login


Mistrovství České republiky Border Kolií 2019
Ne. - Speciální závod - Finále (Agility A123) - RESULTS INDIVIDUALS
← So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23) | Ne. - Speciální závod - Finále (Agility A123) | Ne. - Mistrovství jednotlivců A1 (Agility A1) →

referee: Hausnerová, Vendula (SK) | number of hurdles: 20 | length: 194 m | standart time: 50.00 s | maximum time: 100.00 s | speed: 3.88 m/s | agility L A123 | 28 teams in run

# Grade St. p. Handler Dog Breed Cat. RAG Mistakes Refusals Time PP m/s Points Team
1 V 140 Václavíková Gabriela Amoletka "Molly" Ninuland border kolie L A2 0 0 34.57 0.00 5.61 CCA Ninuland
2 V 122 Brabcová Eliška Awesome Lady "Lay" Neverending Force border kolie L A2 České Budějovice 0 0 34.96 0.00 5.55 Expecto Prosecco
3 V 150 Kaniová Tereza Bombardino "Jess" Bohemia Grant border kolie L A2 USK Dog Academy 0 0 35.41 0.00 5.48 Expecto Prosecco
4 V 143 Glejdurová Lucie Baileys "Nessie" Bohemia Grant border kolie L A2 0 0 35.67 0.00 5.44 Expecto Prosecco
5 V 147 Terčová Kateřina Libby "Pšeník" Granting Pleasure border kolie L A2 Plzeňský pes 0 0 37.44 0.00 5.18 Velký špatný
6 V 69 Půdová Kristina Jasmine "Kite" from Let's border border kolie L A2 0 0 38.28 0.00 5.07 Šprtky
7 V 82 Alfery Alexandra C-Princess Chelsea Royal Fellow "Chelsea" Royal Fellow border kolie L A2 Frýdek - Místek 0 0 42.33 0.00 4.58 Black merle girls
8 V 172 Hamšíková Petra Free "Grejsa" Czech Imp border kolie L A2 1 0 36.06 5.00 5.38 Šprtky
9 V 110 Pospíšil Ivan Qviniela Granda Bohemia Alké "Qventy" Alexandra Grygarová border kolie L A2 1 0 39.26 5.00 4.94 My3
10 V 42 Hružíková Veronika Braveheart "Skippy" Lovelenia border kolie L A2 USK Dog Academy 1 0 39.77 5.00 4.88 PST
11 V 9 Florianová Květa Czokoládka "Czoki" z Čertovy kazatelny border kolie L A2 0 1 39.91 5.00 4.86 Best-rebels
12 V 26 Fiala Jan Aiyta "Too Czech" Sapanaska border kolie L A2 Plzeňský pes 1 0 40.58 5.00 4.78 Plzeňský ForPes
13 V 127 Zezulová Eliška Angee "Angee" Wallachian Flower border kolie L A2 Bestagility 1 0 41.60 5.00 4.66 Best-rebels
14 VD 77 Millan Pierre Yves Fantastic Eshai "Eshai" Quick angel border kolie L A2 Quick angel team 2 0 36.03 10.00 5.38 Quick angel
15 VD 3 Bělunek Adam A Dream Comes True "Lee" Wallachian Flower border kolie L A1 USK Dog Academy 2 1 47.70 15.00 4.07 jedničky II.
16 D 112 Lustyková Kateřina Cipísek "Cori" Jane's dogs border kolie L A1 ZKO Vysoké Mýto 3 1 46.46 20.00 4.18 Mladý a neklidný
DIS BO 22 Karpinska Natalia Souffle Du Vent Vertical Limit "Vento" Vertical Limit border kolie L A2 Dog Motion Poznan DIS DIS DIS DIS DIS DVD
DIS BO 27 Podloucká Michaela Yasper "Yasper" Lucky summer border kolie L A2 KK VFU Brno DIS DIS DIS DIS DIS
DIS BO 29 Matulová Soňa ABSOLUTLY PERFECT IN "illy" Extreme speed border kolie L A1 Agility klub Kamzík Poprad DIS DIS DIS DIS DIS ZKÁZA TITANIKU
DIS BO 33 Faustová Kristýna DREAMER "Toxic" Hardy Origin border kolie L A1 Agi Lounky DIS DIS DIS DIS DIS Pohni prdelí
DIS BO 46 Millan Pierre Yves Daphie "Duffy" Astra border kolie L A2 Quick angel team DIS DIS DIS DIS DIS Tragedi
DIS BO 67 Štihlová Anežka Farro od Knínické studánky "Farro" Od Knínické studánky border kolie L A2 DIS DIS DIS DIS DIS Hranolky s kečupem
DIS BO 97 Schreierová Kristýna Bestseller "Temi" Lovelenia border kolie L A2 Sportdogs Jakubčovice nad Odrou DIS DIS DIS DIS DIS PST
DIS BO 119 Žáková Dagmar Will to Please "Willi" Dajavera border kolie L A2 Brno DIS DIS DIS DIS DIS Amulet
DIS BO 123 Novotná Zuzana Drum'n'Bass "And" Bohemia Grant border kolie L A1 SpokojenýPes.cz DIS DIS DIS DIS DIS Velký špatný
DIS BO 134 Čechlovský Stanislav Aslan "Aslan" Wanderers of Saint Wendelin border kolie L A2 Jumpingdogs Lednice DIS DIS DIS DIS DIS Cuvée borders
DIS BO 156 Kocourková Marcela Balu Argo "Argo" Zamunda border kolie L A1 Brandýs nad Labem DIS DIS DIS DIS DIS BROWN ARROWS
DIS BO 163 Králová Nikola Cider "Say" Ninuland border kolie L A1 Svitavy DIS DIS DIS DIS DIS CCA Ninuland
1 Novotná Zuzana Aqua Limpia "Mája" Locolindo border kolie L A2 SpokojenýPes.cz Run For Fun
2 Zapletalová Monika Afrodite Mayby "Mayby" Simple Elegance border kolie L A2 Team Pro
4 Sochová Hana Fidele the Guardians od Albion "Delisa" Guardians of Albion border kolie L A1 USK dog academy Last Minute
6 Machalová Simona Elza "Elza" Z Čertovy kazatelny border kolie L A1 Agility DDM Hranice Jasná volba
7 Šišková Simona B Bandit "Bandit" Gulden Land border kolie L A2 Osa Brandýs BROWN ARROWS
8 Mrázková Kateřina Calahari Etosha "Etý " Thiwahe border kolie L A2 DarkDebils
10 Havlíčková Olga Aya Blue Caves "Aya" Blue Caves border kolie L A2 Fun4Dogs Princezny
11 Vozábová Aneta Ayta Krayta "Maze" ze Zvolské chaloupky border kolie L A1 Agility Praha Say hello Say brownies
12 Fialová Lenka Arctic Princ "Smajly" Nica Bohemica border kolie L A2 Agility KV z.s. Run for Fun
13 Karpinska Natalia Come Fly with me from Valachian Highlands "Rask" Valachian Highlands border kolie L A1 Dog Motion Poznan
14 Ondrušová Ivana Cardif "Cardif" Bashmar border kolie L A2 Haf Beskydy JUST RUNNING
15 Slezáková Adriana Zirk "Zirka" Aibara border kolie L A1 Bestagility Best-rebels
16 Galbavá Kristýna Kiss From Arose Of Green Borderline "Kissy" Green Borderline border kolie L A2 ZKO Žamberk BOCoco
17 Paško Peter Artemisa Wallachian Fower "Artemis" Wallachian Fower border kolie L A2 Freestyle
18 Svaková Lenka Roya Elkeeava "Eli" Elkeeava border kolie L A2 AK Rožnov pod Radhostěm Šprtky
19 Karasová Lenka App "Applause infinities" Lovelenia border kolie L A1 ZKO Suchdol nad Odrou škoda si nezaběhat
20 Petirová Lucie Alpha Omega "Kiwěna" Frui Vita border kolie L A2 Agility Trutnov - Studenec Mladý a neklidný
21 Vacíková Gabriela Ajully Deer´s wood "Ajully" Deer´s wood border kolie L A1 Ultimate Agility Brno
23 Neumannová Eva Easy "Ízik" Z Čertovy kazatelny border kolie L A1 Agility pod Zvičinou Dvůr Králové nad Labem Východočeská opozice
24 Matulová Soňa AISHA "AiA" z Krojčenku border kolie L A2 Agility klub Kamzík Poprad Cezhraničná spolupráca
25 Kykalová Adéla Best Will Monpeja "Wily" Monpeja border kolie L A1 2+1
28 Klevarová Markéta G-star "Geys" Quick angel border kolie L A2 DDD Hranice DarkDebils
30 Liebichová Ilona Vince Gulden Land "Vince" Gulden Land border kolie L A2 Lomáci My3
31 Mikurdová Eva Baffy "Baffy" Wallachian flower border kolie L A1 Ostrava jedničky
32 Vošahlíková Ivana Aerosmith "Jaroušek" Happy Javelai border kolie L A2 Grant agility Praha Furious
34 Půlpánová Lada I'm Ace "Ace" Quick Angel border kolie L A2 2+1
35 Hoňková Barbora Angel "Angel" Moravia Star border kolie L A2 Freestyle
36 Jirkovská Magdaléna Enchillada "Čili" Hola-Hopa border kolie L A1 Jasná volba
37 Snášilová Tereza Aithra Star "Lays" Simple Elegance border kolie L A2 Agility Zlechov Say hello Say brownies
38 Zapletal Pavel Arwen "Amálka" Pack of white paw border kolie L A2 Mostkovice Amulet
39 Turečková Nikola Dejna "Nya" Z Vysokého Újezda border kolie L A1 Valašagi škoda si nezaběhat
40 Baláková Lucie Beckie "Beka" Jane´s dogs border kolie L A2 Ultimate
41 Kukla Ondřej Free Mind "Chucky" Bohemia Grant border kolie L A1 USK Dog Academy Last Minute
44 Petirová Lucie Hiccup "Screen" from Let’s Border border kolie L A2 Agility Trutnov - Studenec Východočeská koalice
45 Svobodová Eva Atypic Solution "Typi" Agility LifeStyle border kolie L A1 AK Sokolíci fPoho
47 Machkova Kristýna Deiri Suta "Deiri" Hamyfa border kolie L A2 Igeliti Igeliti
48 Mikušová Barbora Forbee "Forbee" Czech Imp border kolie L A1 Hranolky s kečupem
49 Vacíková Gabriela Shadow of aier My Destiny "Destiny" Shadow of aier border kolie L A2 Ultimate Agility Brno Ultimate
50 Krstic Ela Abby "Lava" Mawlch border kolie L A1 KOSSP Zagreb Skibidi-Mountain TEAM
51 Huml Tomáš Geezer "Gee" z Paleolitu border kolie L A1 Agility klub Rokycany Kudy kam
52 Ondrušová Ivana Bellis "Berry" Wallachian Flower border kolie L A1 Haf Beskydy jedničky
53 Rychlíková Daniela Ann Fleurette "Flérinka" from Their Hearts border kolie L A2 Black merle girls
54 Mandíková Barbora Atlas Wookiee "Wookiee" Simple Elegance border kolie L A2 Jumpingdogs Lednice Cuvée borders
55 Tománková Jana Amazing Grace "Grace" Border Song border kolie L A2 Blue panters
57 Zavřelová Klára MyZAK Ferenčík "Zak" Ferenčík border kolie L A1 Dogs in Action Pohni prdelí
58 Mlčoch Jiří Annie "Annie" z Kosteleckých Humen border kolie L A2 Agility Olomouc Cezhraničná spolupráca
59 Kasprzyk Magdalena GRIFFIN "Olaf " Mawlch border kolie L A1 Yuvata Team 3M
60 Indráková Aneta Cookie Borderhaste "Kuky" Borderhaste border kolie L A2 Cezhraničná spolupráca
61 Konečná Lucie Ice Wow "Cute" Alkyra border kolie L A1 Blue panters
62 Šišková Simona Berezi "Beky" Z Nefritu border kolie L A2 Osa Brandýs Blackmadness
63 Lerl Tomáš O'Quark "Quark" Rubínové srdce border kolie L A2 Tři bratři
65 Vernerova Eliska Fluffy Unicorn "#thepupu" Bohemia Grant border kolie L A1 WIP(n)UTO
68 Berešová Barbora Gaston "Ace" Z Paleolitu border kolie L A1 Agility klub Rokycany Kudy kam
70 Simandlová Sára Breezy Cheery "Torinka" Monpeja border kolie L A2 Agility Praha Vopravdu výbornej tým
72 Byrtusová Eliška Blue Berry Wallachian Flower "Berry" Wallachian Flower border kolie L A2 Jablunkov Black merle girls
73 Stuchlíková Hanka AC/DC Happy Javelai "AC" Happy Javelai border kolie L A2 Grant agility Pohni prdeli
74 Matušíková Petra All Stars for Luisa "Lujza" Devilkin Bohemia border kolie L A2 Agility AllStars Bratislava 2+1
75 Millan Pierre Yves Safir "Zafi" Astra border kolie L A2 Quick angel team Quick angel
76 Vávra Vít Chase "Chase" The Guardians of Albion border kolie L A1 ZKO Žamberk Všude a nikde
78 Štiborová Lucie Sunshine of my Heart "Sany" Tennant border kolie L A1 Přerov Ultimate
79 Lerlová Barbora Onyx "Nyx" Rubínové srdce border kolie L A2 Tři sestry Tři bratři
80 Kochová Irena Bzuk Edward "Bzuk" Plush Berry border kolie L A1 AgiLipy Východočeská opozice
81 Listopadová Petra Dallin Ballarat "Raven" Ballarat border kolie L A2 OSA Dingo Velký špatný
83 Havlíčková Olga Azulay "Zuli" Ninuland border kolie L A2 Fun4Dogs Ninulandi
84 Bartelová Lucie Cérečka "Cheeky" Ninuland border kolie L A1 ZKO Horní Suchá CCA Ninuland
85 Palka Michal Icepeak Rays "Cynamon" Fast Pace border kolie L A2 Katowice Queen of Garden
86 Jirásek Milan Accelerated Caddy "Caddy" Breembark border kolie L A2 ForPes Plzeňský ForPes
88 Vošahlíková Ivana Ozzy Happy "Ozzy " Bohemia Alké border kolie L A2 Grant agility Praha FURIOUS
89 Řežábková Marie Action "Ekša" Janes dogs border kolie L A2 fPoho
90 Baki Ingrid Future Hope Easy Run "Aiden" Future Hope Kennel border kolie L A1 Korona Agility SE Szekesfehervar Hungary
91 Škarnitzlová Barbora M´Brisk Brook "Brook" Runkeeper border kolie L A2 Brandýs nad Labem Blackmadness
93 Zezulová Eliška Alabama of "Lexi" Redfest border kolie L A2 Bestagility Freestyle
94 Galbavá Kristýna Garret Braveheard Fitmin "Garry" Fitmin border kolie L A1 ZKO Žamberk Všude a nikde
95 Vernerova Eliska Birte "Sati" Purple Mountains border kolie L A2 Igeliti
96 Brodová Jana A3Ch Quiet Riot "Annie" z Černobílých border kolie L A2 JUST RUNNING
98 Košek Pavel Born To Run "Turi" Czech Fan border kolie L A2 Sultánci Havlovice Východočeská opozice
99 Knoppová Martina Only You "Olly" Dajavera border kolie L A1 Amonra Mladý a neklidný
100 Havlíček Karel Dewey Arapaho "Deví" Thiwahe border kolie L A2 Fun4Dogs DVD
101 Neumannová Eva Argee "Árdžík" Z Čertovy kazatelny border kolie L A2 Agility pod Zvičinou Dvůr Králové nad Labem Východočeská koalice
102 Tejčková Michaela Crazy Angel "Angel" Z Čertovy Kazatelny border kolie L A2 BROWN ARROWS
103 Čedík Jiří Pretty Princess "Pretty" Tennant border kolie L A1 Všude a nikde
105 Illényiová Hella Harmonious Brilliant "Brill" Quick Angel border kolie L A2 Agility Klub Lazany Siblings Power
106 Děržáková Daniela Bryn Corlan Gi "Bree" Corlan Gi border kolie L A1 AK Sokolíci FM fPoho
107 Glejdurová Lucie All Inclusive "Twix" Neverending Force border kolie L A2 Siblings Power
108 Šťastná Sabina Will To Rise "Taiva" Lucky Summer border kolie L A2 Pesopark Team Pro
109 Machala Jan Anie "Eny" Z Čertovy kazatelny border kolie L A2 Agility DDM Hranice Hranolky s kečupem
113 Hrdličková Aneta Diamond Akira "Akira" z Čertovy kazatelny border kolie L A1 Speedypaws z.s.
114 Honomichlová Klára Autem Alba from Their Hearts "Scary" from Their Hearts border kolie L A1 OSA Karlovy Vary Run for Fun
116 Kirik Marolt Maja Tirtess B'Trix "Nemo" border kolie L A1 KD Domžale Skibidi-Mountain TEAM
118 Josefusová Martina Avengers triblack "Floyd" Dabbeeco border kolie L A1 USK Dog Academy 3M
120 Mikscheova Sandra Hot Pink "Lychee" From let s borders border kolie L A2 Igeliti Praha Igeliti
121 Smoček Jan Jet Rider "Pipin" Rubínové Srdce border kolie L A2 Praha Tři bratři
124 Máčková Jiřina Paige Blue "Pejka" Fatranský sen border kolie L A2 Sportdogs PST
125 Zapletal Matěj Diamond Fizzy "Fizzy" Wonderfull Dream border kolie L A2 Team Pro
126 Půdová Kristina S'Cheers "Choice" NNL border kolie L A2
128 Považan Miroslav Aamos "Aamos" Gulden Land border kolie L A2 Karlovy Vary My3
129 Šišovská Natálie Alla Marcia "Taira" Z Údolí květin border kolie L A2 Agi Lounky Furious
130 Németh Viktória Legendary Stardust DeeJay "DeeJay" Future Hope border kolie L A1 Korona Agility SE
131 Jirková Kateřina Cofi "Coffee" Bohemia Grant border kolie L A2 Queen of Garden
132 Kochová Irena Keen "Keen" ISDS CZ 323144 border kolie L A2 AgiLipy Východočeská koalice
133 Kirchnerová Lucie Jupiter Jenkee "Jenkee" Hafkins border kolie L A2 ZKO Žamberk BOCoco
135 Mikurdová Eva Avanka "Ejva" Schay County border kolie L A1 Ostrava jedničky II.
136 Haberzettlová Jana AINII "Ready" Ninuland border kolie L A2 AGI Forte Praha Ninulandi
137 Klevarová Věra A little Ariel "Ariel" White Carpathians border kolie L A2 DDM Hranice DarkDebils
138 Bakrlíková Michaela Emilly "Emi" Hola-Hopa border kolie L A1 3M
139 Kutová Michaela I'm Alone "Maya" Deabei border kolie L A2 Agility Praha Vopravdu výbornej tým
141 Vyskoc Matej Crash "Crash" Quick Angel border kolie L A2 Quick angel team Tragedi
142 Vostřáková Eva Whisper "Loki" Kogito Easter border kolie L A1 Lady a Tramps
144 Kubecka Kinga Hunt for Rainbow "Zgredka " Quick Angel border kolie L A1 Siblings Power
145 Mlčochová Michaela Ducati "Ducati" Hvězda Els border kolie L A1 Agility Olomouc ZKÁZA TITANIKU
146 Pokorná Petra Free Heart for Me "Wiki" Bohemia Grant border kolie L A1 Kladno WIP(n)UTO
148 Martinček Daniel Butch "Buči" Wallachian Flower border kolie L A1 CA Żilina jedničky
149 Barabach Ireneusz DAISY "DAISY" z Trineckeho podlesi border kolie L A2 jedničky II.
151 Ludvíková Eliška Rock and Roll "Ashley" Tender Flash border kolie L A2 Agility Praha Vopravdu výbornej tým
152 Brodová Jana Twinkle Drake "Dráček" z Černobílých border kolie L A2 JUST RUNNING
153 Nováková Eva Bobi "Bobi" Queen of Garden border kolie L A2 Česká Lípa Queen of Garden
154 Liška Radovan Prodigy "Rody" Shadow Of Aire border kolie L A2 KK Zetor Brno Amazing team
155 Novotná Barbora Bon Bibi "Bibi" Devětsil border kolie L A2 Awesome dogs Blackmadness
157 Millan Kralova Renata Amaya "Maja" Ankelska Straz border kolie L A2 Quick angel team Tragedi
158 Ondrušová Ivana Ace "Ace " Wallachian Flower border kolie L A2 Haf Beskydy Cuvée borders
159 Jírová Martina Bree "Bree" Czech Imp border kolie L A2 ForPes Plzeňský ForPes
160 Krpcová Lucie Banshee "Odye" Mobilis in mobile border kolie L A1 Princezny
161 Pugelj Klemen Misty Highland Universe "Blade" Misty Highland border kolie L A1 Skibidi-Mountain TEAM
162 Bělunek Adam Ergo "Ergo" Z Lantíkova border kolie L A2 USK Dog Academy Last Minute
164 Janýšková Tereza Kili spring Alkyra "Kili " Alkyra border kolie L A1 Kunín Blue panters
165 Huml Tomáš Affra Beaunty "Sunny" Monpeja border kolie L A1 Agility klub Rokycany BOCoco
166 Vacíková Gabriela Aywa Deer´s wood "Aywa" Deerś wood border kolie L A1 Ultimate Agility Brno Jasná volba
167 Fricová Aneta Delia Dream Thiwahe "Dreamy" Thiwahe border kolie L A2 Fun4Dogs DVD
168 Kubánková Zuzana Dagny "Tajenka" Ballarat border kolie L A2 Princezny
169 Vandra Radek Diamond Rose "Rozárka" Wonderfull Dream border kolie L A2 Agility klub Rokycany Kudy kam
170 Debnárová Eva Aiden "Míša" z Kosteleckých Humen border kolie L A2 AK Fifi Poluvsie škoda si nezaběhat
173 Křivková Jana Arrow of Love Amazing Moravia "Arrow" Amazing Moravia border kolie L A2 Amazing team
174 Millan Kralova Renata A3CH. Earl Ziggy "Ziggy" dei Matiblu border kolie L A2 Quick angel team Quick angel
175 Andrýsková Petra Batman "Báťa" Ninuland border kolie L A1 Ninulandi
176 Petrlová Hana Beqqo "Bou" Titilayo border kolie L A1 Lady a Tramps

teams are ordered by starting list, finished teams are on top ordered by results
ROCKETDOG!!! Fastest dog. | 3x first place! | 3x medal possition! | 3x 4th place.