Mistrovství České republiky Border Kolií 2019
So. - Mistrovství jednotlivců A1 - 1. kolo (Jumping A1) - RESULTS INDIVIDUALS

← So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123) | So. - Mistrovství jednotlivců A1 - 1. kolo (Jumping A1) | So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) →

referee: Hausnerová, Vendula (SK) | number of hurdles: 18 | length: 170 m | standart time: 50.00 s | maximum time: 100.00 s | speed: 3.40 m/s | jumping L A1 | 62 teams in run

# Grade St. p. Handler Dog Breed Cat. RAG Mistakes Refusals Time PP m/s Points Team
1 V 31 Huml Tomáš Affra Beaunty "Sunny" Monpeja border kolie L A1 Agility klub Rokycany 0 0 27.90 0.00 6.09 BOCoco
2 V 12 Kochová Irena Bzuk Edward "Bzuk" Plush Berry border kolie L A1 AgiLipy 0 0 28.44 0.00 5.98 Východočeská opozice
3 V 47 Čedík Jiří Pretty Princess "Pretty" Tennant border kolie L A1 0 0 28.86 0.00 5.89 Všude a nikde
4 V 45 Karasová Lenka App "Applause infinities" Lovelenia border kolie L A1 ZKO Suchdol nad Odrou 0 0 28.94 0.00 5.87 škoda si nezaběhat
5 V 27 Honomichlová Klára Autem Alba from Their Hearts "Scary" from Their Hearts border kolie L A1 OSA Karlovy Vary 0 0 30.24 0.00 5.62 Run for Fun
6 V 2 Slezáková Adriana Zirk "Zirka" Aibara border kolie L A1 Bestagility 0 0 30.69 0.00 5.54 Best-rebels
7 V 4 Lustyková Kateřina Cipísek "Cori" Jane's dogs border kolie L A1 ZKO Vysoké Mýto 0 0 30.79 0.00 5.52 Mladý a neklidný
8 V 55 Neubauer Monika Lailaps "Loki" vom Sonnigen Garten border kolie L A1 ÖGV Leobersdorf 0 0 34.72 0.00 4.90
9 V 57 Kubecka Kinga Hunt for Rainbow "Zgredka " Quick Angel border kolie L A1 1 0 25.81 5.00 6.59 Siblings Power
10 V 54 Berešová Barbora Gaston "Ace" Z Paleolitu border kolie L A1 Agility klub Rokycany 1 0 26.67 5.00 6.37 Kudy kam
11 V 6 Ondrušová Ivana Bellis "Berry" Wallachian Flower border kolie L A1 Haf Beskydy 1 0 27.58 5.00 6.16 jedničky
12 V 42 Martinček Daniel Butch "Buči" Wallachian Flower border kolie L A1 CA Żilina 1 0 28.75 5.00 5.91 jedničky
13 V 5 Novotná Zuzana Drum'n'Bass "And" Bohemia Grant border kolie L A1 SpokojenýPes.cz 1 0 28.77 5.00 5.91 Velký špatný
14 V 3 Knoppová Martina Only You "Olly" Dajavera border kolie L A1 Amonra 1 0 29.87 5.00 5.69 Mladý a neklidný
15 V 102 Vacíková Gabriela Aywa Deer´s wood "Aywa" Deerś wood border kolie L A1 Ultimate Agility Brno 1 0 30.59 5.00 5.56 Jasná volba
16 V 34 Svobodová Eva Atypic Solution "Typi" Agility LifeStyle border kolie L A1 AK Sokolíci 0 1 31.66 5.00 5.37 fPoho
17 V 61 Karpinska Natalia Come Fly with me from Valachian Highlands "Rask" Valachian Highlands border kolie L A1 Dog Motion Poznan 0 1 31.75 5.00 5.35
18 V 21 Bakrlíková Michaela Emilly "Emi" Hola-Hopa border kolie L A1 0 1 32.08 5.00 5.30 3M
19 V 23 Machalová Simona Elza "Elza" Z Čertovy kazatelny border kolie L A1 Agility DDM Hranice 1 0 32.18 5.00 5.28 Jasná volba
20 V 59 Jirkovská Magdaléna Enchillada "Čili" Hola-Hopa border kolie L A1 1 0 32.50 5.00 5.23 Jasná volba
21 V 11 Kykalová Adéla Best Will Monpeja "Wily" Monpeja border kolie L A1 0 1 33.24 5.00 5.11 2+1
22 V 25 Konečná Lucie Ice Wow "Cute" Alkyra border kolie L A1 0 1 36.93 5.00 4.60 Blue panters
23 VD 1 Galbavá Kristýna Garret Braveheard Fitmin "Garry" Fitmin border kolie L A1 ZKO Žamberk 2 0 29.81 10.00 5.70 Všude a nikde
24 VD 22 Andrýsková Petra Batman "Báťa" Ninuland border kolie L A1 1 1 30.88 10.00 5.51 Ninulandi
25 VD 58 Krpcová Lucie Banshee "Odye" Mobilis in mobile border kolie L A1 1 1 31.63 10.00 5.37 Princezny
26 VD 19 Josefusová Martina Avengers triblack "Floyd" Dabbeeco border kolie L A1 USK Dog Academy 1 1 32.53 10.00 5.23 3M
27 VD 50 Vernerova Eliska Fluffy Unicorn "#thepupu" Bohemia Grant border kolie L A1 1 1 34.22 10.00 4.97 WIP(n)UTO
28 VD 60 Bělunek Adam A Dream Comes True "Lee" Wallachian Flower border kolie L A1 USK Dog Academy 1 1 34.40 10.00 4.94 jedničky II.
29 VD 41 Vostřáková Eva Whisper "Loki" Kogito Easter border kolie L A1 2 0 35.56 10.00 4.78 Lady a Tramps
30 VD 124 Štiborová Lucie Sunshine of my Heart "Sany" Tennant border kolie L A1 Přerov 1 1 37.69 10.00 4.51 Ultimate
31 VD 43 Bartelová Lucie Cérečka "Cheeky" Ninuland border kolie L A1 ZKO Horní Suchá 1 1 41.44 10.00 4.10 CCA Ninuland
32 VD 32 Krstic Ela Abby "Lava" Mawlch border kolie L A1 KOSSP Zagreb 3 0 27.84 15.00 6.11 Skibidi-Mountain TEAM
33 VD 10 Neumannová Eva Easy "Ízik" Z Čertovy kazatelny border kolie L A1 Agility pod Zvičinou Dvůr Králové nad Labem 2 1 29.60 15.00 5.74 Východočeská opozice
34 VD 56 Janýšková Tereza Kili spring Alkyra "Kili " Alkyra border kolie L A1 Kunín 1 2 38.87 15.00 4.37 Blue panters
35 VD 26 Krejčí Lucie Freestyle Torii "Torii" Bohemia Grant border kolie L A1 2 1 39.36 15.00 4.32 WIP(n)UTO
36 D 179 Vacíková Gabriela Ajully Deer´s wood "Ajully" Deer´s wood border kolie L A1 Ultimate Agility Brno 3 2 32.62 25.00 5.21
37 D 7 Vozábová Aneta Ayta Krayta "Maze" ze Zvolské chaloupky border kolie L A1 Agility Praha 4 1 33.00 25.00 5.15 Say hello Say brownies
38 BO 16 Krejčová Alena Eternal Zen Tachyon "Zen" Czech Imp border kolie L A1 5 1 36.64 30.00 4.64 Tachyon
39 BO 28 Pugelj Klemen Misty Highland Universe "Blade" Misty Highland border kolie L A1 4 2 39.46 30.00 4.31 Skibidi-Mountain TEAM
DIS BO 8 Matulová Soňa ABSOLUTLY PERFECT IN "illy" Extreme speed border kolie L A1 Agility klub Kamzík Poprad DIS DIS DIS DIS DIS ZKÁZA TITANIKU
DIS BO 9 Mikurdová Eva Baffy "Baffy" Wallachian flower border kolie L A1 Ostrava DIS DIS DIS DIS DIS jedničky
DIS BO 13 Králová Nikola Cider "Say" Ninuland border kolie L A1 Svitavy DIS DIS DIS DIS DIS CCA Ninuland
DIS BO 14 Huml Tomáš Geezer "Gee" z Paleolitu border kolie L A1 Agility klub Rokycany DIS DIS DIS DIS DIS Kudy kam
DIS BO 15 Zavřelová Klára MyZAK Ferenčík "Zak" Ferenčík border kolie L A1 Dogs in Action DIS DIS DIS DIS DIS Pohni prdelí
DIS BO 18 Németh Viktória Legendary Stardust DeeJay "DeeJay" Future Hope border kolie L A1 Korona Agility SE DIS DIS DIS DIS DIS
DIS BO 20 Sochová Hana Fidele the Guardians od Albion "Delisa" Guardians of Albion border kolie L A1 USK dog academy DIS DIS DIS DIS DIS Last Minute
DIS BO 24 Turečková Nikola Dejna "Nya" Z Vysokého Újezda border kolie L A1 Valašagi DIS DIS DIS DIS DIS škoda si nezaběhat
DIS BO 29 Mikušová Barbora Forbee "Forbee" Czech Imp border kolie L A1 DIS DIS DIS DIS DIS Hranolky s kečupem
DIS BO 30 Kocourková Marcela Balu Argo "Argo" Zamunda border kolie L A1 Brandýs nad Labem DIS DIS DIS DIS DIS BROWN ARROWS
DIS BO 33 Děržáková Daniela Bryn Corlan Gi "Bree" Corlan Gi border kolie L A1 AK Sokolíci FM DIS DIS DIS DIS DIS fPoho
DIS BO 35 Kirik Marolt Maja Tirtess B'Trix "Nemo" border kolie L A1 KD Domžale DIS DIS DIS DIS DIS Skibidi-Mountain TEAM
DIS BO 37 Kasprzyk Magdalena GRIFFIN "Olaf " Mawlch border kolie L A1 Yuvata Team DIS DIS DIS DIS DIS 3M
DIS BO 38 Mlčochová Michaela Ducati "Ducati" Hvězda Els border kolie L A1 Agility Olomouc DIS DIS DIS DIS DIS ZKÁZA TITANIKU
DIS BO 39 Pokorná Petra Free Heart for Me "Wiki" Bohemia Grant border kolie L A1 Kladno DIS DIS DIS DIS DIS WIP(n)UTO
DIS BO 40 Petrlová Hana Beqqo "Bou" Titilayo border kolie L A1 DIS DIS DIS DIS DIS Lady a Tramps
DIS BO 44 Mikurdová Eva Avanka "Ejva" Schay County border kolie L A1 Ostrava DIS DIS DIS DIS DIS jedničky II.
DIS BO 46 Baki Ingrid Future Hope Easy Run "Aiden" Future Hope Kennel border kolie L A1 Korona Agility SE Szekesfehervar Hungary DIS DIS DIS DIS DIS
DIS BO 48 Kukla Ondřej Free Mind "Chucky" Bohemia Grant border kolie L A1 USK Dog Academy DIS DIS DIS DIS DIS Last Minute
DIS BO 49 Binarová Martina Angel Flies "Roxy" In Extreme speed border kolie L A1 Katmaj Opava DIS DIS DIS DIS DIS ZKÁZA TITANIKU
DIS BO 51 Faustová Kristýna DREAMER "Toxic" Hardy Origin border kolie L A1 Agi Lounky DIS DIS DIS DIS DIS Pohni prdelí
DIS BO 52 Hrdličková Aneta Diamond Akira "Akira" z Čertovy kazatelny border kolie L A1 Speedypaws z.s. DIS DIS DIS DIS DIS
DIS BO 53 Vávra Vít Chase "Chase" The Guardians of Albion border kolie L A1 ZKO Žamberk DIS DIS DIS DIS DIS Všude a nikde

teams are ordered by starting list, finished teams are on top ordered by results
ROCKETDOG!!! Fastest dog. | 3x first place! | 3x medal possition! | 3x 4th place.