login


Mistrovství České republiky Border Kolií 2019
Mistr jednotlivců (A1) - RESULTS SUMUPS
# Handler Dog Breed Cat. Mistakes Refusals Time DIS PP
1 Slezáková Adriana Zirk "Zirka" - Aibara border kolie A1 0 0 67.51 0 0.00 Best-rebels
2 Kochová Irena Bzuk Edward "Bzuk" - Plush Berry border kolie A1 1 0 70.01 0 5.00 Východočeská opozice
3 Honomichlová Klára Autem Alba from Their Hearts "Scary" - from Their Hearts border kolie A1 2 0 66.27 0 10.00 Run for Fun
4 Novotná Zuzana Drum'n'Bass "And" - Bohemia Grant border kolie A1 1 1 69.71 0 10.00 Velký špatný
5 Bělunek Adam A Dream Comes True "Lee" - Wallachian Flower border kolie A1 2 1 72.03 0 15.00 jedničky II.
6 Svobodová Eva Atypic Solution "Typi" - Agility LifeStyle border kolie A1 0 3 75.52 0 15.00 fPoho
7 Huml Tomáš Affra Beaunty "Sunny" - Monpeja border kolie A1 4 0 65.10 0 20.00 BOCoco
8 Martinček Daniel Butch "Buči" - Wallachian Flower border kolie A1 4 0 66.48 0 20.00 jedničky
9 Čedík Jiří Pretty Princess "Pretty" - Tennant border kolie A1 5 0 64.86 0 25.00 Všude a nikde
10 Vacíková Gabriela Aywa Deer´s wood "Aywa" - Deerś wood border kolie A1 4 1 71.37 0 25.00 Jasná volba
11 Karasová Lenka App "Applause infinities" - Lovelenia border kolie A1 3 2 75.28 0 25.00 škoda si nezaběhat
12 Bartelová Lucie Cérečka "Cheeky" - Ninuland border kolie A1 4 1 76.81 0 25.00 CCA Ninuland
13 Galbavá Kristýna Garret Braveheard Fitmin "Garry" - Fitmin border kolie A1 5 1 76.15 0 30.00 Všude a nikde
14 Neumannová Eva Easy "Ízik" - Z Čertovy kazatelny border kolie A1 6 2 68.78 0 40.00 Východočeská opozice
15 Josefusová Martina Avengers triblack "Floyd" - Dabbeeco border kolie A1 6 2 71.44 0 40.00 3M
16 Lustyková Kateřina Cipísek "Cori" - Jane's dogs border kolie A1 0 1 30.79 1 100.00 Mladý a neklidný
17 Kasprzyk Magdalena GRIFFIN "Olaf " - Mawlch border kolie A1 2 1 36.74 1 100.00 3M
18 Kubecka Kinga Hunt for Rainbow "Zgredka " - Quick Angel border kolie A1 3 0 25.81 1 105.00 Siblings Power
19 Berešová Barbora Gaston "Ace" - Z Paleolitu border kolie A1 3 1 26.67 1 105.00 Kudy kam
20 Ondrušová Ivana Bellis "Berry" - Wallachian Flower border kolie A1 2 1 27.58 1 105.00 jedničky
21 Knoppová Martina Only You "Olly" - Dajavera border kolie A1 3 0 29.87 1 105.00 Mladý a neklidný
22 Karpinska Natalia Come Fly with me from Valachian Highlands "Rask" - Valachian Highlands border kolie A1 0 1 31.75 1 105.00
23 Bakrlíková Michaela Emilly "Emi" - Hola-Hopa border kolie A1 2 2 32.08 1 105.00 3M
24 Machalová Simona Elza "Elza" - Z Čertovy kazatelny border kolie A1 2 0 32.18 1 105.00 Jasná volba
25 Jirkovská Magdaléna Enchillada "Čili" - Hola-Hopa border kolie A1 1 0 32.50 1 105.00 Jasná volba
26 Kykalová Adéla Best Will Monpeja "Wily" - Monpeja border kolie A1 2 1 33.24 1 105.00 2+1
27 Andrýsková Petra Batman "Báťa" - Ninuland border kolie A1 3 3 30.88 1 110.00 Ninulandi
28 Krpcová Lucie Banshee "Odye" - Mobilis in mobile border kolie A1 1 1 31.63 1 110.00 Princezny
29 Vernerova Eliska Fluffy Unicorn "#thepupu" - Bohemia Grant border kolie A1 2 2 34.22 1 110.00 WIP(n)UTO
30 Vostřáková Eva Whisper "Loki" - Kogito Easter border kolie A1 7 2 35.56 1 110.00 Lady a Tramps
31 Štiborová Lucie Sunshine of my Heart "Sany" - Tennant border kolie A1 1 1 37.69 1 110.00 Ultimate
32 Mikušová Barbora Forbee "Forbee" - Czech Imp border kolie A1 4 2 39.45 1 110.00 Hranolky s kečupem
33 Janýšková Tereza Kili spring Alkyra "Kili " - Alkyra border kolie A1 4 2 38.87 1 115.00 Blue panters
34 Děržáková Daniela Bryn Corlan Gi "Bree" - Corlan Gi border kolie A1 1 2 47.64 1 115.00 fPoho
35 Vacíková Gabriela Ajully Deer´s wood "Ajully" - Deer´s wood border kolie A1 4 2 32.62 1 125.00
36 Vozábová Aneta Ayta Krayta "Maze" - ze Zvolské chaloupky border kolie A1 5 1 33.00 1 125.00 Say hello Say brownies
37 Mikurdová Eva Baffy "Baffy" - Wallachian flower border kolie A1 4 4 50.99 1 125.00 jedničky
38 Huml Tomáš Geezer "Gee" - z Paleolitu border kolie A1 6 0 35.37 1 130.00 Kudy kam
39 Pugelj Klemen Misty Highland Universe "Blade" - Misty Highland border kolie A1 7 5 39.46 1 130.00 Skibidi-Mountain TEAM
DIS Baki Ingrid Future Hope Easy Run "Aiden" - Future Hope Kennel border kolie A1 DIS DIS DIS 2 DIS
DIS Faustová Kristýna DREAMER "Toxic" - Hardy Origin border kolie A1 DIS DIS DIS 2 DIS Pohni prdelí
DIS Kirik Marolt Maja Tirtess B'Trix "Nemo" border kolie A1 DIS DIS DIS 2 DIS Skibidi-Mountain TEAM
DIS Králová Nikola Cider "Say" - Ninuland border kolie A1 DIS DIS DIS 2 DIS CCA Ninuland
DIS Kukla Ondřej Free Mind "Chucky" - Bohemia Grant border kolie A1 DIS DIS DIS 2 DIS Last Minute
DIS Mikurdová Eva Avanka "Ejva" - Schay County border kolie A1 DIS DIS DIS 2 DIS jedničky II.
DIS Németh Viktória Legendary Stardust DeeJay "DeeJay" - Future Hope border kolie A1 DIS DIS DIS 2 DIS
DIS Pokorná Petra Free Heart for Me "Wiki" - Bohemia Grant border kolie A1 DIS DIS DIS 2 DIS WIP(n)UTO
DIS Sochová Hana Fidele the Guardians od Albion "Delisa" - Guardians of Albion border kolie A1 DIS DIS DIS 2 DIS Last Minute
DIS Turečková Nikola Dejna "Nya" - Z Vysokého Újezda border kolie A1 DIS DIS DIS 2 DIS škoda si nezaběhat
DIS Vávra Vít Chase "Chase" - The Guardians of Albion border kolie A1 DIS DIS DIS 2 DIS Všude a nikde
DIS Zavřelová Klára MyZAK Ferenčík "Zak" - Ferenčík border kolie A1 DIS DIS DIS 2 DIS Pohni prdelí