Mistrovství České republiky Border Kolií 2019
Ne. - Oldies - Třetí kolo závodu (Jumping V) - RESULTS INDIVIDUALS

← Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23) | Ne. - Oldies - Třetí kolo závodu (Jumping V) | Ne. - Závod družstev - Finále (Agility A123) →

referee: Hausnerová, Vendula (SK) | number of hurdles: 19 | length: 160 m | standart time: 45.00 s | maximum time: 90.00 s | speed: 3.56 m/s | jumping L AV | 19 teams in run

# Grade St. p. Handler Dog Breed Cat. RAG Mistakes Refusals Time PP m/s Points Team
1 V 201 Machala Martin Fine day "Finy" Alkyra border kolie L V Agility DDM Hranice 0 0 29.13 0.00 5.49
2 V 209 Paško Peter Agira z Košic "Agira" Z Košic border kolie L V 0 0 29.70 0.00 5.39
3 V 197 Půdová Kristina CIA "Odie" od Zlatonosné říčky border kolie L V 0 0 30.27 0.00 5.29
4 V 206 Kaniová Tereza Holly Grant "Chucky" Bohemia Alké border kolie L V USK Dog Academy 0 0 30.47 0.00 5.25
5 V 208 Terčová Kateřina EnigmaticEntity "Kulíšek" Mintaka border kolie L V Plzeňský pes 0 0 30.77 0.00 5.20
6 V 212 Žáková Dagmar Femme Fatale "Cherry" Dajavera border kolie L V Brno 0 0 32.01 0.00 5.00
7 V 195 Konečná Lucie As you Like "Face" Graceful Avalanche border kolie L V 0 0 32.64 0.00 4.90
8 V 204 Poskerová Bára Crazy Cowboy Wonderfull Dream "Crazy " Wonderfull Dream border kolie L V Frýdek-Místek 0 0 32.83 0.00 4.87
9 V 207 Škarnitzlová Barbora Amazing Joy "Joy" od Čeníčka border kolie L V Brandýs nad Labem 0 0 33.75 0.00 4.74
10 V 194 Považan Miroslav James "James Gulden Land" Gulden Land border kolie L V Karlovy Vary 0 0 33.82 0.00 4.73
11 VD 193 Haberzettlová Jana Black Bree "Bree" Budgerigar border kolie L V AGI Forte Praha 2 0 30.56 10.00 5.24
12 VD 200 Petirová Lucie Europe "Ejmáková" Bohemia Patrix border kolie L V Agility Trutnov - Studenec 2 0 34.82 10.00 4.60
DIS BO 191 Nováková Eva A-Berta "Berta" Queen of Garden border kolie L V Česká Lípa DIS DIS DIS DIS DIS
DIS BO 192 Kaletová Eliška Azzaria Nyx "Nyx" od Čeníčka border kolie L V Naura Ostrava DIS DIS DIS DIS DIS
DIS BO 198 Hružíková Veronika Beizzi Lex "Beizi" Rainy Love border kolie L V USK Dog Academy DIS DIS DIS DIS DIS
DIS BO 199 Štiborová Lucie Good friend of "Gudy" Tennant border kolie L V Přerov DIS DIS DIS DIS DIS
DIS BO 202 Fiala Jan Božská Číča "Číča" od Betlémské pastviny border kolie L V Plzeňský pes DIS DIS DIS DIS DIS
DIS BO 203 Vacíková Gabriela A3Ch Afree Sky Trip "A3Ch Afree" Sky Trip border kolie L V Ultimate Agility Brno DIS DIS DIS DIS DIS
DIS BO 210 Turečková Nikola Bessy "Beys" Z Vysokého Újezda border kolie L V Valašagi DIS DIS DIS DIS DIS
189 Mlčochová Michaela Diley "Dejík" z Temného Hvozdu border kolie L V Agility Olomouc
190 Jirásek Milan Dag Valiant "Dag" Mintaka border kolie L V ForPes

teams are ordered by starting list, finished teams are on top ordered by results
ROCKETDOG!!! Fastest dog. | 3x first place! | 3x medal possition! | 3x 4th place.