Future Competitions
Back to Classic vol. 1 + MR Bearded Collií 2019 Sunday 22.09.2019

Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky - září Friday 27.09.2019
Lahůdkové dvojzkoušky Saturday 28.09.2019
3. Záhlinické dvojzkoušky Sunday 06.10.2019
Havliczech XIII. Sunday 13.10.2019

Finished Competitions
Hornosušské dvojzkoušky - podzimní hrátky Sunday 15.09.2019
8. VETYS Agi Duo zkoušky PESOPARK Saturday 14.09.2019
Memoriál Jolany Troppové Saturday 14.09.2019
Chýnovský hopík Monday 09.09.2019
Havliczech XII. Sunday 08.09.2019
Rozloučení s létem Saturday 07.09.2019
Třebovický tunelář 2019 Saturday 07.09.2019
Aktijácké mini dvojzkoušky IV /19 Friday 06.09.2019
Holi zkoušky Wednesday 04.09.2019
Havliczech XV. odpolední dvojzkoušky Friday 30.08.2019
V. I. P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU Tuesday 27.08.2019
Havliczech XIV. speciál Saturday 24.08.2019
MyBeast Cup vol. 3 Sunday 18.08.2019
Dobříšský trojskok Saturday 17.08.2019
NAGIT CUP IV. Saturday 17.08.2019
Zkoušky NKÚ 12 Friday 16.08.2019
Letní dvojzkoušky Sunday 11.08.2019
Letní Párty Sunday 11.08.2019
31. Dvojzkoušky Cvikov Saturday 10.08.2019
7. MARP Agi Duo zkoušky Pesopark Saturday 10.08.2019
Large speciál Saturday 03.08.2019
O pohár Naury 2019 Saturday 03.08.2019
Holi PÁRTY Wednesday 31.07.2019
Zkoušky NKÚ 11 Friday 26.07.2019
JumpBeast vol. 1 Sunday 21.07.2019
Odpolední zkoušky, Ptýrov Wednesday 17.07.2019
PETRIS CUP IV. Sunday 14.07.2019
Šampionát Ratenic III. Saturday 13.07.2019
ABS&Koira Hoopers Cup Friday 05.07.2019
Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 1 Sunday 30.06.2019
Louny - Hurá na prázdniny Saturday 29.06.2019
Zkoušky NKÚ 10 Friday 28.06.2019
Kvalifikační závody Mladá Boleslav Saturday 22.06.2019
I Race With My Heart Saturday 22.06.2019
Start QZ Friday 21.06.2019
Praha - Dvojzkoušky + 1 Sunday 16.06.2019
Mistrovství dětí a mládeže ČMKU 2019 - junioři Sunday 16.06.2019
Mistrovství dětí a mládeže ČMKU 2019 - Děti Sunday 16.06.2019
ÚDOLNÍ KLASIKA Sunday 16.06.2019
1. LENNER MOTORS Cup Saturday 15.06.2019
Dvojzkoušky a Jumping Saturday 15.06.2019
Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky - červen Friday 14.06.2019
Aktijácké mini dvojzkoušky III/19 Friday 14.06.2019
Prima dvojzkoušky Sunday 09.06.2019
Karlovy Vary - KZPKV 2019 Saturday 08.06.2019
O Zlínský ranec XIV. Saturday 01.06.2019
Aktijácké mini dvojzkoušky II/19 Friday 31.05.2019
Zkoušky NKÚ 9 Sunday 26.05.2019
Hornosušské dvojzkoušky - Jarní snažení Sunday 26.05.2019
6 .AKINU Duo zkoušky Pesopark Sunday 26.05.2019
Praha - StartUp vol.1 Saturday 25.05.2019
Víkend plný zkoušek Saturday 18.05.2019
Mistrovství České republiky Border Kolií 2019 Friday 10.05.2019
Pohodové dvojzkoušky Buštěhrad Friday 10.05.2019
Májový pohár Wednesday 08.05.2019
Velikonoční zkoušky na Lidu Monday 22.04.2019
Ratenice - Dubnové Dvojzkoušky Saturday 20.04.2019
Rokycanská skočná Friday 19.04.2019
Dvojzkoušky agility VII. Sunday 07.04.2019
Dvojzkoušky agility VI. Saturday 06.04.2019
Zkoušky NKÚ 8 Friday 29.03.2019
PETRIS Cup III. Saturday 16.03.2019
Packu na TO! Sunday 03.03.2019
Zkoušky NKÚ 7 Friday 22.02.2019
Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall Saturday 02.02.2019
Zkoušky NKÚ 6 Friday 25.01.2019
Petris Cup II. Sunday 20.01.2019
Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall Saturday 05.01.2019