DIS DIS DIS Mladý a neklidný
DIS BO 6 Ondrušová Ivana Bellis "Berry" Wallachian Flower border kolie L A1 Haf Beskydy DIS DIS DIS DIS DIS jedničky
DIS BO 8 Matulová Soňa ABSOLUTLY PERFECT IN "illy" Extreme speed border kolie L A1 Agility klub Kamzík Poprad DIS DIS DIS DIS DIS ZKÁZA TITANIKU
DIS BO 10 Neumannová Eva Easy "Ízik" Z Čertovy kazatelny border kolie L A1 Agility pod Zvičinou Dvůr Králové nad Labem DIS DIS DIS DIS DIS Východočeská opozice
DIS BO 11 Kykalová Adéla Best Will Monpeja "Wily" Monpeja border kolie L A1 DIS DIS DIS DIS DIS 2+1
DIS BO 12 Kochová Irena Bzuk Edward "Bzuk" Plush Berry border kolie L A1 AgiLipy DIS DIS DIS DIS DIS Východočeská opozice
DIS BO 14 Huml Tomáš Geezer "Gee" z Paleolitu border kolie L A1 Agility klub Rokycany DIS DIS DIS DIS DIS Kudy kam
DIS BO 16 Krejčová Alena Eternal Zen Tachyon "Zen" Czech Imp border kolie L A1 DIS DIS DIS DIS DIS Tachyon
DIS BO 18 Németh Viktória Legendary Stardust DeeJay "DeeJay" Future Hope border kolie L A1 Korona Agility SE DIS DIS DIS DIS DIS
DIS BO 19 Josefusová Martina Avengers triblack "Floyd" Dabbeeco border kolie L A1 USK Dog Academy DIS DIS DIS DIS DIS 3M
DIS BO 20 Sochová Hana Fidele the Guardians od Albion "Delisa" Guardians of Albion border kolie L A1 USK dog academy DIS DIS DIS DIS DIS Last Minute
DIS BO 21 Bakrlíková Michaela Emilly "Emi" Hola-Hopa border kolie L A1 DIS DIS DIS DIS DIS 3M
DIS BO 22 Andrýsková Petra Batman "Báťa" Ninuland border kolie L A1 DIS DIS DIS DIS DIS Ninulandi
DIS BO 23 Machalová Simona Elza "Elza" Z Čertovy kazatelny border kolie L A1 Agility DDM Hranice DIS DIS DIS DIS DIS Jasná volba
DIS BO 24 Turečková Nikola Dejna "Nya" Z Vysokého Újezda border kolie L A1 Valašagi DIS DIS DIS DIS DIS škoda si nezaběhat
DIS BO 26 Krejčí Lucie Freestyle Torii "Torii" Bohemia Grant border kolie L A1 DIS DIS DIS DIS DIS WIP(n)UTO
DIS BO 28 Pugelj Klemen Misty Highland Universe "Blade" Misty Highland border kolie L A1 DIS DIS DIS DIS DIS Skibidi-Mountain TEAM
DIS BO 29 Mikušová Barbora Forbee "Forbee" Czech Imp border kolie L A1 DIS DIS DIS DIS DIS Hranolky s kečupem
DIS BO 30 Kocourková Marcela Balu Argo "Argo" Zamunda border kolie L A1 Brandýs nad Labem DIS DIS DIS DIS DIS BROWN ARROWS
DIS BO 32 Krstic Ela Abby "Lava" Mawlch border kolie L A1 KOSSP Zagreb DIS DIS DIS DIS DIS Skibidi-Mountain TEAM
DIS BO 33 Děržáková Daniela Bryn Corlan Gi "Bree" Corlan Gi border kolie L A1 AK Sokolíci FM DIS DIS DIS DIS DIS fPoho
DIS BO 35 Kirik Marolt Maja Tirtess B'Trix "Nemo" border kolie L A1 KD Domžale DIS DIS DIS DIS DIS Skibidi-Mountain TEAM
DIS BO 36 Debnárová Eva Aiden "Míša" z Kosteleckých Humen border kolie L A2 AK Fifi Poluvsie DIS DIS DIS DIS DIS škoda si nezaběhat
DIS BO 37 Kasprzyk Magdalena GRIFFIN "Olaf " Mawlch border kolie L A1 Yuvata Team DIS DIS DIS DIS DIS 3M
DIS BO 39 Pokorná Petra Free Heart for Me "Wiki" Bohemia Grant border kolie L A1 Kladno DIS DIS DIS DIS DIS WIP(n)UTO
DIS BO 40 Petrlová Hana Beqqo "Bou" Titilayo border kolie L A1 DIS DIS DIS DIS DIS Lady a Tramps
DIS BO 41 Vostřáková Eva Whisper "Loki" Kogito Easter border kolie L A1 DIS DIS DIS DIS DIS Lady a Tramps
DIS BO 42 Martinček Daniel Butch "Buči" Wallachian Flower border kolie L A1 CA Żilina DIS DIS DIS DIS DIS jedničky
DIS BO 43 Bartelová Lucie Cérečka "Cheeky" Ninuland border kolie L A1 ZKO Horní Suchá DIS DIS DIS DIS DIS CCA Ninuland
DIS BO 44 Mikurdová Eva Avanka "Ejva" Schay County border kolie L A1 Ostrava DIS DIS DIS DIS DIS jedničky II.
DIS BO 45 Karasová Lenka App "Applause infinities" Lovelenia border kolie L A1 ZKO Suchdol nad Odrou DIS DIS DIS DIS DIS škoda si nezaběhat
DIS BO 46 Baki Ingrid Future Hope Easy Run "Aiden" Future Hope Kennel border kolie L A1 Korona Agility SE Szekesfehervar Hungary DIS DIS DIS DIS DIS
DIS BO 47 Čedík Jiří Pretty Princess "Pretty" Tennant border kolie L A1 DIS DIS DIS DIS DIS Všude a nikde
DIS BO 48 Kukla Ondřej Free Mind "Chucky" Bohemia Grant border kolie L A1 USK Dog Academy DIS DIS DIS DIS DIS Last Minute
DIS BO 49 Binarová Martina Angel Flies "Roxy" In Extreme speed border kolie L A1 Katmaj Opava DIS DIS DIS DIS DIS ZKÁZA TITANIKU
DIS BO 50 Vernerova Eliska Fluffy Unicorn "#thepupu" Bohemia Grant border kolie L A1 DIS DIS DIS DIS DIS WIP(n)UTO
DIS BO 52 Hrdličková Aneta Diamond Akira "Akira" z Čertovy kazatelny border kolie L A1 Speedypaws z.s. DIS DIS DIS DIS DIS
DIS BO 53 Vávra Vít Chase "Chase" The Guardians of Albion border kolie L A1 ZKO Žamberk DIS DIS DIS DIS DIS Všude a nikde
DIS BO 54 Berešová Barbora Gaston "Ace" Z Paleolitu border kolie L A1 Agility klub Rokycany DIS DIS DIS DIS DIS Kudy kam
DIS BO 55 Neubauer Monika Lailaps "Loki" vom Sonnigen Garten border kolie L A1 ÖGV Leobersdorf DIS DIS DIS DIS DIS
DIS BO 56 Janýšková Tereza Kili spring Alkyra "Kili " Alkyra border kolie L A1 Kunín DIS DIS DIS DIS DIS Blue panters
DIS BO 57 Kubecka Kinga Hunt for Rainbow "Zgredka " Quick Angel border kolie L A1 DIS DIS DIS DIS DIS Siblings Power
DIS BO 61 Karpinska Natalia Come Fly with me from Valachian Highlands "Rask" Valachian Highlands border kolie L A1 Dog Motion Poznan DIS DIS DIS DIS DIS
DIS BO 64 Fialová Lenka Arctic Princ "Smajly" Nica Bohemica border kolie L A2 Agility KV z.s. DIS DIS DIS DIS DIS Run for Fun
DIS BO 65 Neubauer Thomas Dwain "Dwain" of Shishakina border kolie L A2 ÖGV Leobersdorf DIS DIS DIS DIS DIS Fun Jumpers
DIS BO 72 Millan Kralova Renata Amaya "Maja" Ankelska Straz border kolie L A2 Quick angel team DIS DIS DIS DIS DIS Tragedi
DIS BO 81 Neubauer Thomas Red "Red" Wacky Races Gang border kolie L A2 ÖGV Leobersdorf DIS DIS DIS DIS DIS Fun Jumpers
DIS BO 82 Řežábková Marie Action "Ekša" Janes dogs border kolie L A2 DIS DIS DIS DIS DIS fPoho
DIS BO 83 Vošahlíková Ivana Aerosmith "Jaroušek" Happy Javelai border kolie L A2 Grant agility Praha DIS DIS DIS DIS DIS Furious
DIS BO 84 Klevarová Markéta G-star "Geys" Quick angel border kolie L A2 DDD Hranice DIS DIS DIS DIS DIS DarkDebils
DIS BO 87 Krejčí Michal Bc Fran at Tachyon "Fran" Czech Fan border kolie L A2 DIS DIS DIS DIS DIS Tachyon
DIS BO 95 Vandra Radek Diamond Rose "Rozárka" Wonderfull Dream border kolie L A2 Agility klub Rokycany DIS DIS DIS DIS DIS Kudy kam
DIS BO 97 Ondrušová Ivana Cardif "Cardif" Bashmar border kolie L A2 Haf Beskydy DIS DIS DIS DIS DIS JUST RUNNING
DIS BO 98 Novotná Barbora Bon Bibi "Bibi" Devětsil border kolie L A2 Awesome dogs DIS DIS DIS DIS DIS Blackmadness
DIS BO 99 Terčová Kateřina Libby "Pšeník" Granting Pleasure border kolie L A2 Plzeňský pes DIS DIS DIS DIS DIS Velký špatný
DIS BO 100 Kochová Irena Keen "Keen" ISDS CZ 323144 border kolie L A2 AgiLipy DIS DIS DIS DIS DIS Východočeská koalice
DIS BO 102 Vacíková Gabriela Aywa Deer´s wood "Aywa" Deerś wood border kolie L A1 Ultimate Agility Brno DIS DIS DIS DIS DIS Jasná volba
DIS BO 103 Svaková Lenka Roya Elkeeava "Eli" Elkeeava border kolie L A2 AK Rožnov pod Radhostěm DIS DIS DIS DIS DIS Šprtky
DIS BO 105 Hružíková Veronika Braveheart "Skippy" Lovelenia border kolie L A2 USK Dog Academy DIS DIS DIS DIS DIS PST
DIS BO 112 Sklenaříková Vendula Never Say Never "Say" Black Chevers border kolie L A2 ROSA Zlín DIS DIS DIS DIS DIS Say hello Say brownies
DIS BO 115 Tománková Jana Amazing Grace "Grace" Border Song border kolie L A2 DIS DIS DIS DIS DIS Blue panters
DIS BO 117 Illényiová Hella Harmonious Brilliant "Brill" Quick Angel border kolie L A2 Agility Klub Lazany DIS DIS DIS DIS DIS Siblings Power
DIS BO 118 Klevarová Věra A little Ariel "Ariel" White Carpathians border kolie L A2 DDM Hranice DIS DIS DIS DIS DIS DarkDebils
DIS BO 120 Tejčková Michaela Crazy Angel "Angel" Z Čertovy Kazatelny border kolie L A2 DIS DIS DIS DIS DIS BROWN ARROWS
DIS BO 123 Machkova Kristýna Deiri Suta "Deiri" Hamyfa border kolie L A2 Igeliti DIS DIS DIS DIS DIS Igeliti
DIS BO 124 Štiborová Lucie Sunshine of my Heart "Sany" Tennant border kolie L A1 Přerov DIS DIS DIS DIS DIS Ultimate
DIS BO 127 Vernerova Eliska Birte "Sati" Purple Mountains border kolie L A2 DIS DIS DIS DIS DIS Igeliti
DIS BO 128 Liška Radovan Prodigy "Rody" Shadow Of Aire border kolie L A2 KK Zetor Brno DIS DIS DIS DIS DIS Amazing team
DIS BO 129 Neubauer Monika Arrow "Arrow" of Ky´s Spirit border kolie L A2 ÖGV Leobersdorf DIS DIS DIS DIS DIS Fun Jumpers
DIS BO 130 Ludvíková Eliška Rock and Roll "Ashley" Tender Flash border kolie L A2 Agility Praha DIS DIS DIS DIS DIS Vopravdu výbornej tým
DIS BO 132 Zezulová Eliška Angee "Angee" Wallachian Flower border kolie L A2 Bestagility DIS DIS DIS DIS DIS Best-rebels
DIS BO 133 Mikscheova Sandra Hot Pink "Lychee" From let s borders border kolie L A2 Igeliti Praha DIS DIS DIS DIS DIS Igeliti
DIS BO 134 Palka Michal Icepeak Rays "Cynamon" Fast Pace border kolie L A2 Katowice DIS DIS DIS DIS DIS Queen of Garden
DIS BO 137 Machala Jan Anie "Eny" Z Čertovy kazatelny border kolie L A2 Agility DDM Hranice DIS DIS DIS DIS DIS Hranolky s kečupem
DIS BO 138 Křivková Jana Arrow of Love Amazing Moravia "Arrow" Amazing Moravia border kolie L A2 DIS DIS DIS DIS DIS Amazing team
DIS BO 143 Paško Peter Artemisa Wallachian Fower "Artemis" Wallachian Fower border kolie L A2 DIS DIS DIS DIS DIS Freestyle
DIS BO 145 Půlpánová Lada I'm Ace "Ace" Quick Angel border kolie L A2 DIS DIS DIS DIS DIS 2+1
DIS BO 148 Neumannová Eva Argee "Árdžík" Z Čertovy kazatelny border kolie L A2 Agility pod Zvičinou Dvůr Králové nad Labem DIS DIS DIS DIS DIS Východočeská koalice
DIS BO 151 Škarnitzlová Barbora M´Brisk Brook "Brook" Runkeeper border kolie L A2 Brandýs nad Labem DIS DIS DIS DIS DIS Blackmadness
DIS BO 156 Brodová Jana Twinkle Drake "Dráček" z Černobílých border kolie L A2 DIS DIS DIS DIS DIS JUST RUNNING
DIS BO 157 Grygarová Aneta Escape to Dream "Disney" Bohemia Grant border kolie L A2 Grant Agility DIS DIS DIS DIS DIS Grant´sky
DIS BO 159 Barabach Ireneusz DAISY "DAISY" z Trineckeho podlesi border kolie L A2 DIS DIS DIS DIS DIS jedničky II.
DIS BO 160 Krejčí Lucie Arlynn at Tachyon "Lynn" Czech Fan border kolie L A2 DIS DIS DIS DIS DIS Tachyon
DIS BO 162 Alfery Alexandra C-Princess Chelsea Royal Fellow "Chelsea" Royal Fellow border kolie L A2 Frýdek - Místek DIS DIS DIS DIS DIS Black merle girls
DIS BO 165 Šišková Simona B Bandit "Bandit" Gulden Land border kolie L A2 Osa Brandýs DIS DIS DIS DIS DIS BROWN ARROWS
DIS BO 166 Čechlovský Stanislav Aslan "Aslan" Wanderers of Saint Wendelin border kolie L A2 Jumpingdogs Lednice DIS DIS DIS DIS DIS Cuvée borders
DIS BO 168 Mrázková Kateřina Calahari Etosha "Etý " Thiwahe border kolie L A2 DIS DIS DIS DIS DIS DarkDebils
DIS BO 169 Karpinska Natalia Souffle Du Vent Vertical Limit "Vento" Vertical Limit border kolie L A2 Dog Motion Poznan DIS DIS DIS DIS DIS DVD
DIS BO 170 Košek Pavel Born To Run "Turi" Czech Fan border kolie L A2 Sultánci Havlovice DIS DIS DIS DIS DIS Východočeská opozice
DIS BO 171 Havlíčková Olga Aya Blue Caves "Aya" Blue Caves border kolie L A2 Fun4Dogs DIS DIS DIS DIS DIS Princezny
DIS BO 173 Kirchnerová Lucie Jupiter Jenkee "Jenkee" Hafkins border kolie L A2 ZKO Žamberk DIS DIS DIS DIS DIS BOCoco
DIS BO 179 Vacíková Gabriela Ajully Deer´s wood "Ajully" Deer´s wood border kolie L A1 Ultimate Agility Brno DIS DIS DIS DIS DIS
DIS BO 182 Stuchlíková Hanka AC/DC Happy Javelai "AC" Happy Javelai border kolie L A2 Grant agility DIS DIS DIS DIS DIS Pohni prdeli
DIS BO 183 Florianová Květa Czokoládka "Czoki" z Čertovy kazatelny border kolie L A2 DIS DIS DIS DIS DIS Best-rebels
DIS BO 185 Šťastná Sabina Will To Rise "Taiva" Lucky Summer border kolie L A2 Pesopark DIS DIS DIS DIS DIS Team Pro
DIS BO 187 Kasálková Pavla Arrive to Casa Drive "Reef" Casa Drive border kolie L A2 Psí škola na Ostrově DIS DIS DIS DIS DIS Amulet
59 Jirkovská Magdaléna Enchillada "Čili" Hola-Hopa border kolie L A1 Jasná volba
144 Petirová Lucie Alpha Omega "Kiwěna" Frui Vita border kolie L A2 Agility Trutnov - Studenec Mladý a neklidný
155 Petirová Lucie Hiccup "Screen" from Let’s Border border kolie L A2 Agility Trutnov - Studenec Východočeská koalice

teams are ordered by starting list, finished teams are on top ordered by results
ROCKETDOG!!! Fastest dog. | 3x first place! | 3x medal possition! | 3x 4th place.