login


Mistrovství České republiky Border Kolií 2019


So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123) - RESULTS TEAMS
# Points Team Mistakes Refusals Time DIS PP
1 456 Team Pro S. Šťastná (Will To Rise )
M. Zapletal (Diamond Fizzy)
M. Zapletalová (Afrodite Mayby)
1
(0 | 0 | 1)
0
(0 | 0 | 0)
109.86
(32.21 | 37.64 | 40.01)
0
(0 | 0 | 0)
5.00
(0.00 | 0.00 | 5.00)
2 456 Plzeňský ForPes J. Fiala (Aiyta)
M. Jirásek (Accelerated Caddy)
M. Jírová (Bree)
2
(1 | 0 | 1)
0
(0 | 0 | 0)
104.73
(35.30 | 33.87 | 35.56)
0
(0 | 0 | 0)
10.00
(5.00 | 0.00 | 5.00)
3 441 Cuvée borders S. Čechlovský (Aslan)
B. Mandíková (Atlas Wookiee)
I. Ondrušová (Ace)
1
(0 | 0 | 1)
0
(0 | 0 | 0)
121.73
(35.38 | 44.10 | 42.25)
0
(0 | 0 | 0)
5.00
(0.00 | 0.00 | 5.00)
4 435 Expecto Prosecco E. Brabcová (Awesome Lady )
L. Glejdurová (Baileys)
T. Kaniová (Bombardino)
3
(2 | 0 | 1)
0
(0 | 0 | 0)
101.07
(33.58 | 33.74 | 33.75)
0
(0 | 0 | 0)
15.00
(10.00 | 0.00 | 5.00)
5 430 PST V. Hružíková (Braveheart)
J. Máčková (Paige Blue)
K. Schreierová (Bestseller )
2
(0 | 1 | 1)
0
(0 | 0 | 0)
113.44
(35.41 | 40.33 | 37.70)
0
(0 | 0 | 0)
10.00
(0.00 | 5.00 | 5.00)
6 413 My3 I. Liebichová (Vince Gulden Land)
I. Pospíšil (Qviniela Granda Bohemia Alké)
M. Považan (Aamos)
1
(0 | 0 | 1)
1
(1 | 0 | 0)
122.30
(45.79 | 37.63 | 38.88)
0
(0 | 0 | 0)
10.00
(5.00 | 0.00 | 5.00)
7 412 DarkDebils M. Klevarová (G-star)
V. Klevarová (A little Ariel)
K. Mrázková (Calahari Etosha )
3
(1 | 2 | 0)
0
(0 | 0 | 0)
113.34
(34.53 | 43.29 | 35.52)
0
(0 | 0 | 0)
15.00
(5.00 | 10.00 | 0.00)
8 403 Šprtky P. Hamšíková (Free)
K. Půdová (Jasmine)
L. Svaková (Roya Elkeeava)
4
(2 | 0 | 2)
0
(0 | 0 | 0)
104.13
(35.21 | 35.47 | 33.45)
0
(0 | 0 | 0)
20.00
(10.00 | 0.00 | 10.00)
9 393 BOCoco K. Galbavá (Kiss From Arose Of Green Borderline)
T. Huml (Affra Beaunty)
L. Kirchnerová (Jupiter Jenkee )
1
(0 | 1 | 0)
2
(0 | 2 | 0)
133.32
(45.29 | 43.94 | 44.09)
0
(0 | 0 | 0)
15.00
(0.00 | 15.00 | 0.00)
10 378 Black merle girls A. Alfery (C-Princess Chelsea Royal Fellow)
E. Byrtusová (Blue Berry Wallachian Flower)
D. Rychlíková (Ann Fleurette)
2
(1 | 1 | 0)
2
(0 | 0 | 2)
117.52
(36.94 | 36.83 | 43.75)
0
(0 | 0 | 0)
20.00
(5.00 | 5.00 | 10.00)
11 369 Best-rebels K. Florianová (Czokoládka)
A. Slezáková (Zirk)
E. Zezulová (Angee)
3
(3 | 0 | 0)
2
(1 | 1 | 0)
116.46
(37.37 | 42.08 | 37.01)
0
(0 | 0 | 0)
25.00
(20.00 | 5.00 | 0.00)
12 361 Velký špatný P. Listopadová (Dallin Ballarat)
Z. Novotná (Drum'n'Bass)
K. Terčová (Libby)
2
(1 | 1 | 0)
2
(0 | 0 | 2)
123.24
(39.81 | 41.78 | 41.65)
0
(0 | 0 | 0)
20.00
(5.00 | 5.00 | 10.00)
13 322 Freestyle B. Hoňková (Angel)
P. Paško (Artemisa Wallachian Fower)
E. Zezulová (Alabama of )
6
(2 | 1 | 3)
1
(0 | 0 | 1)
125.44
(41.12 | 38.19 | 46.13)
0
(0 | 0 | 0)
35.00
(10.00 | 5.00 | 20.00)
14 321 Tři bratři T. Lerl (O'Quark)
B. Lerlová (Onyx)
J. Smoček (Jet Rider )
4
(2 | 1 | 1)
3
(2 | 1 | 0)
126.24
(47.05 | 39.63 | 39.56)
0
(0 | 0 | 0)
35.00
(20.00 | 10.00 | 5.00)
15 289 Princezny O. Havlíčková (Aya Blue Caves)
L. Krpcová (Banshee)
Z. Kubánková (Dagny)
1
(1 | 0 | 0)
0
(0 | 0 | 0)
76.72
(41.13 | 35.59 | disk)
1
(0 | 0 | 1)
105.00
(5.00 | 0.00 | 100.00)
16 289 Východočeská koalice I. Kochová (Keen)
E. Neumannová (Argee)
L. Petirová (Hiccup)
1
(0 | 0 | 1)
0
(0 | 0 | 0)
77.07
(36.29 | disk | 40.78)
1
(0 | 1 | 0)
105.00
(0.00 | 100.00 | 5.00)
17 282 BROWN ARROWS M. Kocourková (Balu Argo )
S. Šišková (B Bandit)
M. Tejčková (Crazy Angel )
5
(1 | 1 | 3)
4
(1 | 1 | 2)
134.06
(42.79 | 44.94 | 46.33)
0
(0 | 0 | 0)
45.00
(10.00 | 10.00 | 25.00)
18 270 Furious N. Šišovská (Alla Marcia)
I. Vošahlíková (Aerosmith)
I. Vošahlíková (Ozzy Happy)
2
(2 | 0 | 0)
0
(0 | 0 | 0)
75.82
(37.26 | disk | 38.56)
1
(0 | 1 | 0)
110.00
(10.00 | 100.00 | 0.00)
19 261 Cezhraničná spolupráca A. Indráková (Cookie Borderhaste)
S. Matulová (AISHA)
J. Mlčoch (Annie)
2
(0 | 2 | 0)
0
(0 | 0 | 0)
82.14
(41.81 | 40.33 | disk)
1
(0 | 0 | 1)
110.00
(0.00 | 10.00 | 100.00)
20 249 Quick angel P. Millan (Fantastic Eshai)
P. Millan (Safir)
R. Millan Kralova (A3CH. Earl Ziggy)
2
(2 | 0 | 0)
1
(1 | 0 | 0)
76.49
(38.76 | 37.73 | disk)
1
(0 | 0 | 1)
115.00
(15.00 | 0.00 | 100.00)
21 247 Siblings Power L. Glejdurová (All Inclusive)
H. Illényiová (Harmonious Brilliant)
K. Kubecka (Hunt for Rainbow)
4
(1 | 3 | 0)
0
(0 | 0 | 0)
65.57
(32.53 | 33.04 | disk)
1
(0 | 0 | 1)
120.00
(5.00 | 15.00 | 100.00)
22 245 Grant´sky A. Grygarová (Escape to Dream )
A. Grygarová (A3CH. Hestii Grant )
R. Růžičková (Aready )
3
(2 | 0 | 1)
1
(1 | 0 | 0)
68.00
(34.51 | disk | 33.49)
1
(0 | 1 | 0)
120.00
(15.00 | 100.00 | 5.00)
23 237 Mladý a neklidný M. Knoppová (Only You)
K. Lustyková (Cipísek)
L. Petirová (Alpha Omega)
2
(0 | 1 | 1)
1
(0 | 0 | 1)
81.73
(disk | 39.46 | 42.27)
1
(1 | 0 | 0)
115.00
(100.00 | 5.00 | 10.00)
24 234 CCA Ninuland L. Bartelová (Cérečka)
N. Králová (Cider )
G. Václavíková (Amoletka )
2
(0 | 2 | 0)
2
(0 | 1 | 1)
78.04
(disk | 42.64 | 35.40)
1
(1 | 0 | 0)
120.00
(100.00 | 15.00 | 5.00)
25 234 Tachyon L. Krejčí (Arlynn at Tachyon)
M. Krejčí (Bc Fran at Tachyon)
A. Krejčová (Eternal Zen Tachyon)
4
(4 | 0 | 0)
0
(0 | 0 | 0)
93.14
(42.20 | 50.94 | disk)
1
(0 | 0 | 1)
120.00
(20.00 | 0.00 | 100.00)
26 232 Igeliti K. Machkova (Deiri Suta)
S. Mikscheova (Hot Pink)
E. Vernerova (Birte)
4
(1 | 3 | 0)
0
(0 | 0 | 0)
73.98
(37.39 | 36.59 | disk)
1
(0 | 0 | 1)
120.00
(5.00 | 15.00 | 100.00)
27 228 Hranolky s kečupem J. Machala (Anie)
B. Mikušová (Forbee)
A. Štihlová (Farro od Knínické studánky)
3
(0 | 2 | 1)
1
(0 | 1 | 0)
82.25
(disk | 45.81 | 36.44)
1
(1 | 0 | 0)
120.00
(100.00 | 15.00 | 5.00)
28 207 Say hello Say brownies V. Sklenaříková (Never Say Never)
T. Snášilová (Aithra Star)
A. Vozábová (Ayta Krayta )
4
(3 | 1 | 0)
1
(0 | 1 | 0)
74.28
(35.40 | 38.88 | disk)
1
(0 | 0 | 1)
125.00
(15.00 | 10.00 | 100.00)
29 207 Všude a nikde J. Čedík (Pretty Princess )
K. Galbavá (Garret Braveheard Fitmin)
V. Vávra (Chase)
4
(2 | 0 | 2)
1
(0 | 0 | 1)
78.58
(36.79 | disk | 41.79)
1
(0 | 1 | 0)
125.00
(10.00 | 100.00 | 15.00)
30 206 Kudy kam B. Berešová (Gaston)
T. Huml (Geezer )
R. Vandra (Diamond Rose)
3
(2 | 0 | 1)
2
(1 | 0 | 1)
79.26
(40.61 | disk | 38.65)
1
(0 | 1 | 0)
125.00
(15.00 | 100.00 | 10.00)
31 172 Pohni prdelí K. Faustová (DREAMER)
H. Stuchlíková (AC/DC Happy Javelai)
K. Zavřelová (MyZAK Ferenčík)
6
(3 | 3 | 0)
2
(0 | 2 | 0)
83.95
(37.46 | 46.49 | disk)
1
(0 | 0 | 1)
140.00
(15.00 | 25.00 | 100.00)
32 161 Amulet P. Kasálková (Arrive to Casa Drive)
P. Zapletal (Arwen)
D. Žáková (Will to Please )
0
(0 | 0 | 0)
0
(0 | 0 | 0)
37.00
(disk | disk | 37.00)
2
(1 | 1 | 0)
200.00
(100.00 | 100.00 | 0.00)
33 159 Východočeská opozice I. Kochová (Bzuk Edward)
P. Košek (Born To Run)
E. Neumannová (Easy)
0
(0 | 0 | 0)
0
(0 | 0 | 0)
37.47
(37.47 | disk | disk)
2
(0 | 1 | 1)
200.00
(0.00 | 100.00 | 100.00)
34 142 Tragedi P. Millan (Daphie)
R. Millan Kralova (Amaya )
M. Vyskoc (Crash)
1
(1 | 0 | 0)
0
(0 | 0 | 0)
35.98
(35.98 | disk | disk)
2
(0 | 1 | 1)
205.00
(5.00 | 100.00 | 100.00)
35 141 Ninulandi P. Andrýsková (Batman)
J. Haberzettlová (AINII)
O. Havlíčková (Azulay )
1
(1 | 0 | 0)
0
(0 | 0 | 0)
36.19
(36.19 | disk | disk)
2
(0 | 1 | 1)
205.00
(5.00 | 100.00 | 100.00)
36 130 Blackmadness B. Novotná (Bon Bibi)
S. Šišková (Berezi)
B. Škarnitzlová (M´Brisk Brook)
1
(0 | 1 | 0)
0
(0 | 0 | 0)
39.99
(disk | 39.99 | disk)
2
(1 | 0 | 1)
205.00
(100.00 | 5.00 | 100.00)
37 124 Ultimate L. Baláková (Beckie)
L. Štiborová (Sunshine of my Heart)
G. Vacíková (Shadow of aier My Destiny )
0
(0 | 0 | 0)
1
(1 | 0 | 0)
42.04
(42.04 | disk | disk)
2
(0 | 1 | 1)
205.00
(5.00 | 100.00 | 100.00)
38 117 jedničky D. Martinček (Butch)
E. Mikurdová (Baffy)
I. Ondrušová (Bellis)
2
(2 | 0 | 0)
0
(0 | 0 | 0)
36.74
(36.74 | disk | disk)
2
(0 | 1 | 1)
210.00
(10.00 | 100.00 | 100.00)
39 113 Amazing team R. Knapek (Balance Blanché)
J. Křivková (Arrow of Love Amazing Moravia)
R. Liška (Prodigy)
1
(0 | 1 | 0)
1
(0 | 1 | 0)
38.72
(disk | 38.72 | disk)
2
(1 | 0 | 1)
210.00
(100.00 | 10.00 | 100.00)
40 112 DVD A. Fricová (Delia Dream Thiwahe)
K. Havlíček (Dewey Arapaho)
N. Karpinska (Souffle Du Vent Vertical Limit)
2
(0 | 0 | 2)
0
(0 | 0 | 0)
38.78
(disk | disk | 38.78)
2
(1 | 1 | 0)
210.00
(100.00 | 100.00 | 10.00)
41 110 3M M. Bakrlíková (Emilly)
M. Josefusová (Avengers triblack)
M. Kasprzyk (GRIFFIN)
2
(0 | 2 | 0)
0
(0 | 0 | 0)
39.50
(disk | 39.50 | disk)
2
(1 | 0 | 1)
210.00
(100.00 | 10.00 | 100.00)
42 109 ZKÁZA TITANIKU M. Binarová (Angel Flies )
S. Matulová (ABSOLUTLY PERFECT IN)
M. Mlčochová (Ducati)
2
(0 | 2 | 0)
0
(0 | 0 | 0)
39.63
(disk | 39.63 | disk)
2
(1 | 0 | 1)
210.00
(100.00 | 10.00 | 100.00)
43 108 jedničky II. I. Barabach (DAISY)
A. Bělunek (A Dream Comes True)
E. Mikurdová (Avanka)
1
(1 | 0 | 0)
1
(1 | 0 | 0)
40.28
(40.28 | disk | disk)
2
(0 | 1 | 1)
210.00
(10.00 | 100.00 | 100.00)
44 99 Run for Fun L. Fialová (Arctic Princ)
K. Honomichlová (Autem Alba from Their Hearts)
Z. Novotná (Aqua Limpia)
1
(0 | 0 | 1)
1
(0 | 0 | 1)
46.43
(disk | disk | 46.43)
2
(1 | 1 | 0)
210.00
(100.00 | 100.00 | 10.00)
45 87 Blue panters T. Janýšková (Kili spring Alkyra)
L. Konečná (Ice Wow )
J. Tománková (Amazing Grace)
1
(0 | 1)
2
(0 | 2)
52.00
(disk | 52.00)
1
(1 | 0)
115.00
(100.00 | 15.00)
46 85 škoda si nezaběhat E. Debnárová (Aiden)
L. Karasová (App)
N. Turečková (Dejna )
3
(3 | 0 | 0)
1
(1 | 0 | 0)
39.07
(39.07 | disk | disk)
2
(0 | 1 | 1)
220.00
(20.00 | 100.00 | 100.00)
47 83 Fun Jumpers M. Neubauer (Arrow)
T. Neubauer (Dwain)
T. Neubauer (Red)
4
(0 | 4 | 0)
0
(0 | 0 | 0)
44.75
(disk | 44.75 | disk)
2
(1 | 0 | 1)
220.00
(100.00 | 20.00 | 100.00)
48 82 Queen of Garden K. Jirková (Cofi)
E. Nováková (Bobi)
M. Palka (Icepeak Rays)
3
(3 | 0 | 0)
1
(1 | 0 | 0)
45.67
(45.67 | disk | disk)
2
(0 | 1 | 1)
220.00
(20.00 | 100.00 | 100.00)
0 0 2+1 A. Kykalová (Best Will Monpeja)
P. Matušíková (All Stars for Luisa )
L. Půlpánová (I'm Ace )
0
(0 | 0 | 0)
0
(0 | 0 | 0)
0.00
(disk | disk | disk)
3
(1 | 1 | 1)
300.00
(100.00 | 100.00 | 100.00)
0 0 fPoho D. Děržáková (Bryn Corlan Gi)
M. Řežábková (Action)
E. Svobodová (Atypic Solution)
0
(0 | 0 | 0)
0
(0 | 0 | 0)
0.00
(disk | disk | disk)
3
(1 | 1 | 1)
300.00
(100.00 | 100.00 | 100.00)
0 0 Jasná volba M. Jirkovská (Enchillada)
S. Machalová (Elza )
G. Vacíková (Aywa Deer´s wood)
0
(0 | 0 | 0)
0
(0 | 0 | 0)
0.00
(disk | disk | disk)
3
(1 | 1 | 1)
300.00
(100.00 | 100.00 | 100.00)
0 0 Last Minute A. Bělunek (Ergo)
O. Kukla (Free Mind)
H. Sochová (Fidele the Guardians od Albion)
0
(0 | 0 | 0)
0
(0 | 0 | 0)
0.00
(disk | disk | disk)
3
(1 | 1 | 1)
300.00
(100.00 | 100.00 | 100.00)
0 0 JUST RUNNING J. Brodová (A3Ch Quiet Riot)
J. Brodová (Twinkle Drake)
I. Ondrušová (Cardif )
0
(0 | 0 | 0)
0
(0 | 0 | 0)
0.00
(disk | disk | disk)
3
(1 | 1 | 1)
300.00
(100.00 | 100.00 | 100.00)
0 0 Lady a Tramps E. Hurdálková (Lady B von Brunn)
H. Petrlová (Beqqo)
E. Vostřáková (Whisper )
0
(0 | 0 | 0)
0
(0 | 0 | 0)
0.00
(disk | disk | disk)
3
(1 | 1 | 1)
300.00
(100.00 | 100.00 | 100.00)
0 0 Skibidi-Mountain TEAM M. Kirik Marolt (Tirtess B'Trix)
E. Krstic (Abby)
K. Pugelj (Misty Highland Universe)
0
(0 | 0 | 0)
0
(0 | 0 | 0)
0.00
(disk | disk | disk)
3
(1 | 1 | 1)
300.00
(100.00 | 100.00 | 100.00)
0 0 WIP(n)UTO L. Krejčí (Freestyle Torii)
P. Pokorná (Free Heart for Me)
E. Vernerova (Fluffy Unicorn)
0
(0 | 0 | 0)
0
(0 | 0 | 0)
0.00
(disk | disk | disk)
3
(1 | 1 | 1)
300.00
(100.00 | 100.00 | 100.00)
0 0 Vopravdu výbornej tým M. Kutová (I'm Alone)
E. Ludvíková (Rock and Roll)
S. Simandlová (Breezy Cheery )
0
(0 | 0 | 0)
0
(0 | 0 | 0)
0.00
(disk | disk | disk)
3
(1 | 1 | 1)
300.00
(100.00 | 100.00 | 100.00)


So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123) - RESULTS INDIVIDUALS
← So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) | So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123) | So. - Mistrovství jednotlivců A1 - 1. kolo (Jumping A1) →

referee: Hausnerová, Vendula (SK) | number of hurdles: 20 | length: 200 m | standart time: 55.00 s | maximum time: 90.00 s | speed: 3.64 m/s | agility L A123 | 171 teams in run

# Grade St. p. Handler Dog Breed Cat. RAG Mistakes Refusals Time PP m/s Points Team
1 V 144 Šťastná Sabina Will To Rise "Taiva" Lucky Summer border kolie L A2 Pesopark 0 0 32.21 0.00 6.21 Team Pro
2 V 55 Glejdurová Lucie Baileys "Nessie" Bohemia Grant border kolie L A2 0 0 33.74 0.00 5.93 Expecto Prosecco
3 V 109 Jirásek Milan Accelerated Caddy "Caddy" Breembark border kolie L A2 ForPes 0 0 33.87 0.00 5.90 Plzeňský ForPes
4 V 45 Čechlovský Stanislav Aslan "Aslan" Wanderers of Saint Wendelin border kolie L A2 Jumpingdogs Lednice 0 0 35.38 0.00 5.65 Cuvée borders
5 V 114 Hružíková Veronika Braveheart "Skippy" Lovelenia border kolie L A2 USK Dog Academy 0 0 35.41 0.00 5.65 PST
6 V 139 Půdová Kristina Jasmine "Kite" from Let's border border kolie L A2 0 0 35.47 0.00 5.64 Šprtky
7 V 50 Mrázková Kateřina Calahari Etosha "Etý " Thiwahe border kolie L A2 0 0 35.52 0.00 5.63 DarkDebils
8 V 7 Krpcová Lucie Banshee "Odye" Mobilis in mobile border kolie L A1 0 0 35.59 0.00 5.62 Princezny
9 V 165 Kochová Irena Keen "Keen" ISDS CZ 323144 border kolie L A2 AgiLipy 0 0 36.29 0.00 5.51 Východočeská koalice
10 V 20 Žáková Dagmar Will to Please "Willi" Dajavera border kolie L A2 Brno 0 0 37.00 0.00 5.41 Amulet
11 V 23 Zezulová Eliška Angee "Angee" Wallachian Flower border kolie L A2 Bestagility 0 0 37.01 0.00 5.40 Best-rebels
12 V 168 Kochová Irena Bzuk Edward "Bzuk" Plush Berry border kolie L A1 AgiLipy 0 0 37.47 0.00 5.34 Východočeská opozice
13 V 103 Pospíšil Ivan Qviniela Granda Bohemia Alké "Qventy" Alexandra Grygarová border kolie L A2 0 0 37.63 0.00 5.31 My3
14 V 145 Zapletal Matěj Diamond Fizzy "Fizzy" Wonderfull Dream border kolie L A2 0 0 37.64 0.00 5.31 Team Pro
15 V 121 Millan Pierre Yves Safir "Zafi" Astra border kolie L A2 Quick angel team 0 0 37.73 0.00 5.30 Quick angel
16 V 68 Vošahlíková Ivana Ozzy Happy "Ozzy " Bohemia Alké border kolie L A2 Grant agility Praha 0 0 38.56 0.00 5.19 FURIOUS
17 V 42 Indráková Aneta Cookie Borderhaste "Kuky" Borderhaste border kolie L A2 0 0 41.81 0.00 4.78 Cezhraničná spolupráca
18 V 35 Kirchnerová Lucie Jupiter Jenkee "Jenkee" Hafkins border kolie L A2 ZKO Žamberk 0 0 44.09 0.00 4.54 BOCoco
19 V 46 Mandíková Barbora Atlas Wookiee "Wookiee" Simple Elegance border kolie L A2 Jumpingdogs Lednice 0 0 44.10 0.00 4.54 Cuvée borders
20 V 33 Galbavá Kristýna Kiss From Arose Of Green Borderline "Kissy" Green Borderline border kolie L A2 ZKO Žamberk 0 0 45.29 0.00 4.42 BOCoco
21 V 142 Krejčí Michal Bc Fran at Tachyon "Fran" Czech Fan border kolie L A2 0 0 50.94 0.00 3.93 Tachyon
22 V 129 Glejdurová Lucie All Inclusive "Twix" Neverending Force border kolie L A2 1 0 32.53 5.00 6.15 Siblings Power
23 V 71 Růžičková Radana Aready "Ready" Bohemia Grant border kolie L A2 Pš na Ostrově Brno 1 0 33.49 5.00 5.97 Grant´sky
24 V 56 Kaniová Tereza Bombardino "Jess" Bohemia Grant border kolie L A2 USK Dog Academy 1 0 33.75 5.00 5.93 Expecto Prosecco
25 V 48 Klevarová Markéta G-star "Geys" Quick angel border kolie L A2 DDD Hranice 1 0 34.53 5.00 5.79 DarkDebils
26 V 108 Fiala Jan Aiyta "Too Czech" Sapanaska border kolie L A2 Plzeňský pes 1 0 35.30 5.00 5.67 Plzeňský ForPes
27 V 41 Václavíková Gabriela Amoletka "Molly" Ninuland border kolie L A2 0 1 35.40 5.00 5.65 CCA Ninuland
28 V 110 Jírová Martina Bree "Bree" Czech Imp border kolie L A2 ForPes 1 0 35.56 5.00 5.62 Plzeňský ForPes
29 V 147 Millan Pierre Yves Daphie "Duffy" Astra border kolie L A2 Quick angel team 1 0 35.98 5.00 5.56 Tragedi
30 V 105 Andrýsková Petra Batman "Báťa" Ninuland border kolie L A1 1 0 36.19 5.00 5.53 Ninulandi
31 V 74 Štihlová Anežka Farro od Knínické studánky "Farro" Od Knínické studánky border kolie L A2 1 0 36.44 5.00 5.49 Hranolky s kečupem
32 V 25 Byrtusová Eliška Blue Berry Wallachian Flower "Berry" Wallachian Flower border kolie L A2 Jablunkov 1 0 36.83 5.00 5.43 Black merle girls
33 V 24 Alfery Alexandra C-Princess Chelsea Royal Fellow "Chelsea" Royal Fellow border kolie L A2 Frýdek - Místek 1 0 36.94 5.00 5.41 Black merle girls
34 V 75 Machkova Kristýna Deiri Suta "Deiri" Hamyfa border kolie L A2 Igeliti 1 0 37.39 5.00 5.35 Igeliti
35 V 116 Schreierová Kristýna Bestseller "Temi" Lovelenia border kolie L A2 Sportdogs Jakubčovice nad Odrou 1 0 37.70 5.00 5.31 PST
36 V 61 Paško Peter Artemisa Wallachian Fower "Artemis" Wallachian Fower border kolie L A2 1 0 38.19 5.00 5.24 Freestyle
37 V 104 Považan Miroslav Aamos "Aamos" Gulden Land border kolie L A2 Karlovy Vary 1 0 38.88 5.00 5.14 My3
38 V 100 Lustyková Kateřina Cipísek "Cori" Jane's dogs border kolie L A1 ZKO Vysoké Mýto 1 0 39.46 5.00 5.07 Mladý a neklidný
39 V 152 Smoček Jan Jet Rider "Pipin" Rubínové Srdce border kolie L A2 Praha 1 0 39.56 5.00 5.06 Tři bratři
40 V 156 Listopadová Petra Dallin Ballarat "Raven" Ballarat border kolie L A2 OSA Dingo 1 0 39.81 5.00 5.02 Velký špatný
41 V 28 Šišková Simona Berezi "Beky" Z Nefritu border kolie L A2 Osa Brandýs 1 0 39.99 5.00 5.00 Blackmadness
42 V 146 Zapletalová Monika Afrodite Mayby "Mayby" Simple Elegance border kolie L A2 1 0 40.01 5.00 5.00 Team Pro
43 V 115 Máčková Jiřina Paige Blue "Pejka" Fatranský sen border kolie L A2 Sportdogs 1 0 40.33 5.00 4.96 PST
44 V 167 Petirová Lucie Hiccup "Screen" from Let’s Border border kolie L A2 Agility Trutnov - Studenec 1 0 40.78 5.00 4.90 Východočeská koalice
45 V 6 Havlíčková Olga Aya Blue Caves "Aya" Blue Caves border kolie L A2 Fun4Dogs 1 0 41.13 5.00 4.86 Princezny
46 V 157 Novotná Zuzana Drum'n'Bass "And" Bohemia Grant border kolie L A1 SpokojenýPes.cz 1 0 41.78 5.00 4.79 Velký špatný
47 V 153 Baláková Lucie Beckie "Beka" Jane´s dogs border kolie L A2 0 1 42.04 5.00 4.76 Ultimate
48 V 22 Slezáková Adriana Zirk "Zirka" Aibara border kolie L A1 Bestagility 0 1 42.08 5.00 4.75 Best-rebels
49 V 47 Ondrušová Ivana Ace "Ace " Wallachian Flower border kolie L A2 Haf Beskydy 1 0 42.25 5.00 4.73 Cuvée borders
50 V 102 Liebichová Ilona Vince Gulden Land "Vince" Gulden Land border kolie L A2 Lomáci 0 1 45.79 5.00 4.37 My3
51 VD 140 Svaková Lenka Roya Elkeeava "Eli" Elkeeava border kolie L A2 AK Rožnov pod Radhostěm 2 0 33.45 10.00 5.98 Šprtky
52 VD 54 Brabcová Eliška Awesome Lady "Lay" Neverending Force border kolie L A2 České Budějovice 2 0 33.58 10.00 5.96 Expecto Prosecco
53 VD 138 Hamšíková Petra Free "Grejsa" Czech Imp border kolie L A2 2 0 35.21 10.00 5.68 Šprtky
54 VD 81 Martinček Daniel Butch "Buči" Wallachian Flower border kolie L A1 CA Żilina 2 0 36.74 10.00 5.44 jedničky
55 VD 162 Čedík Jiří Pretty Princess "Pretty" Tennant border kolie L A1 2 0 36.79 10.00 5.44 Všude a nikde
56 VD 66 Šišovská Natálie Alla Marcia "Taira" Z Údolí květin border kolie L A2 Agi Lounky 2 0 37.26 10.00 5.37 Furious
57 VD 92 Vandra Radek Diamond Rose "Rozárka" Wonderfull Dream border kolie L A2 Agility klub Rokycany 1 1 38.65 10.00 5.17 Kudy kam
58 VD 16 Křivková Jana Arrow of Love Amazing Moravia "Arrow" Amazing Moravia border kolie L A2 1 1 38.72 10.00 5.17 Amazing team
59 VD 53 Karpinska Natalia Souffle Du Vent Vertical Limit "Vento" Vertical Limit border kolie L A2 Dog Motion Poznan 2 0 38.78 10.00 5.16 DVD
60 VD 127 Snášilová Tereza Aithra Star "Lays" Simple Elegance border kolie L A2 Agility Zlechov 1 1 38.88 10.00 5.14 Say hello Say brownies
61 VD 13 Josefusová Martina Avengers triblack "Floyd" Dabbeeco border kolie L A1 USK Dog Academy 2 0 39.50 10.00 5.06 3M
62 VD 151 Lerlová Barbora Onyx "Nyx" Rubínové srdce border kolie L A2 Tři sestry 1 1 39.63 10.00 5.05 Tři bratři
62 VD 178 Matulová Soňa ABSOLUTLY PERFECT IN "illy" Extreme speed border kolie L A1 Agility klub Kamzík Poprad 2 0 39.63 10.00 5.05 ZKÁZA TITANIKU
63 VD 84 Barabach Ireneusz DAISY "DAISY" z Trineckeho podlesi border kolie L A2 1 1 40.28 10.00 4.97 jedničky II.
64 VD 43 Matulová Soňa AISHA "AiA" z Krojčenku border kolie L A2 Agility klub Kamzík Poprad 2 0 40.33 10.00 4.96 Cezhraničná spolupráca
65 VD 60 Hoňková Barbora Angel "Angel" Moravia Star border kolie L A2 2 0 41.12 10.00 4.86 Freestyle
66 VD 158 Terčová Kateřina Libby "Pšeník" Granting Pleasure border kolie L A2 Plzeňský pes 0 2 41.65 10.00 4.80 Velký špatný
67 VD 101 Petirová Lucie Alpha Omega "Kiwěna" Frui Vita border kolie L A2 Agility Trutnov - Studenec 1 1 42.27 10.00 4.73 Mladý a neklidný
68 VD 36 Kocourková Marcela Balu Argo "Argo" Zamunda border kolie L A1 Brandýs nad Labem 1 1 42.79 10.00 4.67 BROWN ARROWS
69 VD 49 Klevarová Věra A little Ariel "Ariel" White Carpathians border kolie L A2 DDM Hranice 2 0 43.29 10.00 4.62 DarkDebils
70 VD 26 Rychlíková Daniela Ann Fleurette "Flérinka" from Their Hearts border kolie L A2 0 2 43.75 10.00 4.57 Black merle girls
71 VD 37 Šišková Simona B Bandit "Bandit" Gulden Land border kolie L A2 Osa Brandýs 1 1 44.94 10.00 4.45 BROWN ARROWS
72 VD 125 Novotná Zuzana Aqua Limpia "Mája" Locolindo border kolie L A2 SpokojenýPes.cz 1 1 46.43 10.00 4.31 Run For Fun
73 VD 130 Illényiová Hella Harmonious Brilliant "Brill" Quick Angel border kolie L A2 Agility Klub Lazany 3 0 33.04 15.00 6.05 Siblings Power
74 VD 69 Grygarová Aneta Escape to Dream "Disney" Bohemia Grant border kolie L A2 Grant Agility 2 1 34.51 15.00 5.80 Grant´sky
75 VD 126 Sklenaříková Vendula Never Say Never "Say" Black Chevers border kolie L A2 ROSA Zlín 3 0 35.40 15.00 5.65 Say hello Say brownies
76 VD 76 Mikscheova Sandra Hot Pink "Lychee" From let s borders border kolie L A2 Igeliti Praha 3 0 36.59 15.00 5.47 Igeliti
77 VD 111 Faustová Kristýna DREAMER "Toxic" Hardy Origin border kolie L A1 Agi Lounky 3 0 37.46 15.00 5.34 Pohni prdelí
78 VD 120 Millan Pierre Yves Fantastic Eshai "Eshai" Quick angel border kolie L A2 Quick angel team 2 1 38.76 15.00 5.16 Quick angel
79 VD 90 Berešová Barbora Gaston "Ace" Z Paleolitu border kolie L A1 Agility klub Rokycany 2 1 40.61 15.00 4.92 Kudy kam
80 VD 164 Vávra Vít Chase "Chase" The Guardians of Albion border kolie L A1 ZKO Žamberk 2 1 41.79 15.00 4.79 Všude a nikde
81 VD 40 Králová Nikola Cider "Say" Ninuland border kolie L A1 Svitavy 2 1 42.64 15.00 4.69 CCA Ninuland
82 VD 34 Huml Tomáš Affra Beaunty "Sunny" Monpeja border kolie L A1 Agility klub Rokycany 1 2 43.94 15.00 4.55 BOCoco
83 VD 73 Mikušová Barbora Forbee "Forbee" Czech Imp border kolie L A1 2 1 45.81 15.00 4.37 Hranolky s kečupem
84 VD 32 Tománková Jana Amazing Grace "Grace" Border Song border kolie L A2 1 2 52.00 15.00 3.85 Blue panters
85 D 21 Florianová Květa Czokoládka "Czoki" z Čertovy kazatelny border kolie L A2 3 1 37.37 20.00 5.35 Best-rebels
86 D 135 Debnárová Eva Aiden "Míša" z Kosteleckých Humen border kolie L A2 AK Fifi Poluvsie 3 1 39.07 20.00 5.12 škoda si nezaběhat
87 D 141 Krejčí Lucie Arlynn at Tachyon "Lynn" Czech Fan border kolie L A2 4 0 42.20 20.00 4.74 Tachyon
88 D 64 Neubauer Thomas Dwain "Dwain" of Shishakina border kolie L A2 ÖGV Leobersdorf 4 0 44.75 20.00 4.47 Fun Jumpers
89 D 117 Jirková Kateřina Cofi "Coffee" Bohemia Grant border kolie L A2 3 1 45.67 20.00 4.38 Queen of Garden
90 D 62 Zezulová Eliška Alabama of "Lexi" Redfest border kolie L A2 Bestagility 3 1 46.13 20.00 4.34 Freestyle
91 D 150 Lerl Tomáš O'Quark "Quark" Rubínové srdce border kolie L A2 2 2 47.05 20.00 4.25 Tři bratři
92 D 38 Tejčková Michaela Crazy Angel "Angel" Z Čertovy Kazatelny border kolie L A2 3 2 46.33 25.00 4.32 BROWN ARROWS
93 D 112 Stuchlíková Hanka AC/DC Happy Javelai "AC" Happy Javelai border kolie L A2 Grant agility 3 2 46.49 25.00 4.30 Pohni prdeli
DIS BO 8 Kubánková Zuzana Dagny "Tajenka" Ballarat border kolie L A2 DIS DIS DIS DIS DIS Princezny
DIS BO 9 Kykalová Adéla Best Will Monpeja "Wily" Monpeja border kolie L A1 DIS DIS DIS DIS DIS 2+1
DIS BO 10 Matušíková Petra All Stars for Luisa "Lujza" Devilkin Bohemia border kolie L A2 Agility AllStars Bratislava DIS DIS DIS DIS DIS 2+1
DIS BO 11 Půlpánová Lada I'm Ace "Ace" Quick Angel border kolie L A2 DIS DIS DIS DIS DIS 2+1
DIS BO 12 Bakrlíková Michaela Emilly "Emi" Hola-Hopa border kolie L A1 DIS DIS DIS DIS DIS 3M
DIS BO 14 Kasprzyk Magdalena GRIFFIN "Olaf " Mawlch border kolie L A1 Yuvata Team DIS DIS DIS DIS DIS 3M
DIS BO 15 Knapek Radim Balance Blanché "Blanché" Herding Devils border kolie L A2 DIS DIS DIS DIS DIS Amazing team
DIS BO 17 Liška Radovan Prodigy "Rody" Shadow Of Aire border kolie L A2 KK Zetor Brno DIS DIS DIS DIS DIS Amazing team
DIS BO 18 Kasálková Pavla Arrive to Casa Drive "Reef" Casa Drive border kolie L A2 Psí škola na Ostrově DIS DIS DIS DIS DIS Amulet
DIS BO 19 Zapletal Pavel Arwen "Amálka" Pack of white paw border kolie L A2 Mostkovice DIS DIS DIS DIS DIS Amulet
DIS BO 27 Novotná Barbora Bon Bibi "Bibi" Devětsil border kolie L A2 Awesome dogs DIS DIS DIS DIS DIS Blackmadness
DIS BO 29 Škarnitzlová Barbora M´Brisk Brook "Brook" Runkeeper border kolie L A2 Brandýs nad Labem DIS DIS DIS DIS DIS Blackmadness
DIS BO 30 Janýšková Tereza Kili spring Alkyra "Kili " Alkyra border kolie L A1 Kunín DIS DIS DIS DIS DIS Blue panters
DIS BO 39 Bartelová Lucie Cérečka "Cheeky" Ninuland border kolie L A1 ZKO Horní Suchá DIS DIS DIS DIS DIS CCA Ninuland
DIS BO 44 Mlčoch Jiří Annie "Annie" z Kosteleckých Humen border kolie L A2 Agility Olomouc DIS DIS DIS DIS DIS Cezhraničná spolupráca
DIS BO 51 Fricová Aneta Delia Dream Thiwahe "Dreamy" Thiwahe border kolie L A2 Fun4Dogs DIS DIS DIS DIS DIS DVD
DIS BO 52 Havlíček Karel Dewey Arapaho "Deví" Thiwahe border kolie L A2 Fun4Dogs DIS DIS DIS DIS DIS DVD
DIS BO 57 Děržáková Daniela Bryn Corlan Gi "Bree" Corlan Gi border kolie L A1 AK Sokolíci FM DIS DIS DIS DIS DIS fPoho
DIS BO 58 Řežábková Marie Action "Ekša" Janes dogs border kolie L A2 DIS DIS DIS DIS DIS fPoho
DIS BO 59 Svobodová Eva Atypic Solution "Typi" Agility LifeStyle border kolie L A1 AK Sokolíci DIS DIS DIS DIS DIS fPoho
DIS BO 63 Neubauer Monika Arrow "Arrow" of Ky´s Spirit border kolie L A2 ÖGV Leobersdorf DIS DIS DIS DIS DIS Fun Jumpers
DIS BO 65 Neubauer Thomas Red "Red" Wacky Races Gang border kolie L A2 ÖGV Leobersdorf DIS DIS DIS DIS DIS Fun Jumpers
DIS BO 67 Vošahlíková Ivana Aerosmith "Jaroušek" Happy Javelai border kolie L A2 Grant agility Praha DIS DIS DIS DIS DIS Furious
DIS BO 70 Grygarová Aneta A3CH. Hestii Grant "Hess" Bohemia Alké border kolie L A2 Grant Agility DIS DIS DIS DIS DIS Grant´sky
DIS BO 72 Machala Jan Anie "Eny" Z Čertovy kazatelny border kolie L A2 Agility DDM Hranice DIS DIS DIS DIS DIS Hranolky s kečupem
DIS BO 77 Vernerova Eliska Birte "Sati" Purple Mountains border kolie L A2 DIS DIS DIS DIS DIS Igeliti
DIS BO 78 Jirkovská Magdaléna Enchillada "Čili" Hola-Hopa border kolie L A1 DIS DIS DIS DIS DIS Jasná volba
DIS BO 79 Machalová Simona Elza "Elza" Z Čertovy kazatelny border kolie L A1 Agility DDM Hranice DIS DIS DIS DIS DIS Jasná volba
DIS BO 80 Vacíková Gabriela Aywa Deer´s wood "Aywa" Deerś wood border kolie L A1 Ultimate Agility Brno DIS DIS DIS DIS DIS Jasná volba
DIS BO 82 Mikurdová Eva Baffy "Baffy" Wallachian flower border kolie L A1 Ostrava DIS DIS DIS DIS DIS jedničky
DIS BO 83 Ondrušová Ivana Bellis "Berry" Wallachian Flower border kolie L A1 Haf Beskydy DIS DIS DIS DIS DIS jedničky
DIS BO 85 Bělunek Adam A Dream Comes True "Lee" Wallachian Flower border kolie L A1 USK Dog Academy DIS DIS DIS DIS DIS jedničky II.
DIS BO 86 Mikurdová Eva Avanka "Ejva" Schay County border kolie L A1 Ostrava DIS DIS DIS DIS DIS jedničky II.
DIS BO 87 Brodová Jana A3Ch Quiet Riot "Annie" z Černobílých border kolie L A2 DIS DIS DIS DIS DIS JUST RUNNING
DIS BO 88 Brodová Jana Twinkle Drake "Dráček" z Černobílých border kolie L A2 DIS DIS DIS DIS DIS JUST RUNNING
DIS BO 89 Ondrušová Ivana Cardif "Cardif" Bashmar border kolie L A2 Haf Beskydy DIS DIS DIS DIS DIS JUST RUNNING
DIS BO 91 Huml Tomáš Geezer "Gee" z Paleolitu border kolie L A1 Agility klub Rokycany DIS DIS DIS DIS DIS Kudy kam
DIS BO 93 Hurdálková Eliška Lady B von Brunn "Jamie " Hardy Horde border kolie L A2 Liberec DIS DIS DIS DIS DIS Lady a Tramps
DIS BO 94 Petrlová Hana Beqqo "Bou" Titilayo border kolie L A1 DIS DIS DIS DIS DIS Lady a Tramps
DIS BO 95 Vostřáková Eva Whisper "Loki" Kogito Easter border kolie L A1 DIS DIS DIS DIS DIS Lady a Tramps
DIS BO 96 Bělunek Adam Ergo "Ergo" Z Lantíkova border kolie L A2 USK Dog Academy DIS DIS DIS DIS DIS Last Minute
DIS BO 97 Kukla Ondřej Free Mind "Chucky" Bohemia Grant border kolie L A1 USK Dog Academy DIS DIS DIS DIS DIS Last Minute
DIS BO 98 Sochová Hana Fidele the Guardians od Albion "Delisa" Guardians of Albion border kolie L A1 USK dog academy DIS DIS DIS DIS DIS Last Minute
DIS BO 99 Knoppová Martina Only You "Olly" Dajavera border kolie L A1 Amonra DIS DIS DIS DIS DIS Mladý a neklidný
DIS BO 106 Haberzettlová Jana AINII "Ready" Ninuland border kolie L A2 AGI Forte Praha DIS DIS DIS DIS DIS Ninulandi
DIS BO 107 Havlíčková Olga Azulay "Zuli" Ninuland border kolie L A2 Fun4Dogs DIS DIS DIS DIS DIS Ninulandi
DIS BO 113 Zavřelová Klára MyZAK Ferenčík "Zak" Ferenčík border kolie L A1 Dogs in Action DIS DIS DIS DIS DIS Pohni prdelí
DIS BO 118 Nováková Eva Bobi "Bobi" Queen of Garden border kolie L A2 Česká Lípa DIS DIS DIS DIS DIS Queen of Garden
DIS BO 119 Palka Michal Icepeak Rays "Cynamon" Fast Pace border kolie L A2 Katowice DIS DIS DIS DIS DIS Queen of Garden
DIS BO 122 Millan Kralova Renata A3CH. Earl Ziggy "Ziggy" dei Matiblu border kolie L A2 Quick angel team DIS DIS DIS DIS DIS Quick angel
DIS BO 123 Fialová Lenka Arctic Princ "Smajly" Nica Bohemica border kolie L A2 Agility KV z.s. DIS DIS DIS DIS DIS Run for Fun
DIS BO 124 Honomichlová Klára Autem Alba from Their Hearts "Scary" from Their Hearts border kolie L A1 OSA Karlovy Vary DIS DIS DIS DIS DIS Run for Fun
DIS BO 128 Vozábová Aneta Ayta Krayta "Maze" ze Zvolské chaloupky border kolie L A1 Agility Praha DIS DIS DIS DIS DIS Say hello Say brownies
DIS BO 131 Kubecka Kinga Hunt for Rainbow "Zgredka " Quick Angel border kolie L A1 DIS DIS DIS DIS DIS Siblings Power
DIS BO 132 Kirik Marolt Maja Tirtess B'Trix "Nemo" border kolie L A1 KD Domžale DIS DIS DIS DIS DIS Skibidi-Mountain TEAM
DIS BO 133 Krstic Ela Abby "Lava" Mawlch border kolie L A1 KOSSP Zagreb DIS DIS DIS DIS DIS Skibidi-Mountain TEAM
DIS BO 134 Pugelj Klemen Misty Highland Universe "Blade" Misty Highland border kolie L A1 DIS DIS DIS DIS DIS Skibidi-Mountain TEAM
DIS BO 136 Karasová Lenka App "Applause infinities" Lovelenia border kolie L A1 ZKO Suchdol nad Odrou DIS DIS DIS DIS DIS škoda si nezaběhat
DIS BO 137 Turečková Nikola Dejna "Nya" Z Vysokého Újezda border kolie L A1 Valašagi DIS DIS DIS DIS DIS škoda si nezaběhat
DIS BO 143 Krejčová Alena Eternal Zen Tachyon "Zen" Czech Imp border kolie L A1 DIS DIS DIS DIS DIS Tachyon
DIS BO 148 Millan Kralova Renata Amaya "Maja" Ankelska Straz border kolie L A2 Quick angel team DIS DIS DIS DIS DIS Tragedi
DIS BO 149 Vyskoc Matej Crash "Crash" Quick Angel border kolie L A2 Quick angel team DIS DIS DIS DIS DIS Tragedi
DIS BO 154 Štiborová Lucie Sunshine of my Heart "Sany" Tennant border kolie L A1 Přerov DIS DIS DIS DIS DIS Ultimate
DIS BO 155 Vacíková Gabriela Shadow of aier My Destiny "Destiny" Shadow of aier border kolie L A2 Ultimate Agility Brno DIS DIS DIS DIS DIS Ultimate
DIS BO 159 Kutová Michaela I'm Alone "Maya" Deabei border kolie L A2 Agility Praha DIS DIS DIS DIS DIS Vopravdu výbornej tým
DIS BO 160 Ludvíková Eliška Rock and Roll "Ashley" Tender Flash border kolie L A2 Agility Praha DIS DIS DIS DIS DIS Vopravdu výbornej tým
DIS BO 161 Simandlová Sára Breezy Cheery "Torinka" Monpeja border kolie L A2 Agility Praha DIS DIS DIS DIS DIS Vopravdu výbornej tým
DIS BO 163 Galbavá Kristýna Garret Braveheard Fitmin "Garry" Fitmin border kolie L A1 ZKO Žamberk DIS DIS DIS DIS DIS Všude a nikde
DIS BO 166 Neumannová Eva Argee "Árdžík" Z Čertovy kazatelny border kolie L A2 Agility pod Zvičinou Dvůr Králové nad Labem DIS DIS DIS DIS DIS Východočeská koalice
DIS BO 169 Košek Pavel Born To Run "Turi" Czech Fan border kolie L A2 Sultánci Havlovice DIS DIS DIS DIS DIS Východočeská opozice
DIS BO 170 Neumannová Eva Easy "Ízik" Z Čertovy kazatelny border kolie L A1 Agility pod Zvičinou Dvůr Králové nad Labem DIS DIS DIS DIS DIS Východočeská opozice
DIS BO 171 Krejčí Lucie Freestyle Torii "Torii" Bohemia Grant border kolie L A1 DIS DIS DIS DIS DIS WIP(n)UTO
DIS BO 172 Pokorná Petra Free Heart for Me "Wiki" Bohemia Grant border kolie L A1 Kladno DIS DIS DIS DIS DIS WIP(n)UTO
DIS BO 173 Vernerova Eliska Fluffy Unicorn "#thepupu" Bohemia Grant border kolie L A1 DIS DIS DIS DIS DIS WIP(n)UTO
DIS BO 177 Binarová Martina Angel Flies "Roxy" In Extreme speed border kolie L A1 Katmaj Opava DIS DIS DIS DIS DIS ZKÁZA TITANIKU
DIS BO 179 Mlčochová Michaela Ducati "Ducati" Hvězda Els border kolie L A1 Agility Olomouc DIS DIS DIS DIS DIS ZKÁZA TITANIKU
31 Konečná Lucie Ice Wow "Cute" Alkyra border kolie L A1 Blue panters
1 Baki Ingrid Future Hope Easy Run "Aiden" Future Hope Kennel border kolie L A1 Korona Agility SE Szekesfehervar Hungary
2 Hrdličková Aneta Diamond Akira "Akira" z Čertovy kazatelny border kolie L A1 Speedypaws z.s.
3 Németh Viktória Legendary Stardust DeeJay "DeeJay" Future Hope border kolie L A1 Korona Agility SE
4 Neubauer Monika Lailaps "Loki" vom Sonnigen Garten border kolie L A1 ÖGV Leobersdorf
5 Vacíková Gabriela Ajully Deer´s wood "Ajully" Deer´s wood border kolie L A1 Ultimate Agility Brno
174 Karpinska Natalia Come Fly with me from Valachian Highlands "Rask" Valachian Highlands border kolie L A1 Dog Motion Poznan
175 Podloucká Michaela Yasper "Yasper" Lucky summer border kolie L A2 KK VFU Brno
176 Půdová Kristina S'Cheers "Choice" NNL border kolie L A2

teams are ordered by starting list, finished teams are on top ordered by results
ROCKETDOG!!! Fastest dog. | 3x first place! | 3x medal possition! | 3x 4th place.