login


Mistrovství České republiky Border Kolií 2019
So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23) - RESULTS INDIVIDUALS
← So. - Oldies - Druhé kolo závodu (Jumping V) | So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23) | Ne. - Speciální závod - Finále (Agility A123) →

referee: Hüppe, Bernhard (AU) | number of hurdles: 21 | length: 195 m | standart time: 44.00 s | maximum time: 70.00 s | speed: 4.43 m/s | jumping L A23 | 110 teams in run

# Grade St. p. Handler Dog Breed Cat. RAG Mistakes Refusals Time PP m/s Points Team
1 V 122 Brabcová Eliška Awesome Lady "Lay" Neverending Force border kolie L A2 České Budějovice 0 0 32.86 0.00 5.93 Expecto Prosecco
2 V 131 Glejdurová Lucie Baileys "Nessie" Bohemia Grant border kolie L A2 0 0 33.59 0.00 5.81 Expecto Prosecco
3 V 67 Fiala Jan Aiyta "Too Czech" Sapanaska border kolie L A2 Plzeňský pes 0 0 34.89 0.00 5.59 Plzeňský ForPes
4 V 158 Štihlová Anežka Farro od Knínické studánky "Farro" Od Knínické studánky border kolie L A2 0 0 35.19 0.00 5.54 Hranolky s kečupem
5 V 169 Karpinska Natalia Souffle Du Vent Vertical Limit "Vento" Vertical Limit border kolie L A2 Dog Motion Poznan 0 0 35.36 0.00 5.51 DVD
6 V 66 Zapletalová Monika Afrodite Mayby "Mayby" Simple Elegance border kolie L A2 0 0 35.70 0.00 5.46 Team Pro
7 V 143 Paško Peter Artemisa Wallachian Fower "Artemis" Wallachian Fower border kolie L A2 0 0 36.10 0.00 5.40 Freestyle
8 V 77 Pospíšil Ivan Qviniela Granda Bohemia Alké "Qventy" Alexandra Grygarová border kolie L A2 0 0 37.16 0.00 5.25 My3
9 V 170 Košek Pavel Born To Run "Turi" Czech Fan border kolie L A2 Sultánci Havlovice 0 0 37.68 0.00 5.18 Východočeská opozice
10 V 178 Šišovská Natálie Alla Marcia "Taira" Z Údolí květin border kolie L A2 Agi Lounky 0 0 37.71 0.00 5.17 Furious
11 V 76 Kutová Michaela I'm Alone "Maya" Deabei border kolie L A2 Agility Praha 0 0 38.14 0.00 5.11 Vopravdu výbornej tým
11 V 145 Půlpánová Lada I'm Ace "Ace" Quick Angel border kolie L A2 0 0 38.14 0.00 5.11 2+1
12 V 121 Mandíková Barbora Atlas Wookiee "Wookiee" Simple Elegance border kolie L A2 Jumpingdogs Lednice 0 0 40.18 0.00 4.85 Cuvée borders
13 V 141 Hoňková Barbora Angel "Angel" Moravia Star border kolie L A2 0 0 42.44 0.00 4.59 Freestyle
14 V 92 Zezulová Eliška Alabama of "Lexi" Redfest border kolie L A2 Bestagility 0 0 42.62 0.00 4.58 Freestyle
15 V 154 Galbavá Kristýna Kiss From Arose Of Green Borderline "Kissy" Green Borderline border kolie L A2 ZKO Žamberk 0 0 46.96 2.96 4.15 BOCoco
16 V 128 Liška Radovan Prodigy "Rody" Shadow Of Aire border kolie L A2 KK Zetor Brno 1 0 31.72 5.00 6.15 Amazing team
17 V 71 Glejdurová Lucie All Inclusive "Twix" Neverending Force border kolie L A2 1 0 31.99 5.00 6.10 Siblings Power
18 V 103 Svaková Lenka Roya Elkeeava "Eli" Elkeeava border kolie L A2 AK Rožnov pod Radhostěm 1 0 33.39 5.00 5.84 Šprtky
19 V 89 Kaniová Tereza Bombardino "Jess" Bohemia Grant border kolie L A2 USK Dog Academy 1 0 34.04 5.00 5.73 Expecto Prosecco
20 V 148 Neumannová Eva Argee "Árdžík" Z Čertovy kazatelny border kolie L A2 Agility pod Zvičinou Dvůr Králové nad Labem 1 0 35.13 5.00 5.55 Východočeská koalice
21 V 142 Půdová Kristina Jasmine "Kite" from Let's border border kolie L A2 1 0 35.24 5.00 5.53 Šprtky
22 V 130 Ludvíková Eliška Rock and Roll "Ashley" Tender Flash border kolie L A2 Agility Praha 1 0 36.07 5.00 5.41 Vopravdu výbornej tým
23 V 156 Brodová Jana Twinkle Drake "Dráček" z Černobílých border kolie L A2 1 0 37.16 5.00 5.25 JUST RUNNING
24 V 186 Byrtusová Eliška Blue Berry Wallachian Flower "Berry" Wallachian Flower border kolie L A2 Jablunkov 0 1 37.99 5.00 5.13 Black merle girls
25 V 72 Millan Kralova Renata Amaya "Maja" Ankelska Straz border kolie L A2 Quick angel team 0 1 39.16 5.00 4.98 Tragedi
26 V 97 Ondrušová Ivana Cardif "Cardif" Bashmar border kolie L A2 Haf Beskydy 0 1 40.29 5.00 4.84 JUST RUNNING
27 V 78 Považan Miroslav Aamos "Aamos" Gulden Land border kolie L A2 Karlovy Vary 0 1 40.47 5.00 4.82 My3
28 V 101 Grygarová Aneta A3CH. Hestii Grant "Hess" Bohemia Alké border kolie L A2 Grant Agility 0 1 40.63 5.00 4.80 Grant´sky
29 V 105 Hružíková Veronika Braveheart "Skippy" Lovelenia border kolie L A2 USK Dog Academy 0 1 40.73 5.00 4.79 PST
30 VD 151 Škarnitzlová Barbora M´Brisk Brook "Brook" Runkeeper border kolie L A2 Brandýs nad Labem 1 1 36.99 10.00 5.27 Blackmadness
31 VD 147 Baláková Lucie Beckie "Beka" Jane´s dogs border kolie L A2 1 1 37.66 10.00 5.18 Ultimate
32 D 117 Illényiová Hella Harmonious Brilliant "Brill" Quick Angel border kolie L A2 Agility Klub Lazany 2 2 37.38 20.00 5.22 Siblings Power
DIS BO 36 Debnárová Eva Aiden "Míša" z Kosteleckých Humen border kolie L A2 AK Fifi Poluvsie DIS DIS DIS DIS DIS škoda si nezaběhat
DIS BO 62 Schreierová Kristýna Bestseller "Temi" Lovelenia border kolie L A2 Sportdogs Jakubčovice nad Odrou DIS DIS DIS DIS DIS PST
DIS BO 63 Indráková Aneta Cookie Borderhaste "Kuky" Borderhaste border kolie L A2 DIS DIS DIS DIS DIS Cezhraničná spolupráca
DIS BO 64 Fialová Lenka Arctic Princ "Smajly" Nica Bohemica border kolie L A2 Agility KV z.s. DIS DIS DIS DIS DIS Run for Fun
DIS BO 65 Neubauer Thomas Dwain "Dwain" of Shishakina border kolie L A2 ÖGV Leobersdorf DIS DIS DIS DIS DIS Fun Jumpers
DIS BO 69 Růžičková Radana Aready "Ready" Bohemia Grant border kolie L A2 Pš na Ostrově Brno DIS DIS DIS DIS DIS Grant´sky
DIS BO 70 Millan Pierre Yves Daphie "Duffy" Astra border kolie L A2 Quick angel team DIS DIS DIS DIS DIS Tragedi
DIS BO 74 Zapletal Pavel Arwen "Amálka" Pack of white paw border kolie L A2 Mostkovice DIS DIS DIS DIS DIS Amulet
DIS BO 79 Liebichová Ilona Vince Gulden Land "Vince" Gulden Land border kolie L A2 Lomáci DIS DIS DIS DIS DIS My3
DIS BO 80 Podloucká Michaela Yasper "Yasper" Lucky summer border kolie L A2 KK VFU Brno DIS DIS DIS DIS DIS
DIS BO 81 Neubauer Thomas Red "Red" Wacky Races Gang border kolie L A2 ÖGV Leobersdorf DIS DIS DIS DIS DIS Fun Jumpers
DIS BO 82 Řežábková Marie Action "Ekša" Janes dogs border kolie L A2 DIS DIS DIS DIS DIS fPoho
DIS BO 83 Vošahlíková Ivana Aerosmith "Jaroušek" Happy Javelai border kolie L A2 Grant agility Praha DIS DIS DIS DIS DIS Furious
DIS BO 84 Klevarová Markéta G-star "Geys" Quick angel border kolie L A2 DDD Hranice DIS DIS DIS DIS DIS DarkDebils
DIS BO 85 Lerl Tomáš O'Quark "Quark" Rubínové srdce border kolie L A2 DIS DIS DIS DIS DIS Tři bratři
DIS BO 86 Haberzettlová Jana AINII "Ready" Ninuland border kolie L A2 AGI Forte Praha DIS DIS DIS DIS DIS Ninulandi
DIS BO 88 Mlčoch Jiří Annie "Annie" z Kosteleckých Humen border kolie L A2 Agility Olomouc DIS DIS DIS DIS DIS Cezhraničná spolupráca
DIS BO 90 Havlíčková Olga Azulay "Zuli" Ninuland border kolie L A2 Fun4Dogs DIS DIS DIS DIS DIS Ninulandi
DIS BO 91 Knapek Radim Balance Blanché "Blanché" Herding Devils border kolie L A2 DIS DIS DIS DIS DIS Amazing team
DIS BO 93 Šišková Simona Berezi "Beky" Z Nefritu border kolie L A2 Osa Brandýs DIS DIS DIS DIS DIS Blackmadness
DIS BO 94 Žáková Dagmar Will to Please "Willi" Dajavera border kolie L A2 Brno DIS DIS DIS DIS DIS Amulet
DIS BO 95 Vandra Radek Diamond Rose "Rozárka" Wonderfull Dream border kolie L A2 Agility klub Rokycany DIS DIS DIS DIS DIS Kudy kam
DIS BO 96 Rychlíková Daniela Ann Fleurette "Flérinka" from Their Hearts border kolie L A2 DIS DIS DIS DIS DIS Black merle girls
DIS BO 98 Novotná Barbora Bon Bibi "Bibi" Devětsil border kolie L A2 Awesome dogs DIS DIS DIS DIS DIS Blackmadness
DIS BO 99 Terčová Kateřina Libby "Pšeník" Granting Pleasure border kolie L A2 Plzeňský pes DIS DIS DIS DIS DIS Velký špatný
DIS BO 100 Kochová Irena Keen "Keen" ISDS CZ 323144 border kolie L A2 AgiLipy DIS DIS DIS DIS DIS Východočeská koalice
DIS BO 106 Snášilová Tereza Aithra Star "Lays" Simple Elegance border kolie L A2 Agility Zlechov DIS DIS DIS DIS DIS Say hello Say brownies
DIS BO 107 Nováková Eva Bobi "Bobi" Queen of Garden border kolie L A2 Česká Lípa DIS DIS DIS DIS DIS Queen of Garden
DIS BO 108 Listopadová Petra Dallin Ballarat "Raven" Ballarat border kolie L A2 OSA Dingo DIS DIS DIS DIS DIS Velký špatný
DIS BO 109 Kubánková Zuzana Dagny "Tajenka" Ballarat border kolie L A2 DIS DIS DIS DIS DIS Princezny
DIS BO 110 Zapletal Matěj Diamond Fizzy "Fizzy" Wonderfull Dream border kolie L A2 DIS DIS DIS DIS DIS Team Pro
DIS BO 111 Matulová Soňa AISHA "AiA" z Krojčenku border kolie L A2 Agility klub Kamzík Poprad DIS DIS DIS DIS DIS Cezhraničná spolupráca
DIS BO 112 Sklenaříková Vendula Never Say Never "Say" Black Chevers border kolie L A2 ROSA Zlín DIS DIS DIS DIS DIS Say hello Say brownies
DIS BO 114 Bělunek Adam Ergo "Ergo" Z Lantíkova border kolie L A2 USK Dog Academy DIS DIS DIS DIS DIS Last Minute
DIS BO 115 Tománková Jana Amazing Grace "Grace" Border Song border kolie L A2 DIS DIS DIS DIS DIS Blue panters
DIS BO 116 Jírová Martina Bree "Bree" Czech Imp border kolie L A2 ForPes DIS DIS DIS DIS DIS Plzeňský ForPes
DIS BO 118 Klevarová Věra A little Ariel "Ariel" White Carpathians border kolie L A2 DDM Hranice DIS DIS DIS DIS DIS DarkDebils
DIS BO 119 Hamšíková Petra Free "Grejsa" Czech Imp border kolie L A2 DIS DIS DIS DIS DIS Šprtky
DIS BO 120 Tejčková Michaela Crazy Angel "Angel" Z Čertovy Kazatelny border kolie L A2 DIS DIS DIS DIS DIS BROWN ARROWS
DIS BO 123 Machkova Kristýna Deiri Suta "Deiri" Hamyfa border kolie L A2 Igeliti DIS DIS DIS DIS DIS Igeliti
DIS BO 126 Václavíková Gabriela Amoletka "Molly" Ninuland border kolie L A2 DIS DIS DIS DIS DIS CCA Ninuland
DIS BO 127 Vernerova Eliska Birte "Sati" Purple Mountains border kolie L A2 DIS DIS DIS DIS DIS Igeliti
DIS BO 129 Neubauer Monika Arrow "Arrow" of Ky´s Spirit border kolie L A2 ÖGV Leobersdorf DIS DIS DIS DIS DIS Fun Jumpers
DIS BO 132 Zezulová Eliška Angee "Angee" Wallachian Flower border kolie L A2 Bestagility DIS DIS DIS DIS DIS Best-rebels
DIS BO 133 Mikscheova Sandra Hot Pink "Lychee" From let s borders border kolie L A2 Igeliti Praha DIS DIS DIS DIS DIS Igeliti
DIS BO 134 Palka Michal Icepeak Rays "Cynamon" Fast Pace border kolie L A2 Katowice DIS DIS DIS DIS DIS Queen of Garden
DIS BO 135 Vyskoc Matej Crash "Crash" Quick Angel border kolie L A2 Quick angel team DIS DIS DIS DIS DIS Tragedi
DIS BO 136 Brodová Jana A3Ch Quiet Riot "Annie" z Černobílých border kolie L A2 DIS DIS DIS DIS DIS JUST RUNNING
DIS BO 137 Machala Jan Anie "Eny" Z Čertovy kazatelny border kolie L A2 Agility DDM Hranice DIS DIS DIS DIS DIS Hranolky s kečupem
DIS BO 138 Křivková Jana Arrow of Love Amazing Moravia "Arrow" Amazing Moravia border kolie L A2 DIS DIS DIS DIS DIS Amazing team
DIS BO 139 Millan Pierre Yves Fantastic Eshai "Eshai" Quick angel border kolie L A2 Quick angel team DIS DIS DIS DIS DIS Quick angel
DIS BO 140 Simandlová Sára Breezy Cheery "Torinka" Monpeja border kolie L A2 Agility Praha DIS DIS DIS DIS DIS Vopravdu výbornej tým
DIS BO 149 Ondrušová Ivana Ace "Ace " Wallachian Flower border kolie L A2 Haf Beskydy DIS DIS DIS DIS DIS Cuvée borders
DIS BO 150 Millan Kralova Renata A3CH. Earl Ziggy "Ziggy" dei Matiblu border kolie L A2 Quick angel team DIS DIS DIS DIS DIS Quick angel
DIS BO 152 Vošahlíková Ivana Ozzy Happy "Ozzy " Bohemia Alké border kolie L A2 Grant agility Praha DIS DIS DIS DIS DIS FURIOUS
DIS BO 155 Petirová Lucie Hiccup "Screen" from Let’s Border border kolie L A2 Agility Trutnov - Studenec DIS DIS DIS DIS DIS Východočeská koalice
DIS BO 157 Grygarová Aneta Escape to Dream "Disney" Bohemia Grant border kolie L A2 Grant Agility DIS DIS DIS DIS DIS Grant´sky
DIS BO 159 Barabach Ireneusz DAISY "DAISY" z Trineckeho podlesi border kolie L A2 DIS DIS DIS DIS DIS jedničky II.
DIS BO 161 Máčková Jiřina Paige Blue "Pejka" Fatranský sen border kolie L A2 Sportdogs DIS DIS DIS DIS DIS PST
DIS BO 162 Alfery Alexandra C-Princess Chelsea Royal Fellow "Chelsea" Royal Fellow border kolie L A2 Frýdek - Místek DIS DIS DIS DIS DIS Black merle girls
DIS BO 164 Lerlová Barbora Onyx "Nyx" Rubínové srdce border kolie L A2 Tři sestry DIS DIS DIS DIS DIS Tři bratři
DIS BO 165 Šišková Simona B Bandit "Bandit" Gulden Land border kolie L A2 Osa Brandýs DIS DIS DIS DIS DIS BROWN ARROWS
DIS BO 166 Čechlovský Stanislav Aslan "Aslan" Wanderers of Saint Wendelin border kolie L A2 Jumpingdogs Lednice DIS DIS DIS DIS DIS Cuvée borders
DIS BO 167 Fricová Aneta Delia Dream Thiwahe "Dreamy" Thiwahe border kolie L A2 Fun4Dogs DIS DIS DIS DIS DIS DVD
DIS BO 168 Mrázková Kateřina Calahari Etosha "Etý " Thiwahe border kolie L A2 DIS DIS DIS DIS DIS DarkDebils
DIS BO 172 Matušíková Petra All Stars for Luisa "Lujza" Devilkin Bohemia border kolie L A2 Agility AllStars Bratislava DIS DIS DIS DIS DIS 2+1
DIS BO 173 Kirchnerová Lucie Jupiter Jenkee "Jenkee" Hafkins border kolie L A2 ZKO Žamberk DIS DIS DIS DIS DIS BOCoco
DIS BO 174 Jirková Kateřina Cofi "Coffee" Bohemia Grant border kolie L A2 DIS DIS DIS DIS DIS Queen of Garden
DIS BO 175 Millan Pierre Yves Safir "Zafi" Astra border kolie L A2 Quick angel team DIS DIS DIS DIS DIS Quick angel
DIS BO 176 Půdová Kristina S'Cheers "Choice" NNL border kolie L A2 DIS DIS DIS DIS DIS
DIS BO 177 Jirásek Milan Accelerated Caddy "Caddy" Breembark border kolie L A2 ForPes DIS DIS DIS DIS DIS Plzeňský ForPes
DIS BO 180 Hurdálková Eliška Lady B von Brunn "Jamie " Hardy Horde border kolie L A2 Liberec DIS DIS DIS DIS DIS Lady a Tramps
DIS BO 181 Novotná Zuzana Aqua Limpia "Mája" Locolindo border kolie L A2 SpokojenýPes.cz DIS DIS DIS DIS DIS Run For Fun
DIS BO 182 Stuchlíková Hanka AC/DC Happy Javelai "AC" Happy Javelai border kolie L A2 Grant agility DIS DIS DIS DIS DIS Pohni prdeli
DIS BO 183 Florianová Květa Czokoládka "Czoki" z Čertovy kazatelny border kolie L A2 DIS DIS DIS DIS DIS Best-rebels
DIS BO 185 Šťastná Sabina Will To Rise "Taiva" Lucky Summer border kolie L A2 Pesopark DIS DIS DIS DIS DIS Team Pro
DIS BO 187 Kasálková Pavla Arrive to Casa Drive "Reef" Casa Drive border kolie L A2 Psí škola na Ostrově DIS DIS DIS DIS DIS Amulet
87 Krejčí Michal Bc Fran at Tachyon "Fran" Czech Fan border kolie L A2 Tachyon
125 Smoček Jan Jet Rider "Pipin" Rubínové Srdce border kolie L A2 Praha Tři bratři
144 Petirová Lucie Alpha Omega "Kiwěna" Frui Vita border kolie L A2 Agility Trutnov - Studenec Mladý a neklidný
146 Vacíková Gabriela Shadow of aier My Destiny "Destiny" Shadow of aier border kolie L A2 Ultimate Agility Brno Ultimate
160 Krejčí Lucie Arlynn at Tachyon "Lynn" Czech Fan border kolie L A2 Tachyon
171 Havlíčková Olga Aya Blue Caves "Aya" Blue Caves border kolie L A2 Fun4Dogs Princezny
188 Havlíček Karel Dewey Arapaho "Deví" Thiwahe border kolie L A2 Fun4Dogs DVD

teams are ordered by starting list, finished teams are on top ordered by results
ROCKETDOG!!! Fastest dog. | 3x first place! | 3x medal possition! | 3x 4th place.