Mistrovství České republiky Border Kolií 2019
Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23) - RESULTS INDIVIDUALS

← Ne. - Mistrovství jednotlivců A1 (Agility A1) | Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23) | Ne. - Oldies - Třetí kolo závodu (Jumping V) →

referee: Mikec, Manca (SI) | number of hurdles: 22 | length: 205 m | standart time: 50.00 s | maximum time: 75.00 s | speed: 4.10 m/s | agility L A23 | 66 teams in run

# Grade St. p. Handler Dog Breed Cat. RAG Mistakes Refusals Time PP m/s Points Team
1 V 104 Glejdurová Lucie Baileys "Nessie" Bohemia Grant border kolie L A2 0 0 38.51 0.00 5.32 Expecto Prosecco
2 V 25 Rychlíková Daniela Ann Fleurette "Flérinka" from Their Hearts border kolie L A2 0 0 40.22 0.00 5.10 Black merle girls
3 V 102 Štihlová Anežka Farro od Knínické studánky "Farro" Od Knínické studánky border kolie L A2 0 0 40.48 0.00 5.06 Hranolky s kečupem
4 V 100 Zapletalová Monika Afrodite Mayby "Mayby" Simple Elegance border kolie L A2 0 0 41.65 0.00 4.92 Team Pro
5 V 79 Ondrušová Ivana Cardif "Cardif" Bashmar border kolie L A2 Haf Beskydy 0 0 44.18 0.00 4.64 JUST RUNNING
6 V 81 Byrtusová Eliška Blue Berry Wallachian Flower "Berry" Wallachian Flower border kolie L A2 Jablunkov 0 0 44.36 0.00 4.62 Black merle girls
7 V 37 Klevarová Věra A little Ariel "Ariel" White Carpathians border kolie L A2 DDM Hranice 0 0 47.47 0.00 4.32 DarkDebils
8 V 101 Karpinska Natalia Souffle Du Vent Vertical Limit "Vento" Vertical Limit border kolie L A2 Dog Motion Poznan 1 0 40.35 5.00 5.08 DVD
9 V 27 Terčová Kateřina Libby "Pšeník" Granting Pleasure border kolie L A2 Plzeňský pes 1 0 41.15 5.00 4.98 Velký špatný
10 V 47 Brodová Jana A3Ch Quiet Riot "Annie" z Černobílých border kolie L A2 1 0 41.28 5.00 4.97 JUST RUNNING
11 V 98 Pospíšil Ivan Qviniela Granda Bohemia Alké "Qventy" Alexandra Grygarová border kolie L A2 1 0 43.30 5.00 4.73 My3
12 V 97 Košek Pavel Born To Run "Turi" Czech Fan border kolie L A2 Sultánci Havlovice 1 0 44.83 5.00 4.57 Východočeská opozice
13 V 85 Neumannová Eva Argee "Árdžík" Z Čertovy kazatelny border kolie L A2 Agility pod Zvičinou Dvůr Králové nad Labem 0 1 45.41 5.00 4.51 Východočeská koalice
14 V 94 Kutová Michaela I'm Alone "Maya" Deabei border kolie L A2 Agility Praha 0 1 45.55 5.00 4.50 Vopravdu výbornej tým
15 V 13 Liebichová Ilona Vince Gulden Land "Vince" Gulden Land border kolie L A2 Lomáci 0 1 47.88 5.00 4.28 My3
16 V 49 Křivková Jana Arrow of Love Amazing Moravia "Arrow" Amazing Moravia border kolie L A2 1 0 49.56 5.00 4.14 Amazing team
17 VD 92 Hoňková Barbora Angel "Angel" Moravia Star border kolie L A2 0 1 51.19 6.19 4.00 Freestyle
18 VD 105 Brabcová Eliška Awesome Lady "Lay" Neverending Force border kolie L A2 České Budějovice 1 1 40.31 10.00 5.09 Expecto Prosecco
19 VD 77 Hružíková Veronika Braveheart "Skippy" Lovelenia border kolie L A2 USK Dog Academy 0 2 45.95 10.00 4.46 PST
20 VD 67 Millan Pierre Yves Safir "Zafi" Astra border kolie L A2 Quick angel team 2 0 47.63 10.00 4.30 Quick angel
21 VD 32 Zapletal Matěj Diamond Fizzy "Fizzy" Wonderfull Dream border kolie L A2 1 1 47.79 10.00 4.29 Team Pro
22 VD 90 Galbavá Kristýna Kiss From Arose Of Green Borderline "Kissy" Green Borderline border kolie L A2 ZKO Žamberk 2 0 47.89 10.00 4.28 BOCoco
23 VD 82 Brodová Jana Twinkle Drake "Dráček" z Černobílých border kolie L A2 3 0 41.30 15.00 4.96 JUST RUNNING
24 VD 89 Liška Radovan Prodigy "Rody" Shadow Of Aire border kolie L A2 KK Zetor Brno 3 0 44.67 15.00 4.59 Amazing team
DIS BO 9 Fialová Lenka Arctic Princ "Smajly" Nica Bohemica border kolie L A2 Agility KV z.s. DIS DIS DIS DIS DIS Run for Fun
DIS BO 10 Millan Pierre Yves Daphie "Duffy" Astra border kolie L A2 Quick angel team DIS DIS DIS DIS DIS Tragedi
DIS BO 11 Listopadová Petra Dallin Ballarat "Raven" Ballarat border kolie L A2 OSA Dingo DIS DIS DIS DIS DIS Velký špatný
DIS BO 12 Zapletal Pavel Arwen "Amálka" Pack of white paw border kolie L A2 Mostkovice DIS DIS DIS DIS DIS Amulet
DIS BO 15 Řežábková Marie Action "Ekša" Janes dogs border kolie L A2 DIS DIS DIS DIS DIS fPoho
DIS BO 17 Klevarová Markéta G-star "Geys" Quick angel border kolie L A2 DDD Hranice DIS DIS DIS DIS DIS DarkDebils
DIS BO 24 Vandra Radek Diamond Rose "Rozárka" Wonderfull Dream border kolie L A2 Agility klub Rokycany DIS DIS DIS DIS DIS Kudy kam
DIS BO 29 Snášilová Tereza Aithra Star "Lays" Simple Elegance border kolie L A2 Agility Zlechov DIS DIS DIS DIS DIS Say hello Say brownies
DIS BO 31 Kubánková Zuzana Dagny "Tajenka" Ballarat border kolie L A2 DIS DIS DIS DIS DIS Princezny
DIS BO 35 Tománková Jana Amazing Grace "Grace" Border Song border kolie L A2 DIS DIS DIS DIS DIS Blue panters
DIS BO 41 Václavíková Gabriela Amoletka "Molly" Ninuland border kolie L A2 DIS DIS DIS DIS DIS CCA Ninuland
DIS BO 42 Vernerova Eliska Birte "Sati" Purple Mountains border kolie L A2 DIS DIS DIS DIS DIS Igeliti
DIS BO 43 Zezulová Eliška Angee "Angee" Wallachian Flower border kolie L A2 Bestagility DIS DIS DIS DIS DIS Best-rebels
DIS BO 44 Mikscheova Sandra Hot Pink "Lychee" From let s borders border kolie L A2 Igeliti Praha DIS DIS DIS DIS DIS Igeliti
DIS BO 46 Vyskoc Matej Crash "Crash" Quick Angel border kolie L A2 Quick angel team DIS DIS DIS DIS DIS Tragedi
DIS BO 48 Machala Jan Anie "Eny" Z Čertovy kazatelny border kolie L A2 Agility DDM Hranice DIS DIS DIS DIS DIS Hranolky s kečupem
DIS BO 50 Millan Pierre Yves Fantastic Eshai "Eshai" Quick angel border kolie L A2 Quick angel team DIS DIS DIS DIS DIS Quick angel
DIS BO 51 Simandlová Sára Breezy Cheery "Torinka" Monpeja border kolie L A2 Agility Praha DIS DIS DIS DIS DIS Vopravdu výbornej tým
DIS BO 52 Ondrušová Ivana Ace "Ace " Wallachian Flower border kolie L A2 Haf Beskydy DIS DIS DIS DIS DIS Cuvée borders
DIS BO 53 Millan Kralova Renata A3CH. Earl Ziggy "Ziggy" dei Matiblu border kolie L A2 Quick angel team DIS DIS DIS DIS DIS Quick angel
DIS BO 56 Barabach Ireneusz DAISY "DAISY" z Trineckeho podlesi border kolie L A2 DIS DIS DIS DIS DIS jedničky II.
DIS BO 58 Alfery Alexandra C-Princess Chelsea Royal Fellow "Chelsea" Royal Fellow border kolie L A2 Frýdek - Místek DIS DIS DIS DIS DIS Black merle girls
DIS BO 59 Lerlová Barbora Onyx "Nyx" Rubínové srdce border kolie L A2 Tři sestry DIS DIS DIS DIS DIS Tři bratři
DIS BO 61 Čechlovský Stanislav Aslan "Aslan" Wanderers of Saint Wendelin border kolie L A2 Jumpingdogs Lednice DIS DIS DIS DIS DIS Cuvée borders
DIS BO 64 Matušíková Petra All Stars for Luisa "Lujza" Devilkin Bohemia border kolie L A2 Agility AllStars Bratislava DIS DIS DIS DIS DIS 2+1
DIS BO 65 Kirchnerová Lucie Jupiter Jenkee "Jenkee" Hafkins border kolie L A2 ZKO Žamberk DIS DIS DIS DIS DIS BOCoco
DIS BO 72 Florianová Květa Czokoládka "Czoki" z Čertovy kazatelny border kolie L A2 DIS DIS DIS DIS DIS Best-rebels
DIS BO 74 Illényiová Hella Harmonious Brilliant "Brill" Quick Angel border kolie L A2 Agility Klub Lazany DIS DIS DIS DIS DIS Siblings Power
DIS BO 78 Považan Miroslav Aamos "Aamos" Gulden Land border kolie L A2 Karlovy Vary DIS DIS DIS DIS DIS My3
DIS BO 80 Millan Kralova Renata Amaya "Maja" Ankelska Straz border kolie L A2 Quick angel team DIS DIS DIS DIS DIS Tragedi
DIS BO 83 Ludvíková Eliška Rock and Roll "Ashley" Tender Flash border kolie L A2 Agility Praha DIS DIS DIS DIS DIS Vopravdu výbornej tým
DIS BO 86 Kaniová Tereza Bombardino "Jess" Bohemia Grant border kolie L A2 USK Dog Academy DIS DIS DIS DIS DIS Expecto Prosecco
DIS BO 87 Svaková Lenka Roya Elkeeava "Eli" Elkeeava border kolie L A2 AK Rožnov pod Radhostěm DIS DIS DIS DIS DIS Šprtky
DIS BO 88 Glejdurová Lucie All Inclusive "Twix" Neverending Force border kolie L A2 DIS DIS DIS DIS DIS Siblings Power
DIS BO 91 Zezulová Eliška Alabama of "Lexi" Redfest border kolie L A2 Bestagility DIS DIS DIS DIS DIS Freestyle
DIS BO 93 Mandíková Barbora Atlas Wookiee "Wookiee" Simple Elegance border kolie L A2 Jumpingdogs Lednice DIS DIS DIS DIS DIS Cuvée borders
DIS BO 96 Šišovská Natálie Alla Marcia "Taira" Z Údolí květin border kolie L A2 Agi Lounky DIS DIS DIS DIS DIS Furious
DIS BO 99 Paško Peter Artemisa Wallachian Fower "Artemis" Wallachian Fower border kolie L A2 DIS DIS DIS DIS DIS Freestyle
DIS BO 103 Fiala Jan Aiyta "Too Czech" Sapanaska border kolie L A2 Plzeňský pes DIS DIS DIS DIS DIS Plzeňský ForPes
3 Vacíková Gabriela Shadow of aier My Destiny "Destiny" Shadow of aier border kolie L A2 Ultimate Agility Brno Ultimate
6 Debnárová Eva Aiden "Míša" z Kosteleckých Humen border kolie L A2 AK Fifi Poluvsie škoda si nezaběhat
45 Palka Michal Icepeak Rays "Cynamon" Fast Pace border kolie L A2 Katowice Queen of Garden
1 Smoček Jan Jet Rider "Pipin" Rubínové Srdce border kolie L A2 Praha Tři bratři
2 Petirová Lucie Alpha Omega "Kiwěna" Frui Vita border kolie L A2 Agility Trutnov - Studenec Mladý a neklidný
4 Havlíčková Olga Aya Blue Caves "Aya" Blue Caves border kolie L A2 Fun4Dogs Princezny
5 Havlíček Karel Dewey Arapaho "Deví" Thiwahe border kolie L A2 Fun4Dogs DVD
7 Schreierová Kristýna Bestseller "Temi" Lovelenia border kolie L A2 Sportdogs Jakubčovice nad Odrou PST
8 Indráková Aneta Cookie Borderhaste "Kuky" Borderhaste border kolie L A2 Cezhraničná spolupráca
14 Podloucká Michaela Yasper "Yasper" Lucky summer border kolie L A2 KK VFU Brno
16 Vošahlíková Ivana Aerosmith "Jaroušek" Happy Javelai border kolie L A2 Grant agility Praha Furious
18 Lerl Tomáš O'Quark "Quark" Rubínové srdce border kolie L A2 Tři bratři
19 Haberzettlová Jana AINII "Ready" Ninuland border kolie L A2 AGI Forte Praha Ninulandi
20 Mlčoch Jiří Annie "Annie" z Kosteleckých Humen border kolie L A2 Agility Olomouc Cezhraničná spolupráca
21 Havlíčková Olga Azulay "Zuli" Ninuland border kolie L A2 Fun4Dogs Ninulandi
22 Šišková Simona Berezi "Beky" Z Nefritu border kolie L A2 Osa Brandýs Blackmadness
23 Žáková Dagmar Will to Please "Willi" Dajavera border kolie L A2 Brno Amulet
26 Novotná Barbora Bon Bibi "Bibi" Devětsil border kolie L A2 Awesome dogs Blackmadness
28 Kochová Irena Keen "Keen" ISDS CZ 323144 border kolie L A2 AgiLipy Východočeská koalice
30 Nováková Eva Bobi "Bobi" Queen of Garden border kolie L A2 Česká Lípa Queen of Garden
33 Matulová Soňa AISHA "AiA" z Krojčenku border kolie L A2 Agility klub Kamzík Poprad Cezhraničná spolupráca
34 Bělunek Adam Ergo "Ergo" Z Lantíkova border kolie L A2 USK Dog Academy Last Minute
36 Jírová Martina Bree "Bree" Czech Imp border kolie L A2 ForPes Plzeňský ForPes
38 Hamšíková Petra Free "Grejsa" Czech Imp border kolie L A2 Šprtky
39 Tejčková Michaela Crazy Angel "Angel" Z Čertovy Kazatelny border kolie L A2 BROWN ARROWS
40 Machkova Kristýna Deiri Suta "Deiri" Hamyfa border kolie L A2 Igeliti Igeliti
54 Vošahlíková Ivana Ozzy Happy "Ozzy " Bohemia Alké border kolie L A2 Grant agility Praha FURIOUS
55 Petirová Lucie Hiccup "Screen" from Let’s Border border kolie L A2 Agility Trutnov - Studenec Východočeská koalice
57 Máčková Jiřina Paige Blue "Pejka" Fatranský sen border kolie L A2 Sportdogs PST
60 Šišková Simona B Bandit "Bandit" Gulden Land border kolie L A2 Osa Brandýs BROWN ARROWS
62 Fricová Aneta Delia Dream Thiwahe "Dreamy" Thiwahe border kolie L A2 Fun4Dogs DVD
63 Mrázková Kateřina Calahari Etosha "Etý " Thiwahe border kolie L A2 DarkDebils
66 Jirková Kateřina Cofi "Coffee" Bohemia Grant border kolie L A2 Queen of Garden
68 Půdová Kristina S'Cheers "Choice" NNL border kolie L A2
69 Jirásek Milan Accelerated Caddy "Caddy" Breembark border kolie L A2 ForPes Plzeňský ForPes
70 Novotná Zuzana Aqua Limpia "Mája" Locolindo border kolie L A2 SpokojenýPes.cz Run For Fun
71 Stuchlíková Hanka AC/DC Happy Javelai "AC" Happy Javelai border kolie L A2 Grant agility Pohni prdeli
73 Šťastná Sabina Will To Rise "Taiva" Lucky Summer border kolie L A2 Pesopark Team Pro
75 Baláková Lucie Beckie "Beka" Jane´s dogs border kolie L A2 Ultimate
76 Škarnitzlová Barbora M´Brisk Brook "Brook" Runkeeper border kolie L A2 Brandýs nad Labem Blackmadness
84 Půdová Kristina Jasmine "Kite" from Let's border border kolie L A2 Šprtky
95 Půlpánová Lada I'm Ace "Ace" Quick Angel border kolie L A2 2+1

teams are ordered by starting list, finished teams are on top ordered by results
ROCKETDOG!!! Fastest dog. | 3x first place! | 3x medal possition! | 3x 4th place.