Mistrovství České republiky Border Kolií 2019
So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) - RESULTS INDIVIDUALS

← Pá. - Tachyon Trophy A1 (Jumping A1) | So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) | So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123) →

referee: Mikec, Manca (SI) | number of hurdles: 20 | length: 195 m | standart time: 48.00 s | maximum time: 72.00 s | speed: 4.06 m/s | agility L A123 | 178 teams in run

# Grade St. p. Handler Dog Breed Cat. RAG Mistakes Refusals Time PP m/s Points Team
1 V 58 Václavíková Gabriela Amoletka "Molly" Ninuland border kolie L A2 0 0 33.93 0.00 5.75 CCA Ninuland
2 V 63 Glejdurová Lucie Baileys "Nessie" Bohemia Grant border kolie L A2 0 0 36.27 0.00 5.38 Expecto Prosecco
3 V 124 Matulová Soňa ABSOLUTLY PERFECT IN "illy" Extreme speed border kolie L A1 Agility klub Kamzík Poprad 0 0 36.28 0.00 5.37 ZKÁZA TITANIKU
4 V 99 Karpinska Natalia Souffle Du Vent Vertical Limit "Vento" Vertical Limit border kolie L A2 Dog Motion Poznan 0 0 36.57 0.00 5.33 DVD
5 V 35 Terčová Kateřina Libby "Pšeník" Granting Pleasure border kolie L A2 Plzeňský pes 0 0 36.58 0.00 5.33 Velký špatný
6 V 39 Hružíková Veronika Braveheart "Skippy" Lovelenia border kolie L A2 USK Dog Academy 0 0 36.61 0.00 5.33 PST
7 V 2 Schreierová Kristýna Bestseller "Temi" Lovelenia border kolie L A2 Sportdogs Jakubčovice nad Odrou 0 0 36.65 0.00 5.32 PST
8 V 112 Florianová Květa Czokoládka "Czoki" z Čertovy kazatelny border kolie L A2 0 0 36.96 0.00 5.28 Best-rebels
9 V 93 Alfery Alexandra C-Princess Chelsea Royal Fellow "Chelsea" Royal Fellow border kolie L A2 Frýdek - Místek 0 0 37.23 0.00 5.24 Black merle girls
10 V 89 Štihlová Anežka Farro od Knínické studánky "Farro" Od Knínické studánky border kolie L A2 0 0 37.49 0.00 5.20 Hranolky s kečupem
11 V 6 Fiala Jan Aiyta "Too Czech" Sapanaska border kolie L A2 Plzeňský pes 0 0 37.65 0.00 5.18 Plzeňský ForPes
12 V 118 Slezáková Adriana Zirk "Zirka" Aibara border kolie L A1 Bestagility 0 0 37.74 0.00 5.17 Best-rebels
13 V 98 Mrázková Kateřina Calahari Etosha "Etý " Thiwahe border kolie L A2 0 0 38.06 0.00 5.12 DarkDebils
13 V 105 Millan Pierre Yves Safir "Zafi" Astra border kolie L A2 Quick angel team 0 0 38.06 0.00 5.12 Quick angel
14 V 81 Ondrušová Ivana Ace "Ace " Wallachian Flower border kolie L A2 Haf Beskydy 0 0 38.25 0.00 5.10 Cuvée borders
15 V 78 Vacíková Gabriela Shadow of aier My Destiny "Destiny" Shadow of aier border kolie L A2 Ultimate Agility Brno 0 0 38.58 0.00 5.05 Ultimate
16 V 100 Košek Pavel Born To Run "Turi" Czech Fan border kolie L A2 Sultánci Havlovice 0 0 38.87 0.00 5.02 Východočeská opozice
17 V 101 Havlíčková Olga Aya Blue Caves "Aya" Blue Caves border kolie L A2 Fun4Dogs 0 0 39.27 0.00 4.97 Princezny
18 V 146 Huml Tomáš Affra Beaunty "Sunny" Monpeja border kolie L A1 Agility klub Rokycany 0 0 39.31 0.00 4.96 BOCoco
19 V 13 Pospíšil Ivan Qviniela Granda Bohemia Alké "Qventy" Alexandra Grygarová border kolie L A2 0 0 39.43 0.00 4.95 My3
20 V 72 Simandlová Sára Breezy Cheery "Torinka" Monpeja border kolie L A2 Agility Praha 0 0 39.55 0.00 4.93 Vopravdu výbornej tým
21 V 128 Kochová Irena Bzuk Edward "Bzuk" Plush Berry border kolie L A1 AgiLipy 0 0 39.86 0.00 4.89 Východočeská opozice
22 V 33 Ondrušová Ivana Cardif "Cardif" Bashmar border kolie L A2 Haf Beskydy 0 0 39.92 0.00 4.88 JUST RUNNING
23 V 109 Hurdálková Eliška Lady B von Brunn "Jamie " Hardy Horde border kolie L A2 Liberec 0 0 39.97 0.00 4.88 Lady a Tramps
24 V 74 Půdová Kristina Jasmine "Kite" from Let's border border kolie L A2 0 0 40.11 0.00 4.86 Šprtky
25 V 57 Smoček Jan Jet Rider "Pipin" Rubínové Srdce border kolie L A2 Praha 0 0 40.55 0.00 4.81 Tři bratři
26 V 54 Mandíková Barbora Atlas Wookiee "Wookiee" Simple Elegance border kolie L A2 Jumpingdogs Lednice 0 0 41.11 0.00 4.74 Cuvée borders
27 V 15 Liebichová Ilona Vince Gulden Land "Vince" Gulden Land border kolie L A2 Lomáci 0 0 41.20 0.00 4.73 My3
28 V 92 Máčková Jiřina Paige Blue "Pejka" Fatranský sen border kolie L A2 Sportdogs 0 0 41.39 0.00 4.71 PST
29 V 11 Zapletal Pavel Arwen "Amálka" Pack of white paw border kolie L A2 Mostkovice 0 0 42.20 0.00 4.62 Amulet
30 V 28 Zezulová Eliška Alabama of "Lexi" Redfest border kolie L A2 Bestagility 0 0 42.80 0.00 4.56 Freestyle
31 V Zapletalová Monika Afrodite Mayby "Mayby" Simple Elegance border kolie L A2 0 0 44.60 0.00 4.37 Team Pro
31 V 85 Galbavá Kristýna Kiss From Arose Of Green Borderline "Kissy" Green Borderline border kolie L A2 ZKO Žamberk 0 0 44.60 0.00 4.37 BOCoco
32 V 43 Kubánková Zuzana Dagny "Tajenka" Ballarat border kolie L A2 1 0 34.03 5.00 5.73 Princezny
33 V 171 Kubecka Kinga Hunt for Rainbow "Zgredka " Quick Angel border kolie L A1 1 0 34.37 5.00 5.67 Siblings Power
34 V 38 Svaková Lenka Roya Elkeeava "Eli" Elkeeava border kolie L A2 AK Rožnov pod Radhostěm 1 0 35.13 5.00 5.55 Šprtky
35 V 20 Klevarová Markéta G-star "Geys" Quick angel border kolie L A2 DDD Hranice 1 0 35.94 5.00 5.43 DarkDebils
36 V 32 Rychlíková Daniela Ann Fleurette "Flérinka" from Their Hearts border kolie L A2 1 0 36.62 5.00 5.32 Black merle girls
37 V 8 Millan Pierre Yves Daphie "Duffy" Astra border kolie L A2 Quick angel team 1 0 36.92 5.00 5.28 Tragedi
38 V 159 Karasová Lenka App "Applause infinities" Lovelenia border kolie L A1 ZKO Suchdol nad Odrou 1 0 37.15 5.00 5.25 škoda si nezaběhat
39 V 115 Kasálková Pavla Arrive to Casa Drive "Reef" Casa Drive border kolie L A2 Psí škola na Ostrově 1 0 37.65 5.00 5.18 Amulet
40 V 69 Machala Jan Anie "Eny" Z Čertovy kazatelny border kolie L A2 Agility DDM Hranice 1 0 37.74 5.00 5.17 Hranolky s kečupem
41 V 52 Hamšíková Petra Free "Grejsa" Czech Imp border kolie L A2 1 0 38.08 5.00 5.12 Šprtky
42 V 46 Sklenaříková Vendula Never Say Never "Say" Black Chevers border kolie L A2 ROSA Zlín 1 0 38.58 5.00 5.05 Say hello Say brownies
43 V 114 Byrtusová Eliška Blue Berry Wallachian Flower "Berry" Wallachian Flower border kolie L A2 Jablunkov 1 0 38.86 5.00 5.02 Black merle girls
44 V 51 Klevarová Věra A little Ariel "Ariel" White Carpathians border kolie L A2 DDM Hranice 1 0 38.95 5.00 5.01 DarkDebils
45 V 67 Vyskoc Matej Crash "Crash" Quick Angel border kolie L A2 Quick angel team 1 0 39.13 5.00 4.98 Tragedi
46 V 144 Mikušová Barbora Forbee "Forbee" Czech Imp border kolie L A1 1 0 40.49 5.00 4.82 Hranolky s kečupem
47 V 121 Novotná Zuzana Drum'n'Bass "And" Bohemia Grant border kolie L A1 SpokojenýPes.cz 1 0 40.90 5.00 4.77 Velký špatný
48 V 10 Millan Kralova Renata Amaya "Maja" Ankelska Straz border kolie L A2 Quick angel team 1 0 40.99 5.00 4.76 Tragedi
49 V 90 Barabach Ireneusz DAISY "DAISY" z Trineckeho podlesi border kolie L A2 1 0 41.02 5.00 4.75 jedničky II.
50 V 79 Baláková Lucie Beckie "Beka" Jane´s dogs border kolie L A2 1 0 41.25 5.00 4.73 Ultimate
51 V 173 Jirkovská Magdaléna Enchillada "Čili" Hola-Hopa border kolie L A1 1 0 41.60 5.00 4.69 Jasná volba
52 V 62 Ludvíková Eliška Rock and Roll "Ashley" Tender Flash border kolie L A2 Agility Praha 0 1 42.89 5.00 4.55 Vopravdu výbornej tým
53 V 44 Zapletal Matěj Diamond Fizzy "Fizzy" Wonderfull Dream border kolie L A2 0 1 42.90 5.00 4.55 Team Pro
54 V 18 Řežábková Marie Action "Ekša" Janes dogs border kolie L A2 0 1 44.27 5.00 4.40 fPoho
55 V 12 Kutová Michaela I'm Alone "Maya" Deabei border kolie L A2 Agility Praha 0 1 44.53 5.00 4.38 Vopravdu výbornej tým
56 V 119 Knoppová Martina Only You "Olly" Dajavera border kolie L A1 Amonra 0 1 45.87 5.00 4.25 Mladý a neklidný
57 VD 169 Neubauer Monika Lailaps "Loki" vom Sonnigen Garten border kolie L A1 ÖGV Leobersdorf 1 0 50.35 7.35 3.87
58 VD 88 Grygarová Aneta Escape to Dream "Disney" Bohemia Grant border kolie L A2 Grant Agility 2 0 34.39 10.00 5.67 Grant´sky
59 VD 55 Brabcová Eliška Awesome Lady "Lay" Neverending Force border kolie L A2 České Budějovice 2 0 35.36 10.00 5.51 Expecto Prosecco
60 VD 7 Růžičková Radana Aready "Ready" Bohemia Grant border kolie L A2 Pš na Ostrově Brno 2 0 36.14 10.00 5.40 Grant´sky
61 VD 71 Millan Pierre Yves Fantastic Eshai "Eshai" Quick angel border kolie L A2 Quick angel team 2 0 36.41 10.00 5.36 Quick angel
62 VD 31 Vandra Radek Diamond Rose "Rozárka" Wonderfull Dream border kolie L A2 Agility klub Rokycany 2 0 36.85 10.00 5.29 Kudy kam
63 VD 66 Palka Michal Icepeak Rays "Cynamon" Fast Pace border kolie L A2 Katowice 2 0 37.19 10.00 5.24 Queen of Garden
64 VD 49 Jírová Martina Bree "Bree" Czech Imp border kolie L A2 ForPes 2 0 37.28 10.00 5.23 Plzeňský ForPes
65 VD 122 Ondrušová Ivana Bellis "Berry" Wallachian Flower border kolie L A1 Haf Beskydy 2 0 37.39 10.00 5.22 jedničky
66 VD 80 Neumannová Eva Argee "Árdžík" Z Čertovy kazatelny border kolie L A2 Agility pod Zvičinou Dvůr Králové nad Labem 2 0 37.83 10.00 5.15 Východočeská koalice
67 VD 56 Machkova Kristýna Deiri Suta "Deiri" Hamyfa border kolie L A2 Igeliti 2 0 38.06 10.00 5.12 Igeliti
68 VD 134 Josefusová Martina Avengers triblack "Floyd" Dabbeeco border kolie L A1 USK Dog Academy 2 0 38.31 10.00 5.09 3M
69 VD 141 Krejčí Lucie Freestyle Torii "Torii" Bohemia Grant border kolie L A1 2 0 38.83 10.00 5.02 WIP(n)UTO
70 VD 53 Tejčková Michaela Crazy Angel "Angel" Z Čertovy Kazatelny border kolie L A2 1 1 39.02 10.00 5.00 BROWN ARROWS
71 VD 135 Sochová Hana Fidele the Guardians od Albion "Delisa" Guardians of Albion border kolie L A1 USK dog academy 2 0 39.11 10.00 4.99 Last Minute
72 VD 26 Havlíčková Olga Azulay "Zuli" Ninuland border kolie L A2 Fun4Dogs 2 0 39.59 10.00 4.93 Ninulandi
73 VD 129 Králová Nikola Cider "Say" Ninuland border kolie L A1 Svitavy 1 1 40.24 10.00 4.85 CCA Ninuland
74 VD 168 Berešová Barbora Gaston "Ace" Z Paleolitu border kolie L A1 Agility klub Rokycany 1 1 40.84 10.00 4.77 Kudy kam
75 VD 60 Liška Radovan Prodigy "Rody" Shadow Of Aire border kolie L A2 KK Zetor Brno 1 1 41.16 10.00 4.74 Amazing team
76 VD 165 Faustová Kristýna DREAMER "Toxic" Hardy Origin border kolie L A1 Agi Lounky 1 1 42.19 10.00 4.62 Pohni prdelí
77 VD 107 Jirásek Milan Accelerated Caddy "Caddy" Breembark border kolie L A2 ForPes 0 2 42.38 10.00 4.60 Plzeňský ForPes
78 VD 104 Jirková Kateřina Cofi "Coffee" Bohemia Grant border kolie L A2 2 0 43.93 10.00 4.44 Queen of Garden
79 VD 64 Zezulová Eliška Angee "Angee" Wallachian Flower border kolie L A2 Bestagility 0 2 46.92 10.00 4.16 Best-rebels
80 VD 176 Vacíková Gabriela Aywa Deer´s wood "Aywa" Deerś wood border kolie L A1 Ultimate Agility Brno 1 1 47.44 10.00 4.11 Jasná volba
81 VD 103 Kirchnerová Lucie Jupiter Jenkee "Jenkee" Hafkins border kolie L A2 ZKO Žamberk 1 1 49.39 11.39 3.95 BOCoco
82 VD 116 Havlíček Karel Dewey Arapaho "Deví" Thiwahe border kolie L A2 Fun4Dogs 3 0 37.52 15.00 5.20 DVD
82 VD 156 Martinček Daniel Butch "Buči" Wallachian Flower border kolie L A1 CA Żilina 3 0 37.52 15.00 5.20 jedničky
83 VD 75 Paško Peter Artemisa Wallachian Fower "Artemis" Wallachian Fower border kolie L A2 3 0 37.83 15.00 5.15 Freestyle
84 VD 111 Stuchlíková Hanka AC/DC Happy Javelai "AC" Happy Javelai border kolie L A2 Grant agility 3 0 39.47 15.00 4.94 Pohni prdeli
85 VD 84 Vošahlíková Ivana Ozzy Happy "Ozzy " Bohemia Alké border kolie L A2 Grant agility Praha 3 0 39.54 15.00 4.93 FURIOUS
86 VD 61 Neubauer Monika Arrow "Arrow" of Ky´s Spirit border kolie L A2 ÖGV Leobersdorf 2 1 40.37 15.00 4.83 Fun Jumpers
87 VD 123 Vozábová Aneta Ayta Krayta "Maze" ze Zvolské chaloupky border kolie L A1 Agility Praha 2 1 41.57 15.00 4.69 Say hello Say brownies
88 VD 48 Tománková Jana Amazing Grace "Grace" Border Song border kolie L A2 2 1 42.44 15.00 4.59 Blue panters
89 D 145 Kocourková Marcela Balu Argo "Argo" Zamunda border kolie L A1 Brandýs nad Labem 2 1 50.75 17.75 3.84 BROWN ARROWS
90 D 178 Vacíková Gabriela Ajully Deer´s wood "Ajully" Deer´s wood border kolie L A1 Ultimate Agility Brno 3 0 51.82 18.82 3.76
91 D 130 Huml Tomáš Geezer "Gee" z Paleolitu border kolie L A1 Agility klub Rokycany 3 1 39.67 20.00 4.92 Kudy kam
92 D 41 Nováková Eva Bobi "Bobi" Queen of Garden border kolie L A2 Česká Lípa 4 0 40.07 20.00 4.87 Queen of Garden
93 D 21 Lerl Tomáš O'Quark "Quark" Rubínové srdce border kolie L A2 3 1 43.53 20.00 4.48 Tři bratři
94 D 155 Vostřáková Eva Whisper "Loki" Kogito Easter border kolie L A1 2 2 46.60 20.00 4.18 Lady a Tramps
95 D 150 Kirik Marolt Maja Tirtess B'Trix "Nemo" border kolie L A1 KD Domžale 2 2 48.68 20.68 4.01 Skibidi-Mountain TEAM
96 D 160 Baki Ingrid Future Hope Easy Run "Aiden" Future Hope Kennel border kolie L A1 Korona Agility SE Szekesfehervar Hungary 2 1 58.67 25.67 3.32
97 BO 76 Petirová Lucie Alpha Omega "Kiwěna" Frui Vita border kolie L A2 Agility Trutnov - Studenec 3 2 49.73 26.73 3.92 Mladý a neklidný
98 BO 163 Binarová Martina Angel Flies "Roxy" In Extreme speed border kolie L A1 Katmaj Opava 5 1 59.71 41.71 3.27 ZKÁZA TITANIKU
DIS BO 1 Debnárová Eva Aiden "Míša" z Kosteleckých Humen border kolie L A2 AK Fifi Poluvsie DIS DIS DIS DIS DIS škoda si nezaběhat
DIS BO 3 Indráková Aneta Cookie Borderhaste "Kuky" Borderhaste border kolie L A2 DIS DIS DIS DIS DIS Cezhraničná spolupráca
DIS BO 4 Fialová Lenka Arctic Princ "Smajly" Nica Bohemica border kolie L A2 Agility KV z.s. DIS DIS DIS DIS DIS Run for Fun
DIS BO 5 Neubauer Thomas Dwain "Dwain" of Shishakina border kolie L A2 ÖGV Leobersdorf DIS DIS DIS DIS DIS Fun Jumpers
DIS BO 9 Glejdurová Lucie All Inclusive "Twix" Neverending Force border kolie L A2 DIS DIS DIS DIS DIS Siblings Power
DIS BO 14 Považan Miroslav Aamos "Aamos" Gulden Land border kolie L A2 Karlovy Vary DIS DIS DIS DIS DIS My3
DIS BO 16 Podloucká Michaela Yasper "Yasper" Lucky summer border kolie L A2 KK VFU Brno DIS DIS DIS DIS DIS
DIS BO 17 Neubauer Thomas Red "Red" Wacky Races Gang border kolie L A2 ÖGV Leobersdorf DIS DIS DIS DIS DIS Fun Jumpers
DIS BO 19 Vošahlíková Ivana Aerosmith "Jaroušek" Happy Javelai border kolie L A2 Grant agility Praha DIS DIS DIS DIS DIS Furious
DIS BO 22 Haberzettlová Jana AINII "Ready" Ninuland border kolie L A2 AGI Forte Praha DIS DIS DIS DIS DIS Ninulandi
DIS BO 23 Krejčí Michal Bc Fran at Tachyon "Fran" Czech Fan border kolie L A2 DIS DIS DIS DIS DIS Tachyon
DIS BO 24 Mlčoch Jiří Annie "Annie" z Kosteleckých Humen border kolie L A2 Agility Olomouc DIS DIS DIS DIS DIS Cezhraničná spolupráca
DIS BO 25 Kaniová Tereza Bombardino "Jess" Bohemia Grant border kolie L A2 USK Dog Academy DIS DIS DIS DIS DIS Expecto Prosecco
DIS BO 27 Knapek Radim Balance Blanché "Blanché" Herding Devils border kolie L A2 DIS DIS DIS DIS DIS Amazing team
DIS BO 29 Šišková Simona Berezi "Beky" Z Nefritu border kolie L A2 Osa Brandýs DIS DIS DIS DIS DIS Blackmadness
DIS BO 30 Žáková Dagmar Will to Please "Willi" Dajavera border kolie L A2 Brno DIS DIS DIS DIS DIS Amulet
DIS BO 34 Novotná Barbora Bon Bibi "Bibi" Devětsil border kolie L A2 Awesome dogs DIS DIS DIS DIS DIS Blackmadness
DIS BO 36 Kochová Irena Keen "Keen" ISDS CZ 323144 border kolie L A2 AgiLipy DIS DIS DIS DIS DIS Východočeská koalice
DIS BO 37 Grygarová Aneta A3CH. Hestii Grant "Hess" Bohemia Alké border kolie L A2 Grant Agility DIS DIS DIS DIS DIS Grant´sky
DIS BO 40 Snášilová Tereza Aithra Star "Lays" Simple Elegance border kolie L A2 Agility Zlechov DIS DIS DIS DIS DIS Say hello Say brownies
DIS BO 42 Listopadová Petra Dallin Ballarat "Raven" Ballarat border kolie L A2 OSA Dingo DIS DIS DIS DIS DIS Velký špatný
DIS BO 45 Matulová Soňa AISHA "AiA" z Krojčenku border kolie L A2 Agility klub Kamzík Poprad DIS DIS DIS DIS DIS Cezhraničná spolupráca
DIS BO 50 Illényiová Hella Harmonious Brilliant "Brill" Quick Angel border kolie L A2 Agility Klub Lazany DIS DIS DIS DIS DIS Siblings Power
DIS BO 59 Vernerova Eliska Birte "Sati" Purple Mountains border kolie L A2 DIS DIS DIS DIS DIS Igeliti
DIS BO 65 Mikscheova Sandra Hot Pink "Lychee" From let s borders border kolie L A2 Igeliti Praha DIS DIS DIS DIS DIS Igeliti
DIS BO 68 Brodová Jana A3Ch Quiet Riot "Annie" z Černobílých border kolie L A2 DIS DIS DIS DIS DIS JUST RUNNING
DIS BO 70 Křivková Jana Arrow of Love Amazing Moravia "Arrow" Amazing Moravia border kolie L A2 DIS DIS DIS DIS DIS Amazing team
DIS BO 73 Hoňková Barbora Angel "Angel" Moravia Star border kolie L A2 DIS DIS DIS DIS DIS Freestyle
DIS BO 77 Půlpánová Lada I'm Ace "Ace" Quick Angel border kolie L A2 DIS DIS DIS DIS DIS 2+1
DIS BO 82 Millan Kralova Renata A3CH. Earl Ziggy "Ziggy" dei Matiblu border kolie L A2 Quick angel team DIS DIS DIS DIS DIS Quick angel
DIS BO 83 Škarnitzlová Barbora M´Brisk Brook "Brook" Runkeeper border kolie L A2 Brandýs nad Labem DIS DIS DIS DIS DIS Blackmadness
DIS BO 86 Petirová Lucie Hiccup "Screen" from Let’s Border border kolie L A2 Agility Trutnov - Studenec DIS DIS DIS DIS DIS Východočeská koalice
DIS BO 87 Brodová Jana Twinkle Drake "Dráček" z Černobílých border kolie L A2 DIS DIS DIS DIS DIS JUST RUNNING
DIS BO 91 Krejčí Lucie Arlynn at Tachyon "Lynn" Czech Fan border kolie L A2 DIS DIS DIS DIS DIS Tachyon
DIS BO 94 Lerlová Barbora Onyx "Nyx" Rubínové srdce border kolie L A2 Tři sestry DIS DIS DIS DIS DIS Tři bratři
DIS BO 95 Šišková Simona B Bandit "Bandit" Gulden Land border kolie L A2 Osa Brandýs DIS DIS DIS DIS DIS BROWN ARROWS
DIS BO 96 Čechlovský Stanislav Aslan "Aslan" Wanderers of Saint Wendelin border kolie L A2 Jumpingdogs Lednice DIS DIS DIS DIS DIS Cuvée borders
DIS BO 97 Fricová Aneta Delia Dream Thiwahe "Dreamy" Thiwahe border kolie L A2 Fun4Dogs DIS DIS DIS DIS DIS DVD
DIS BO 102 Matušíková Petra All Stars for Luisa "Lujza" Devilkin Bohemia border kolie L A2 Agility AllStars Bratislava DIS DIS DIS DIS DIS 2+1
DIS BO 106 Půdová Kristina S'Cheers "Choice" NNL border kolie L A2 DIS DIS DIS DIS DIS
DIS BO 108 Šišovská Natálie Alla Marcia "Taira" Z Údolí květin border kolie L A2 Agi Lounky DIS DIS DIS DIS DIS Furious
DIS BO 110 Novotná Zuzana Aqua Limpia "Mája" Locolindo border kolie L A2 SpokojenýPes.cz DIS DIS DIS DIS DIS Run For Fun
DIS BO 113 Šťastná Sabina Will To Rise "Taiva" Lucky Summer border kolie L A2 Pesopark DIS DIS DIS DIS DIS Team Pro
DIS BO 117 Galbavá Kristýna Garret Braveheard Fitmin "Garry" Fitmin border kolie L A1 ZKO Žamberk DIS DIS DIS DIS DIS Všude a nikde
DIS BO 120 Lustyková Kateřina Cipísek "Cori" Jane's dogs border kolie L A1 ZKO Vysoké Mýto DIS DIS DIS DIS DIS Mladý a neklidný
DIS BO 125 Mikurdová Eva Baffy "Baffy" Wallachian flower border kolie L A1 Ostrava DIS DIS DIS DIS DIS jedničky
DIS BO 126 Neumannová Eva Easy "Ízik" Z Čertovy kazatelny border kolie L A1 Agility pod Zvičinou Dvůr Králové nad Labem DIS DIS DIS DIS DIS Východočeská opozice
DIS BO 127 Kykalová Adéla Best Will Monpeja "Wily" Monpeja border kolie L A1 DIS DIS DIS DIS DIS 2+1
DIS BO 131 Zavřelová Klára MyZAK Ferenčík "Zak" Ferenčík border kolie L A1 Dogs in Action DIS DIS DIS DIS DIS Pohni prdelí
DIS BO 132 Krejčová Alena Eternal Zen Tachyon "Zen" Czech Imp border kolie L A1 DIS DIS DIS DIS DIS Tachyon
DIS BO 133 Németh Viktória Legendary Stardust DeeJay "DeeJay" Future Hope border kolie L A1 Korona Agility SE DIS DIS DIS DIS DIS
DIS BO 136 Bakrlíková Michaela Emilly "Emi" Hola-Hopa border kolie L A1 DIS DIS DIS DIS DIS 3M
DIS BO 137 Andrýsková Petra Batman "Báťa" Ninuland border kolie L A1 DIS DIS DIS DIS DIS Ninulandi
DIS BO 138 Machalová Simona Elza "Elza" Z Čertovy kazatelny border kolie L A1 Agility DDM Hranice DIS DIS DIS DIS DIS Jasná volba
DIS BO 139 Turečková Nikola Dejna "Nya" Z Vysokého Újezda border kolie L A1 Valašagi DIS DIS DIS DIS DIS škoda si nezaběhat
DIS BO 142 Honomichlová Klára Autem Alba from Their Hearts "Scary" from Their Hearts border kolie L A1 OSA Karlovy Vary DIS DIS DIS DIS DIS Run for Fun
DIS BO 143 Pugelj Klemen Misty Highland Universe "Blade" Misty Highland border kolie L A1 DIS DIS DIS DIS DIS Skibidi-Mountain TEAM
DIS BO 147 Krstic Ela Abby "Lava" Mawlch border kolie L A1 KOSSP Zagreb DIS DIS DIS DIS DIS Skibidi-Mountain TEAM
DIS BO 149 Svobodová Eva Atypic Solution "Typi" Agility LifeStyle border kolie L A1 AK Sokolíci DIS DIS DIS DIS DIS fPoho
DIS BO 151 Kasprzyk Magdalena GRIFFIN "Olaf " Mawlch border kolie L A1 Yuvata Team DIS DIS DIS DIS DIS 3M
DIS BO 152 Mlčochová Michaela Ducati "Ducati" Hvězda Els border kolie L A1 Agility Olomouc DIS DIS DIS DIS DIS ZKÁZA TITANIKU
DIS BO 153 Pokorná Petra Free Heart for Me "Wiki" Bohemia Grant border kolie L A1 Kladno DIS DIS DIS DIS DIS WIP(n)UTO
DIS BO 154 Petrlová Hana Beqqo "Bou" Titilayo border kolie L A1 DIS DIS DIS DIS DIS Lady a Tramps
DIS BO 157 Bartelová Lucie Cérečka "Cheeky" Ninuland border kolie L A1 ZKO Horní Suchá DIS DIS DIS DIS DIS CCA Ninuland
DIS BO 158 Mikurdová Eva Avanka "Ejva" Schay County border kolie L A1 Ostrava DIS DIS DIS DIS DIS jedničky II.
DIS BO 161 Čedík Jiří Pretty Princess "Pretty" Tennant border kolie L A1 DIS DIS DIS DIS DIS Všude a nikde
DIS BO 162 Kukla Ondřej Free Mind "Chucky" Bohemia Grant border kolie L A1 USK Dog Academy DIS DIS DIS DIS DIS Last Minute
DIS BO 164 Vernerova Eliska Fluffy Unicorn "#thepupu" Bohemia Grant border kolie L A1 DIS DIS DIS DIS DIS WIP(n)UTO
DIS BO 166 Hrdličková Aneta Diamond Akira "Akira" z Čertovy kazatelny border kolie L A1 Speedypaws z.s. DIS DIS DIS DIS DIS
DIS BO 167 Vávra Vít Chase "Chase" The Guardians of Albion border kolie L A1 ZKO Žamberk DIS DIS DIS DIS DIS Všude a nikde
DIS BO 170 Janýšková Tereza Kili spring Alkyra "Kili " Alkyra border kolie L A1 Kunín DIS DIS DIS DIS DIS Blue panters
DIS BO 172 Krpcová Lucie Banshee "Odye" Mobilis in mobile border kolie L A1 DIS DIS DIS DIS DIS Princezny
DIS BO 174 Bělunek Adam A Dream Comes True "Lee" Wallachian Flower border kolie L A1 USK Dog Academy DIS DIS DIS DIS DIS jedničky II.
DIS BO 175 Karpinska Natalia Come Fly with me from Valachian Highlands "Rask" Valachian Highlands border kolie L A1 Dog Motion Poznan DIS DIS DIS DIS DIS
47 Bělunek Adam Ergo "Ergo" Z Lantíkova border kolie L A2 USK Dog Academy Last Minute
140 Konečná Lucie Ice Wow "Cute" Alkyra border kolie L A1 Blue panters
148 Děržáková Daniela Bryn Corlan Gi "Bree" Corlan Gi border kolie L A1 AK Sokolíci FM fPoho
177 Štiborová Lucie Sunshine of my Heart "Sany" Tennant border kolie L A1 Přerov Ultimate

teams are ordered by starting list, finished teams are on top ordered by results
ROCKETDOG!!! Fastest dog. | 3x first place! | 3x medal possition! | 3x 4th place.