Mistrovství České republiky Border Kolií 2019
Ne. - Mistrovství jednotlivců A1 (Agility A1) - RESULTS INDIVIDUALS

← Ne. - Speciální závod - Finále (Agility A123) | Ne. - Mistrovství jednotlivců A1 (Agility A1) | Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23) →

referee: Hüppe, Bernhard (AU) | number of hurdles: 21 | length: 195 m | standart time: 55.00 s | maximum time: 100.00 s | speed: 3.55 m/s | agility L A1 | 52 teams in run

# Grade St. p. Handler Dog Breed Cat. RAG Mistakes Refusals Time PP m/s Points Team
1 V 13 Kasprzyk Magdalena GRIFFIN "Olaf " Mawlch border kolie L A1 Yuvata Team 0 0 36.74 0.00 5.31 3M
2 V 53 Slezáková Adriana Zirk "Zirka" Aibara border kolie L A1 Bestagility 0 0 36.82 0.00 5.30 Best-rebels
3 V 32 Bělunek Adam A Dream Comes True "Lee" Wallachian Flower border kolie L A1 USK Dog Academy 1 0 37.63 5.00 5.18 jedničky II.
4 V 47 Novotná Zuzana Drum'n'Bass "And" Bohemia Grant border kolie L A1 SpokojenýPes.cz 0 1 40.94 5.00 4.76 Velký špatný
5 V 57 Kochová Irena Bzuk Edward "Bzuk" Plush Berry border kolie L A1 AgiLipy 1 0 41.57 5.00 4.69 Východočeská opozice
6 VD 54 Honomichlová Klára Autem Alba from Their Hearts "Scary" from Their Hearts border kolie L A1 OSA Karlovy Vary 2 0 36.03 10.00 5.41 Run for Fun
7 VD 9 Mikušová Barbora Forbee "Forbee" Czech Imp border kolie L A1 1 1 39.45 10.00 4.94 Hranolky s kečupem
8 VD 44 Svobodová Eva Atypic Solution "Typi" Agility LifeStyle border kolie L A1 AK Sokolíci 0 2 43.86 10.00 4.45 fPoho
9 VD 29 Bartelová Lucie Cérečka "Cheeky" Ninuland border kolie L A1 ZKO Horní Suchá 3 0 35.37 15.00 5.51 CCA Ninuland
10 VD 48 Martinček Daniel Butch "Buči" Wallachian Flower border kolie L A1 CA Żilina 3 0 37.73 15.00 5.17 jedničky
11 VD 11 Děržáková Daniela Bryn Corlan Gi "Bree" Corlan Gi border kolie L A1 AK Sokolíci FM 1 2 47.64 15.00 4.09 fPoho
12 D 58 Huml Tomáš Affra Beaunty "Sunny" Monpeja border kolie L A1 Agility klub Rokycany 4 0 37.20 20.00 5.24 BOCoco
13 D 45 Vacíková Gabriela Aywa Deer´s wood "Aywa" Deerś wood border kolie L A1 Ultimate Agility Brno 3 1 40.78 20.00 4.78 Jasná volba
14 D 37 Galbavá Kristýna Garret Braveheard Fitmin "Garry" Fitmin border kolie L A1 ZKO Žamberk 3 1 46.34 20.00 4.21 Všude a nikde
15 D 56 Čedík Jiří Pretty Princess "Pretty" Tennant border kolie L A1 5 0 36.00 25.00 5.42 Všude a nikde
16 D 27 Neumannová Eva Easy "Ízik" Z Čertovy kazatelny border kolie L A1 Agility pod Zvičinou Dvůr Králové nad Labem 4 1 39.18 25.00 4.98 Východočeská opozice
17 D 55 Karasová Lenka App "Applause infinities" Lovelenia border kolie L A1 ZKO Suchdol nad Odrou 3 2 46.34 25.00 4.21 škoda si nezaběhat
18 D 2 Mikurdová Eva Baffy "Baffy" Wallachian flower border kolie L A1 Ostrava 4 1 50.99 25.00 3.82 jedničky
19 BO 4 Huml Tomáš Geezer "Gee" z Paleolitu border kolie L A1 Agility klub Rokycany 6 0 35.37 30.00 5.51 Kudy kam
20 BO 34 Josefusová Martina Avengers triblack "Floyd" Dabbeeco border kolie L A1 USK Dog Academy 5 1 38.91 30.00 5.01 3M
DIS BO 3 Králová Nikola Cider "Say" Ninuland border kolie L A1 Svitavy DIS DIS DIS DIS DIS CCA Ninuland
DIS BO 5 Zavřelová Klára MyZAK Ferenčík "Zak" Ferenčík border kolie L A1 Dogs in Action DIS DIS DIS DIS DIS Pohni prdelí
DIS BO 6 Németh Viktória Legendary Stardust DeeJay "DeeJay" Future Hope border kolie L A1 Korona Agility SE DIS DIS DIS DIS DIS
DIS BO 7 Sochová Hana Fidele the Guardians od Albion "Delisa" Guardians of Albion border kolie L A1 USK dog academy DIS DIS DIS DIS DIS Last Minute
DIS BO 8 Turečková Nikola Dejna "Nya" Z Vysokého Újezda border kolie L A1 Valašagi DIS DIS DIS DIS DIS škoda si nezaběhat
DIS BO 12 Kirik Marolt Maja Tirtess B'Trix "Nemo" border kolie L A1 KD Domžale DIS DIS DIS DIS DIS Skibidi-Mountain TEAM
DIS BO 15 Pokorná Petra Free Heart for Me "Wiki" Bohemia Grant border kolie L A1 Kladno DIS DIS DIS DIS DIS WIP(n)UTO
DIS BO 17 Mikurdová Eva Avanka "Ejva" Schay County border kolie L A1 Ostrava DIS DIS DIS DIS DIS jedničky II.
DIS BO 18 Baki Ingrid Future Hope Easy Run "Aiden" Future Hope Kennel border kolie L A1 Korona Agility SE Szekesfehervar Hungary DIS DIS DIS DIS DIS
DIS BO 19 Kukla Ondřej Free Mind "Chucky" Bohemia Grant border kolie L A1 USK Dog Academy DIS DIS DIS DIS DIS Last Minute
DIS BO 20 Faustová Kristýna DREAMER "Toxic" Hardy Origin border kolie L A1 Agi Lounky DIS DIS DIS DIS DIS Pohni prdelí
DIS BO 22 Vávra Vít Chase "Chase" The Guardians of Albion border kolie L A1 ZKO Žamberk DIS DIS DIS DIS DIS Všude a nikde
DIS BO 23 Pugelj Klemen Misty Highland Universe "Blade" Misty Highland border kolie L A1 DIS DIS DIS DIS DIS Skibidi-Mountain TEAM
DIS BO 24 Vozábová Aneta Ayta Krayta "Maze" ze Zvolské chaloupky border kolie L A1 Agility Praha DIS DIS DIS DIS DIS Say hello Say brownies
DIS BO 25 Vacíková Gabriela Ajully Deer´s wood "Ajully" Deer´s wood border kolie L A1 Ultimate Agility Brno DIS DIS DIS DIS DIS
DIS BO 26 Janýšková Tereza Kili spring Alkyra "Kili " Alkyra border kolie L A1 Kunín DIS DIS DIS DIS DIS Blue panters
DIS BO 30 Štiborová Lucie Sunshine of my Heart "Sany" Tennant border kolie L A1 Přerov DIS DIS DIS DIS DIS Ultimate
DIS BO 31 Vostřáková Eva Whisper "Loki" Kogito Easter border kolie L A1 DIS DIS DIS DIS DIS Lady a Tramps
DIS BO 33 Vernerova Eliska Fluffy Unicorn "#thepupu" Bohemia Grant border kolie L A1 DIS DIS DIS DIS DIS WIP(n)UTO
DIS BO 35 Krpcová Lucie Banshee "Odye" Mobilis in mobile border kolie L A1 DIS DIS DIS DIS DIS Princezny
DIS BO 36 Andrýsková Petra Batman "Báťa" Ninuland border kolie L A1 DIS DIS DIS DIS DIS Ninulandi
DIS BO 39 Kykalová Adéla Best Will Monpeja "Wily" Monpeja border kolie L A1 DIS DIS DIS DIS DIS 2+1
DIS BO 40 Jirkovská Magdaléna Enchillada "Čili" Hola-Hopa border kolie L A1 DIS DIS DIS DIS DIS Jasná volba
DIS BO 41 Machalová Simona Elza "Elza" Z Čertovy kazatelny border kolie L A1 Agility DDM Hranice DIS DIS DIS DIS DIS Jasná volba
DIS BO 42 Bakrlíková Michaela Emilly "Emi" Hola-Hopa border kolie L A1 DIS DIS DIS DIS DIS 3M
DIS BO 43 Karpinska Natalia Come Fly with me from Valachian Highlands "Rask" Valachian Highlands border kolie L A1 Dog Motion Poznan DIS DIS DIS DIS DIS
DIS BO 46 Knoppová Martina Only You "Olly" Dajavera border kolie L A1 Amonra DIS DIS DIS DIS DIS Mladý a neklidný
DIS BO 49 Ondrušová Ivana Bellis "Berry" Wallachian Flower border kolie L A1 Haf Beskydy DIS DIS DIS DIS DIS jedničky
DIS BO 50 Berešová Barbora Gaston "Ace" Z Paleolitu border kolie L A1 Agility klub Rokycany DIS DIS DIS DIS DIS Kudy kam
DIS BO 51 Kubecka Kinga Hunt for Rainbow "Zgredka " Quick Angel border kolie L A1 DIS DIS DIS DIS DIS Siblings Power
DIS BO 52 Lustyková Kateřina Cipísek "Cori" Jane's dogs border kolie L A1 ZKO Vysoké Mýto DIS DIS DIS DIS DIS Mladý a neklidný
21 Hrdličková Aneta Diamond Akira "Akira" z Čertovy kazatelny border kolie L A1 Speedypaws z.s.
1 Matulová Soňa ABSOLUTLY PERFECT IN "illy" Extreme speed border kolie L A1 Agility klub Kamzík Poprad ZKÁZA TITANIKU
10 Kocourková Marcela Balu Argo "Argo" Zamunda border kolie L A1 Brandýs nad Labem BROWN ARROWS
14 Mlčochová Michaela Ducati "Ducati" Hvězda Els border kolie L A1 Agility Olomouc ZKÁZA TITANIKU
28 Krstic Ela Abby "Lava" Mawlch border kolie L A1 KOSSP Zagreb Skibidi-Mountain TEAM
38 Konečná Lucie Ice Wow "Cute" Alkyra border kolie L A1 Blue panters

teams are ordered by starting list, finished teams are on top ordered by results
ROCKETDOG!!! Fastest dog. | 3x first place! | 3x medal possition! | 3x 4th place.